Marija, Marika, Marina

Plieņciema apkārtnē notiks NBS apmācības, iespējama trokšņošana 

5. aprīlī no 14.00 līdz 20.00 Plieņciema apkārtnē notiks Nacionālo Bruņoto Spēku (NBS) Speciālo uzdevumu vienības karavīru apmācības. Apmācības ir saskaņotas Engures novada pašvaldībā.

«Tukums Airport» sakārtošot teritoriju ap lidlauku (14)

Jautā lasītājs: – Kas tiks būvēts Ventspils šosejas malā gar lidlauku? Tur tiek nozāģēti visi koki. Pašlaik tur paveras netīkams skats uz atsegtajām bijušās armijas pilsētiņas drupām.

Pansionātam dāvina Lieldienu Zaķi (2)

Šajā rītā, Zaļajā ceturtdienā, uz Raudas pansionātu atceļojis divus metrus garš Lieldienu Zaķis. To savām rokām veidojuši un svētkos pansionāta ļaudīm dāvinājuši Kristīne un Juris Rītiņi no Tukuma «Salmu muzeja».

Izcilības balva žurnālistikā – arī mums – «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» veidotājiem! (12)

Piektdien, 18. martā, Stokholmas ekonomiskās augstskolas telpās Rīgā notika Latvijas Žurnālistu asociācijas Izcilības balvu pasniegšanas ceremonija. Ceremoniju vadīja aktieris un publicists Jānis Skutelis.

Pļava pie Šlokenbekas pārtop par bīstamo atkritumu izgāztuvi (4)

Kāds lasītājs mums raksta: “No Tukuma puses braucot uz Milzkalni, var redzēt pļavu aiz Šlokenbekas dzirnavām – tā ir nekopta un aizaug ar latvāņiem. Jau 10 gadus tur ved un izgāž dažādus atkritumus, būvgružus.

Bērzciems negrib būt Engures novada aste (11)

10. martā Bērzciema bibliotēkā notika iedzīvotāju sapulce. Bez kuplā skaitā pārstāvētajiem iedzīvotājiem sapulcē piedalījās pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Pļaviņa, kultūras darbiniece Vita Multiņa un Saieta nama vadītāja Jolanta Kraukle.

Masļeņica pie Melnezera Tukumā /FOTO/ (26)

Svētdien, 13. martā, pie Melnezera Tukumā pulcējās rekordliels Masļeņicas svinētāju skaits. Jau tradicionāli jeb trešo gadu pēc kārtas par kopīgu un simbolisku ziemas pavadīšanu, pavasara un pareizticīgo gavēņa sagaidīšanu nenoguruši rūpējās biedrības «Dabas atmoda» biedri.

Zemgales un Vidzemes skolu ansambļi dzied Tukumā konkursā «Balsis» 

10. martā Tukuma 2. pamatskolā norisinājās vokālās mūzikas konkursa «Balsis 2016» 2. kārta, kas pulcēja 28 vokālos ansambļus no Zemgales reģiona un Vidzemes. Šogad šim konkursam aprit jau 10 gadu.

Engures novada iedzīvotājus uztrauc nedrošība mājās un uz ielas (3)

Apšuciema un Plieņciema iedzīvotāji pauduši savu uztraukumu par to, ka abos ciemos regulāri tiek apzagti privātīpašumi. Bijis arī gadījums, ka saimnieks bijis mājās un dzirdējis, kā viņa īpašumā notiek ielaušanās… Tamdēļ 3. martā Apšuciema skolā notika

Folkloras kopai «Milzkalnieki» – 20 /FOTO/ 

5. martā Šlokenbekas muižā folkloras kopa «Milzkalnieki» svinēja savu 20. dzimšanas dienu. Uz jubilejas pasākumu bija sabraukuši viesi no tuvienes un tālienes, pavisam 11 folkloras kolektīvi

Lapmežciemā darbu sākusi jauna bibliotekāre 

Lapmežciema bibliotēkas vadību savās rokās nu ņēmusi Vita Klapkalne. Viņa visu savu mūžu esot bijusi šīs bibliotēkas lasītāja. Tāpēc bijusī bibliotekāre Māra Egle, aizejot pelnītā atpūtā, varētu teikt, ka bibliotēku atstājusi drošās rokās.

Apšuciema ceļa malā nocirtīs vairāk nekā 2000 koku (12)

Kad pagājušā gada novembrī VAS «Latvijas valsts ceļi» (LVC) izsludināja iepirkumu valsts reģionālā autoceļa P128 Sloka-Talsi (24,48. km – 32,02. km) pārbūvei, nevienam pat prātā nenāca, ka ilgi gaidītais ceļa remonts līdzi nesīs vairāk nekā 2000 koku nociršanu…

Lapmežciemā bērni izdejojuši koncertu «Būšu liels» /FOTO/ (7)

Ceturtdien, 18. februārī, Lapmežciema tautas namā notika tradicionālā sadancošanās pirmsskolas, 1. un 2. klašu skolēniem «Būšu liels». Koncertē piedalījās mazie dancotāji no Tukuma, Jaunpils un Kandavas novada un arī no kaimiņpagastiem – Engures un Smārdes.

Harijs Jaunzems – rotkalis ar 16 gadu stāžu /FOTO/ 

Harijs Jaunzems: “Esmu Latvijas Amatniecības kameras diplomēts meistars rotkaļa amatā. Ar rotām strādāju 16 gadus. Pirms tam apstrādāju dzintaru, melhioru, sudrabu – pēc savas fantāzijas un patikas. Tad man ienāca prātā, ka vajadzētu uztaisīt senu rotiņu vai piekariņu pašam sev.

Policijai ātri jāreaģē un jābūt pieejamai (14)

Kā katru gadu iesākot, uz sarunu par pērn paveiktajiem darbiem un šī gada aktualitātēm aicinājām Tukuma policijas iecirkņa vadību. Sarunā piedalījās iecirkņa priekšnieks Janeks Bahs, kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Sandris Stempers un kārtības policijas nodaļas priekšnieks Māris Trēde.

Pasākumu kalendārs

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool