Rozālija, Roze
Foto: Rūta Fjodorova

Apšuciemā diskutē par braukšanas ātrumu un drošību uz ceļa

Twitter
FaceBook
print
2016. gada 5. maijs 16:53

Apšuciema iedzīvotāji atkārtoti vērsušies pašvaldībā pie domes izpilddirektora Imanta Valera, pagasta pārvaldes vadītājas Baibas Pļaviņas, a/s «Latvijas valsts ceļi» Tukuma nodaļas vadītāja Harija Lācara un «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» redakcijā ar lūgumu, lai apdzīvotās vietas norāde – ceļa zīme «Apšuciems» – tiktu pārcelta uz Talsu šosejas Apšuciema īsto sākumu, pie «Meiru» mājam.

50 Apšuciema iedzīvotāju parakstīto vēstuli nosūtījām a/s «Latvijas valsts ceļi», un 28. aprīlī ar Apšuciema iedzīvotājiem tikās H. Lācars, a/s «Latvijas valsts ceļi» satiksmes organizācijas  inženieris Aigars Gailums, B. Pļaviņa un I. Valers.

A. Gailums: ”No vienas puses nebūtu problēma zīmi arī uzlikt, bet neviens to zīmi neievēros. Ceļa zīmi «50 km/h» liek tur, kur ir faktiskā apbūve. Ja mēs izskatām tādus jautājumus, kad vērā ņemam viensētas, jums būs līdz Kolkai jābrauc ar ātrumu 50 km/h. Runājot par gājējiem, arī zīme «50 km/h» neko neatrisinās, jo, ja arī ar 50 km/ha uzbrauc cilvēkam, vienalga – letāls iznākums…”

Sloka-Talsi šosejas pārbūves projektā (no Apšuciema līdz Ķesterciema krustojumam) maija beigās slēgs līgumu ar potenciālo ceļu būvniecības konkursa uzvarētāju par darbu veikšanu. Projekta ietvaros tiks būvēta gājēju ietve no autobusa pieturas līdz objekta sākumam. Tā būs kādus 300 m gara. Pārējo gājēju ietvi it kā apņēmusies uzbūvēt pašvaldība.

Vairāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 5. maija, numurā ŠEIT!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. andris teica:

  Piekrītu Gailuma k-ga teiktajam. Nevar tak izdabāt katram penša untumam, visi jautājumi jārisina loģiski un atbilstoši apstākļiem 🙂

 2. gunca teica:

  Es gribu lai jūs pastāstiet citiem vārdiem

 3. Ioanns teica:

  non-sence :/

 4. Gita teica:

  Apšuciemā jau nedzīvo pensionāri vien. Dienas laikā strādājošie nav mājās un nevar piedalīties, bet iesniegumā parakstījās gandrīz 100 cilvēki.

 5. andrim teica:

  Vai nu neesi audzis ģimenē, vai kāda cita trauma, jo nesaproti, ka arī bērni, vecāki un vecvecāki ir mūsu sabiedrības neatņemama sastāvdaļa.
  Bet stāsts nav par “penšiem”, kā Tu izsakies.

  • andris teica:

   Ja jau būtu tik gudrs(a) kā izliecies, tad redzētu cik “apdzīvots” ir attēlā redzamais posms…. Ja vēlies teikt, ka aiz kokiem ir daudz mājas, ļoti apdzīvotas utt., tad ierosini arī pilsētu apbraucamos ceļus nospraust ar ātruma ierobežojumiem… trauma ir čīkstuļiem, kuriem pat lāga iemeslu nevajag, to dara tikai “aiz nav ko darīt” …:D

 6. iekšzemietis teica:

  TAS ZILAJĀ CEPURĒ LABAISha ha

  • tas teica:

   tas ir Pats H.Lācars, no kura ir atkarīgi Visi ceļi bij.Tukuma rajona teritorijā. Kāds atbildīgais ceļu pārraugs, tāds ceļu stāvoklis:(

 7. jānis teica:

  vai visa šī darbīgā brigāde nevar aizvilkties līdz Jelgavas un Ventspils ceļu krustam..

 8. Cukurs-Zuckerman teica:

  Arī Tukumam jāseko Āpšuciema pieredzei un sava ”Tukuma” ceļazīme jāmosprauž krietni tālāk: pie Vecmokām ,pie Jaunmokām, pie Ķemeru meža utt., visur tak atrodama kāda māja ,tātad ceļazīme apdzīvotā vieta ”Tukums” būs pamatota.

  Tukuma aktīvie aizliedzēji jums paveras plaša darba fronte!

 9. jūrmalniece teica:

  Sveiciens Mārim no Apšuciema

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool