Vera, Vaira, Vairis
Baiba Pļaviņa
Foto: Rūta Fjodorova

Baiba Pļaviņa – jaunā Engures pagasta pārvaldes vadītāja

Twitter
FaceBook
print
2015. gada 19. februāris 14:18

Otrdien, 17. februārī, Engures novada domes sēdē deputāti apstiprināja amatā jauno Engures pagasta pārvaldes vadītāju Baibu Pļaviņu. Pavisam konkursam uz šo amatu bija pieteicies 21 pretendents.

Baibai Pļaviņai ir arī ievērojama darba pieredze – pirmās darba gaitas bijušas finanšu jomā: grāmatvedībā, kam sekojis finanšu direktores amats, darbs tipogrāfijas uzņēmuma vadītājas amatā un nekustamā īpašuma pārvaldīšanas uzņēmuma jomā, bet pēdējos četros gados gūta pieredze izglītībā, kur gūta pieredze koledžu akreditācijas procesā.

Vairāk lasiet ceturtdienas, 19. februāra, laikraksta numurā ŠEIT!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. zenta teica:

  Forši, beidzot pārmaiņas!Apsveicam!

 2. veiksmi engurei teica:

  Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs nosūtījis vēstuli prokuratūrai ar lūgumu izvērtēt uzņēmuma Māju serviss KSA rīcību, uzsakot pilnvarojuma līgumus 32 savām apsaimniekotajām ēkām, kurās joprojām nav pievienota apkure.

  Izpilddirektors lūdz pārbaudīt, vai uzņēmuma finansiālajā darbībā nav vērojama negodprātīga rīcība ar līdzekļiem, kas iekasēti no iedzīvotājiem par ēku apsaimniekošanu, biznesa portālu BNN informē Rīgas domē.

  Sākoties ziemas periodam, Māju serviss KSA nekaunīgā veidā ir pametis iedzīvotājus likteņa varā, cenšoties tālāku atbildību uzvelt Rīgas pašvaldībai. Neviens no uzņēmuma vadības publiski paustajiem savas rīcības argumentiem nav tāds, par kuru nebija zināms agrāk un kas liedza rīkoties savlaicīgi, norādījis Radzevičs.

  Ar lūgumu izvērtēt uzņēmuma rīcības tiesiskos un ētiskos aspektus pilsētas izpilddirektors vērsīsies Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijā (LNPAA), kuras viceprezidente ir Māju serviss KSA valdes priekšsēdētāja Baiba Pļaviņa, un Rīgas Apsaimniekotāju asociācijā (RAA).

  Radzevičs uzsvēris, ka SIA Māju serviss KSA bilance par pagājušo gadu liecina, ka uzņēmums saviem līdzīpašniekiem un vadībai izsniedzis aizdevumus 225 721 latu apjomā, kas pārsniedz uzņēmuma parādu par apkuri a/s Rīgas siltums.

 3. paši teica:

  Lai pietiek spēka, izturības un gudrības! 🙂
  Apsveicam!

 4. riga,riga teica:

  Veiksmi. Bet no Rīgas tāpt vien projām jau nebēg. Un uz laukiem…viegli nebūs.

  • zaķis teica:

   Muļķibas, viņa nebēg, bet atgriežas.Un tas ir tas labākais!!Protams ka kādam jau atkal ir bail no izglītota un gudra cilvēka, bet ko padarīsi.Drīzāk nebūs viegli tiem, kuri brauc ar veco vilcienu.

  • Kārlis teica:

   Nezinu, kas tur Rīgā Baibai ir bijis vai nav bijis, bet varu teikt, ka Baiba no Rīgas nebēg, bet no Rīgas atgriežas – Baiba ir Engures meitene kopš dzimšanas. Te dzimusi, te augusi, te arī vidusskolu beigusi. Baiba ir Engures metene. Lai veicas!

 5. Horoskops teica:

  Vina nebega prom no Rigas,vienkarsi sledza Koledzu un nacas meklet citu variantu,un sanaca tikt Engure savas majas ta var teikt!
  Izturibu un veiksmi vinai!!!

 6. ieteikums teica:

  Vajag izpētīt jaunās priekšnieces radu rakstus un tad arī atklāsies sī konkursa uzvarētājas veiksmes atslēga.

  • zin teica:

   A vot nošāvi garām!!!Nevajag pļurkstēt, ja īsti nav skaidrs.

   • secinājums teica:

    Tikai galīgi aptaurētie nesaprot kā šodien pašvaldībās var tikt pie ienesīgiem amatiem. Ņemsim par piemēru kaut vai Kandavas novadu – tur vai ikviens spices vīrs atbilst tieši šādiem kritērijiem, tāpēc neredzu iemesla, lai citur nebūtu tieši tāpat. Katrā ziņā ieņemamajam amatam nekad nav bijis nekāda sakara ar tā ieņēmēja kompetencēm un pieredzi.

  • zinu biju teica:

   nekādi radu raksti netika pētīti – bija vairāk ka 20 pretendenti uz amatu pieteikušies, 12 (vietējie) bija uz intervijām

   Baibas CV bija labākais, motivācijas vēstule labākā un intervijā viņa bija vispārliecinošākā … notika balsojums un 10 cilvēku komisja iebalsoja Baibu … ar lielu pārsvaru

 7. kuku teica:

  kapec par daci un visiem citiem te var katrs ‘izteikties’, bet par literati/psihologi rozi komentari izdzēsti un komentēt ir liegtsts..?

  • lelle teica:

   Laikam literātei Rozei bailes, kad citi uzzinās īsto patiesību par viņu. Tas nozīmē ka NTZ cenzūra pastāv, varbūt ir jādraudzējās ar ntz, kā to dara Roze….

 8. lapsa>zaķis teica:

  vecos vilcienus uzlabot noteikti vajag, tikai ne ar bojātām lokomotīvēm

 9. Arvis teica:

  Ja par šīs kundzes saistību ar Māju Servisa KSA (tagad pārsaucies par Hausmaster) ir tiešām taisnība, tad oi, oi, oi!!!! Ķeza tur būs nopietna ! Cik zināms, tiesvedība vēl nav galā, un šī kundzīte tur viena no shēmas vadošajām skrūvītēm!!! Tā, ka brīdinājums no “zaķa” puses vietā.

 10. latvietis teica:

  Jēziņ, kāds negatīvisms! Ļaujiet taču cilvēkam uzsākt darbu un sevi pierādīt. Nepazīstu ne Baibu, ne pārējos, bet Engurei vēlu veiksmi un visiem – izdošanos.
  Jauku dienu arī urkšķiem:)))))))))

 11. >aha teica:

  iespējams, ka arī bērnudārzā, taču lielākais lokomotīvju lūžņu parks ir Engures novada domē

 12. ezim teica:

  ja tu būtu ātrāk izkāris pretendentu vārdus uz kāda afišu staba, pērļu lādīte tiktu atvērta ātrāk:)

 13. Cukurs-Zukerman teica:

  Cilvēks vēl nemaz nav sācis strādāt, bet viszinātāji jau trin mēles līdz baltkvēlei!

 14. ezim teica:

  izkārēji kaulējās par cenu..

 15. visvaldis teica:

  engure seko slampes /dzukstes parvaldes piemeram, kur ieliek parvaldes vaditaju sev velamo cilveku.

Pasākumu kalendārs

2019.09.17 | 10:00

Jauno uzņēmēju skola Slampē 

2019.09.18 | 10:00

Dzejas dienu pasākums Tumē 

2019.09.18 | 10:15

Lasīšanas pasākums bērniem Pūrē 

2019.09.18 | 11:15

Kino Lapmežciemā 

2019.09.18 | 17:00

Keramikas nodarbība Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool