Pirmdiena, 2019. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Engures pagastā ūdenssaimniecības projekts tuvojas noslēgumam /Papildināts/

Twitter
FaceBook
print
2014. gada 19. jūnijs 12:32

Šovasar Engures pagasta ielās notiek vērienīgi rakšanas darbi, jo tiek realizēts    Eiropas Savienības (ES) projekta «Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Engurē» projekta pirmā un otrā kārta. Kopumā abu realizācijā ieguldīti 1 399 379,63 eiro, kur ES finansējums ir 848 822,45 eiro, atgūstamais PVN – 242 867,54 eiro un pašvaldības ieguldījums 307 689,64 eiro.

Projekta realizācija nodrošinās iedzīvotājus ar kvalitatīvu, tīru, standartiem atbilstošu dzeramo ūdeni, kā arī tiks novērsta vides piesārņošana ar notekūdeņiem. Visas vasaras garumā engurniekiem bija jāpacieš rakšanas darbi ielās, bija brīži, kad ne visām mājām bija iespējams piebraukt. Taču, kā pastāstīja pagasta pārvaldes vadītājs Nikolajs Tohvs, tad iedzīvotāji būvniecības laikā bijuši ļoti saprotoši. Arī būvniecības darbu izpildītāji, firma «Geokonsults» ar saviem apakšuzņēmējiem esot strādājusi nevainojami un gādājusi, lai rakšanas darbu laika neērtību būtu iespējami mazāk. Atbilstoši projektam, paredzēts, ka pēc darbu pabeigšanas ielas sakārtos tādā pat kārtībā, kādas tās bijušas pēc darbu uzsākšanas, bet dažviet, kā, piemēram, Skolas ielā pašvaldība paredzējusi veikt arī uzlabojumus nokrišņu ūdeņu novadīšanā.

Ūdensvada un kanalizācijas sistēmu izbūve, atbilstoši projektam, notikusi Kursas ielā (no Rosmes līdz Ozolu ielai), Ozolu, Vecupes ielā, Ceriņu gatvē, Laipu ielā (no Kapteiņa līdz Mežā ielai), Kapteiņa ielā (no Ostas līdz Laipu ielai), Ostas ielā (no Jūras līdz Kapteiņa ielai), Meža un Liepu ielā (no Ostas līdz Meža ielai). Trases izbūve jau pabeigta Kursas, Ozolu, Sporta, Rosmes, Skolas ielā, daļēji – Jūras ielā. Šeit jau iedzīvotāji var sākt pieslēgties jaunajam kanalizācijas un ūdensvada tīklam.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. ?????? teica:

    Pa kurām ielām tad iet tas “ūdensprojekts”?
    Jūras ielas mājas neviena nav pieslēgta, vismaz no Tukuma gala.

  2. lize teica:

    Varētu jau iedzīvotājiem vairāk paskaidrot, kas jādara, cik tas izmaksā lai pieslēgtos, utt., bet nav bijusi neviena sapulce kurā varētu šos jautājumus uzdot.

Pasākumu kalendārs

2019.05.27 | 10:00

Saeimas komisijas sēde Engurē 

2019.05.27 | 11:00

Saeimas komisijas sēde Tukumā 

2019.05.27 | 15:00

Galda hokejs Zantē 

2019.05.27 | 18:30

Sapulce par ēku siltināšanu Slampē 

2019.05.28 | 11:15

Disko ballīte bērniem Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool