Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Foto: Rūta Fjodorova

«Engures novada cālis 2014» – Elza Kārkla

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2014. gada 5. maijs 19:33

26. aprīlī Lapmežciema tautas namā notika pašu jaunāko dziedātāju konkurss «Engures novada cālis 2014». Mazie pirmsskolas vecuma dziesmu izpildītāji, viņu vecāki un pedagogi konkursam bija gatavojušies jau laikus.

Žūrijas krēslos bija lūgta mūzikas pedagoģe Maija Rozenberga, mūzikas pedagoģe, diriģente Māra Gulbe, aerobikas un kustību konsultante Agrita Rūsiņa un māksliniece Inese Āboliņa.

Konkursa dalībniekus, kā tagad moderni mēdz teikt, iesildīja Lapmežciema skolēnu popgrupa «Vējā» Benitas Egles vadībā. Pirmais priekšnesums bija «Mūzika», kur ansambļa dalībnieki gan dziedāja, gan muzicēja. Dalībniekiem uzstājās arī pagājušā gada konkursa «Engures novada Cālis 2013» uzvarētāja Karolīna Raginska ar dziesmu «Kur, pelīte tu, tecēji» (pedagoģe Arnita Freināte).

Konkursu atklāja pats jaunākais dalībnieks milzkalnieks Eduards Hercmanis. Viņam tikko  palika trīs gadiņi. Eduards nodziedāja dziesmiņu «Aijā žūžu, lāča bērni» un Ivetas Kraševskas dziesmiņu «Es gribu draudzēties» (pedagoģe Ilze Pāvula Vītola). Viņas audzēkņi bija arī nākamie konkursa dalībnieki: septiņgadīgā Rūta Jansone, Tīna Balode, Dominiks Kleins un Elza Kārkla.

Engures pagastu konkursā pārstāvēja piecgadīgā Anna Kalna, kuras skolotāja bija Dace Lāce, Samanta Valdmane, kurai dziedāšanu māca Arnita Freināte, Megija Rūtiņa, kuras pedagoģe ir Iveta Ingevica-Bērziņa, piecgadīgais Jurģis Freināts un septiņgadīgais Daniels Ēriks Markovs, kuru skolotāja ir Elīna Šteinharde-Kumalāne. Četrgadīgā Lauma Strazdiņa uz konkursu bija atbraukusi no Slokas. Viņas pedagoģe ir Signe Prauča, kuras audzēkne Alise Torate no Lapmežciema bija otra jaunākā konkursa dalībniece – viņai drīz būs četri gadiņi un viņa uzstājās ļoti pārliecinoši. Kā šīs jaukās vietas saimnieki, konkursa dalībnieki no Lapmežciema un skolotājas Benitas Egles audzēkņi uzstājās pēdējie un tie bija sešgadīgā Marta Melne, piecgadnieces Elza Buraka un Estere Kellere, sešgadnieces Beāte Kreicberga un Arta Anšmite. Interesanti, ka konkursa dalībnieku mīļākais dziedātājs bija šai jomā vispopulārākais – Lauris Reiniks.

Visi konkursa dalībnieki ieguva cāļa titulu – atbilstošu savam priekšnesumam. Bet galveno titulu «Engures novada cālis 2014» ieguva Elza Kārkla no Jūrmalas, kura nodziedāja «Pogu šovu» un tautas dziesmiņu «Celiet mani uz akmeņa». Elzas mīļākā dziesma ir «Slavējot» Lības Ēces izpildījumā.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. cālis teica:

    Kur palika mazā Anna Lāce no Engures? Bija taču!

Pasākumu kalendārs

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool