Trešdiena, 2019. gada 23. janvāris
Strauta, Grieta, Rebeka

Atvasara lutina sporta svētku svinētājus Ķesterciemā /FOTO/ 

Sestdien, 30. augustā, laikapstākļi bija kā uz pasūtījumu – labākus sporta svētkiem nevarēja vēlēties. Šķiet, vēl nesen atklātajā Ķesterciema stadionā notika jau otrie sporta svētki.

Engures novada skolas un pirmsskolas izglītības iestādes (7)

Katrs jaunais mācību gads katrā skolā atnāk ar ko jaunu, vēl nebijušu. 22. augustā Tukuma izglītības pārvaldes darbinieki – pārvaldes vadītāja Velta Lekse, vadītājas vietniece Marita Bērziņa un Dace Laukmane, metodiķe jaunatnes lietu jautājumos – apmeklēja Engures novada skolas un pirmsskolas izglītības iestādes, lai pārliecinātos, vai tās ir pienācīgi sagatavojušā jaunajam darba cēlienam.

Kronēts «Āžu kalna karalis un karaliene» (3)

«Āžu kalna karaļa» titula ieguvēji tika noskaidroti taku skrējiena «Āžu kalna stirnu buks» ietvaros, kas notika sestdien, 23. augustā, Šlokenbekā. Titulu ieguva tas, kurš nevis pirmais kalnā uzskrēja, bet konkrēto etapu veica visātrāk. Āžu kalnu karaļa cienīgas balvas tapa pie Tērvetes koktēlniekiem «MammaDaba» darbnīcā.

Laipni lūgti Ķesterciema «Kliņģeros»! (9)

Ķesterciemnieks Jānis Krūms mūsu avīzes pagājušās piektdienas numurā izlasījis, ka cilvēki pie jūras nevar piebraukt un tā vietā, lai viņiem palīdzētu, brīdinātu, norādītu uz iespējām auto novietot pareizi, pašvaldības policija it visiem iebraucējiem, arī ģimenēm ar maziem bērniem uzlikusi bargus un ļoti bargus sodus.

Engurē notikuši ikgadējie pagasta Sporta svētki /FOTO/ 

Sestdien, 9. augustā, Engurē norisinājās ikgadējie Sporta svētki. Riteņbraukšanā bērniem līdz 7 gadiem 1. vietā Elza Bērziņa, 2. – Ralfs Bite, 3. – Katrīna Sāra Logina.

Jānim Baltvilkam šodien paliktu 70 

24. jūlijā, tieši novadnieka Jāņa Baltvilka 70. dzimšanas dienā, viņa talanta cienītāji un tuvākie cilvēki pulcējās Smārdes pagasta bibliotēkā. Pasākumā piedalījās dzejnieka māsa Daila Aumane ar meitu Mārīti Vitausku, un mazmeitām Agiju un Lindu, kā arī dzejnieka brālis Ralfs.

Engurē labiekārtošanas darbi pie kultūras nama (6)

Jau 16 gadus Engurē darbojas kafejnīca «Būda». Tās īpašniece ir Inguna Zihmane. Gadu gaitā nelielā kafejnīca ir izveidojusies par labi apmeklētu sabiedriskās ēdināšanas iestādi

Par latvāņiem Engures novadā (1)

Par cīņu ar latvāņiem izvaicājam arī Engures novada domes priekšsēdētāju Gundaru Važu.

Jauniešiem piešķirs stipendijas 

Engures novada dome noslēgusi līgumu ar Latvijas Universitātes Fondu, lai piešķirtu stipendijas novada jauniešiem.

Smārdē Jāņus ielīgoja Vēju dārzā 

Engures novada Smārdes pagastā Jāņus ielīgoja 22. jūnijā. Vēju dārzā koncertēja folkloras kopa «Mizlkalnieki» un vokālie ansambļi «Tīne» un «Randevu». Vēlāk tika iekurināts arī Jāņu ugunskurs. Kad satumsa, uz zaļumballi Vēju dārzā pulcējās jaunieši.

Atklāj atjaunoto pieminekli Viktoram Cojam (4)

Šodien, Viktora Coja 52. dzimšanas dienā, Jūrmalas-Talsu šosejas malā netālu no Ķesterciema atklāja atjaunoto pieminekli mūziķim Viktoram Cojam, kurš 1990. gada 15. augustā šajā vietā gāja bojā autokatastrofā.

Lai top – pārticība, spēks un veselība! (4)

20. jūnijā, Engures novada «Rūšos» Tukuma invalīdu dienas centrs «Saime» svinēja Līgo svētkus un kopā ar folkloras kopu «Milzkalnieki» piedalījās Saulgriežu rituālā. Visi centra klienti un darbinieki svētkiem bija gatavojušies – rotājušies ar magonēm, rudzupuķēm, margrietiņām, smilgām un citām zālēm.

Jāņubērni Smārdes uzņēmumos 

Piektdien, 21. jūnijā, Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa, Milzkalnes tautas nama vadītāja Ilze Vekšina un vairāki folkloras kopas «Milzkalnieki» dalībnieki devās aplīgot lielākos Smārdes pagasta uzņēmumus.

Mazpulcēni iepazīst saimniekošanu laukos un dabu 

19. un 20. jūnijā, Tukuma, Jaunpils, Engures un Kandavas novada mazpulcēni piedalās vasaras skolā «Dzīvoju zaļi – zaļā pasaulē», kura norisinās Pūres pamatskolā.

Groza budžetu, kārto zemes jautājumus Engures novada domes sēdē 

Deputāti nolēma palielināt novada domes pamatbudžeta ieņēmumus par 291 625 eiro un apstiprināt pamatbudžetu 10 280 186 eiro apmērā, kā arī palielināt pamatbudžeta izdevumus par 278 212 eiro un apstiprināt to 9 942 068 eiro apmērā.

Pasākumu kalendārs

2019.01.23 | 10:00

Māmiņu kluba atklāšana Engurē 

2019.01.23 | 17:00

Pērļošanas nodarbība Smārdē 

2019.01.23 | 19:30

Galda teniss Lapmežciemā 

2019.01.23 | 19:30

Volejbols Pūrē 

2019.01.24 | 10:00

Karjeras diena 2. vidusskolā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool