Piektdiena, 2019. gada 26. aprīlis
Rūsiņš, Sandris, Alīna

Jurim Visockim – trofeja! (2)

Aizvadītajās brīvdienās Ķīpsalā norisinājās Eiropas kauss Sprinta triatlonā, kura ietvaros norisinājās šosejas riteņbraukšanas sacensības apļu braucienā – «Kritērija brauciens 2015».

Engures un Jaunpils novadu pašvaldībās uzņēma viesu delegāciju no Gruzijas 

Pagājušās nedēļas nogalē Engures un Jaunpils novadu pašvaldībās uzņēma viesu delegāciju no Gruzijas, no Kvareli pašvaldības. Kā mums pastāstīja Engures novada domes izpilddirektors Imants Valers, tad viesi atvesti no Pluņģes, kuru viņi apmeklējuši pirms ierašanās Latvijā.

Būvniecības darbi Milzkalnes pļavās (3)

Milzkalnē, pļavā starp mazdārziņiem un Līvānu mājām, sākušies ceļu būvniecības darbi.

Projekts «Daudzfunkcionāla vides telpa pie Valguma ezera» 

Smārdes bibliotēkā apskatāms pagasta iedzīvotāja, Latvijas Mākslas Akadēmijas studenta Krišjāņa Majevska bakalaura darbs «Daudzfunkcionāla vides telpa pie Valguma ezera».

Svētki Engurē /FOTO/ (3)

Sestdien visas dienas garumā Engures stadionā norisinājās sporta spēles komandām, ģimenēm un arī individuālās stafetēs, kā arī fotoorientēšanās sacensības «Vai pazīsti Enguri?» ģimenēm ar bērniem un pieaugušajiem.

Jaunpļavās pazūd aitas (10)

Piektdien devāmies apciemot Jāni Tēraudu, kurš Jaunpļavās nodarbojas ar aitkopību. Viņš ir arī kooperatīva «Kurzemes Jērs» vadītājs. (Kooperatīvā apvienojušies vairāki mūsu novadu aitkopji.)

Šlokenbekas dzirnavu dīķī konstatētas zilaļģes (7)

Šorīt redakcijai piezvanīja makšķernieki, kas bija pamanījuši, ka Šlokenbekas dzirnavu dīķa ūdens pārklājies ar tādu kā pelēku plēves kārtu un vietām iekrāsojies koši zaļš.

Engures novada dome apstiprinājusi jauniešu projektus (6)

Engures novada dome dažādu sabiedrisku aktivitāšu veicināšanai rosināja jauniešus sagatavot dažādus projektus.

A. Bartkevičs: “Latvijā ir vislabākie apstākļi, lai kļūtu par izcilu hokejistu” (13)

Tukuma ledus halle šogad svin savu 10. pastāvēšanas jubileju. Pašos pirmsākumos, kad tā vēl bija privāta, kā arī tad, kad piedzīvoja savu pāreju pašvaldības paspārnē, tajā aktīvi darbojās smārdenieks, hokeja treneris Andris Bartkevičs.

Vai Tukuma novada domes lēmums par ārkārtas stāvokli bijis prettiesisks? (16)

Ministrijas secinājums – pašvaldībai nav bijušas tiesības izsludināt ārkārtas situāciju, jo to neparedz likums «Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli». Tas nozīmē, ka šis lēmums pašvaldībai ir jāatceļ.

Engures novadā uzstāda jaunas pieturu nojumes (3)

SIA «Strabag» Milzkalnē uzlika atjaunotu autobusa pieturas nojumi. Tāda pati pietura šajās dienās tiks uzlikta arī Smārdes centrā pie daudzdzīvokļu mājām. Pieturvietu nojumes šajās vietās pieder Engures novadam.

Zvejnieksvētkos Engurē un Lapmežciemā sagaida Neptūnu un bauda koncertus /FOTO/ (2)

Sestdien, 11. jūlijā, Engurē svinēja Jūras svētkus, bet Lapmežciemā – Zvejnieksvētkus. Daudzas lietas šajos svētkos jau kļuvušas par neatņemamām svētku tradīcijām.

Atskats uz Dziesmu svētkiem: Engures un Jaunpils novads Rīgas 6. vsk. sākumskolā /FOTO/ 

Rīgas 6. vidusskolas sākumskolā Matīsa ielā 37/39 Dziesmu un Deju svētku laikā dzīvoja Engures un Jaunpils novada svētku dalībnieki.

Tukuma pilsētas attīrīšanas iekārtās un Slocenē izsludina ārkārtas situāciju (29)

Piektdienas, 10. jūlija, vakarā 19.30 sasauktajā Tukuma novada domes ārkārtas sēdē klātesošie 10 deputāti nolēma uz 10 dienām – no 11. līdz 20. jūlijam – izsludināt ārkārtas situāciju pilsētas attīrīšanas iekārtās «Tīlē» un Slocenes upē.

Ūdens piesārņojuma dēļ izsludināts ārkārtas stāvoklis (23)

Lai izsludinātu ārkārtas stāvokli ūdens piesārņojuma dēļ Šlokenbekas dzirnavu dīķī, sasauks Tukuma novada domes sēdi. Šodien, 10. jūlijā, apspriedē Tukuma novada domē tika uzklausīts SIA «Lakalme» ekspertu viedoklis par saņemto analīžu rezultātiem.

Pasākumu kalendārs

2019.04.26 | 10:45

Atvērto durvju dienas tehnikumā 

2019.04.26 | 14:00

Talka un pikniks Kandavā 

2019.04.26 | 14:00

Kustību festivāls Jaunpilī 

2019.04.26 | 17:00

Sarunas par teātri Tukumā 

2019.04.26 | 17:00

Senioru balle Šlokenbekā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool