Liesma, Elita, Alita
Vents Dubrovskis
Vārds, Uzvārds: Vents Dubrovskis
Segvārds: vents.dubrovskis

Kam piekāpties?

Pagaišonedēļ Kandavā uzklausīju vairākas dāmas, kas vienu pagalmu ne nu gluži nespēj sadalīt, bet nu viedokļi par tā izmantojumu šķiras. Šī situācija lika aizdomāties par citām, kad paša vēlmes un vajadzības tiek jauktas ar kopīgām, un strīdīgo jautājumu – kurā brīdī jārespektē mazākums un kurā – vairākums? Par to iedomāju, atceroties to vīru stāstus, kas […]

Tukuma muzeja radošās darbnīcas «Dārgumu meklētāji»

Radošā darbnīca, kurā šobrīd darbojas 12 bērni vecumā no 7 līdz 12 gadiem, noslēgsies 20. augustā ar līksmām atrakcijām Durbes pilī.

Engurē notikuši ikgadējie pagasta Sporta svētki /FOTO/

Sestdien, 9. augustā, Engurē norisinājās ikgadējie Sporta svētki. Riteņbraukšanā bērniem līdz 7 gadiem 1. vietā Elza Bērziņa, 2. – Ralfs Bite, 3. – Katrīna Sāra Logina.

Tukumā, ar trimeri pļaujot zāli, bojāta automašīna

7. augustā 9.00 Tukumā, Tehnikas ielā, ar trimeri pļaujot zāli, gaisā uzmests akmens bojājis automašīnas AUDI A6 priekšējo stiklu.

Par veldzi

Šajās dienās novērtēju dzeramā ūdens pieejamību – kaut vai to, ka var vienkārši atgriezt ūdens krānu un dzert, cik tīk. Ka ir peldamas peldvietas. Šīs šķietami pašsaprotamās lietas, kas ļauj sadzīvot un izturēt mūsu platuma grādos anomāli ieilgušo karstumu. Un vienlaikus piedzirksteļo sīkdomas par to, kā ir citur – ka Barselonai dzeramo ūdeni kuģos pieved, […]

Cēres ceļa putekļi

8. augustā, Kandavā bija solījies viesoties ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis. Viņa darba kārtībā bija iekļauts arī Cēres karjeru apmeklējums – paredzēta tikšanās gan ar karjera izstrādātājiem, gan vietējiem iedzīvotājiem, kas sašutuši par putekļiem, ko rada kravas automašīnu plūsma.

Sēmes un Zentenes pagasta sporta svētki

2. augustā Sēmē notika ikgadējie Sēmes un Zentenes pagasta sporta svētki, ko šogad kuplināja arī sportot gribētāji no Kaives, Raudas, Engures un Tukuma.

Kandavā viesojās ministrs R. Naudiņš

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš šobrīd noskaidro svarīgākās pašvaldību problēmas, tāpēc 31. jūlija rīta pusi pavadīja Kandavā, uzklausot divus vietējo iedzīvotāju labsajūtas jautājumus – to, kāpēc slēgta kartinga trase un kā mazināt smaku pilsētas notekūdeņu attīrīšanas ietaisēs.

Ko ēst!?…

Nule dzīros veikalā iegādāt vakariņām sūtinātās krabju nūjiņas, kad kolēģe nejauši ierunājās par to, kāda nejaucība tajā nūjiņās esot… Tāpat kā kartupeļu čipsi kartupeļus vien iztālēm redzējuši, tāpat ar krabju nūjiņām… Neticiet reklāmai – viss, kas ražots rūpnieciski un par grašiem nopērkams, nevar būt nekas labs! Āmen! Diktam samulsu un sāku prātot, ko tad vispār […]

Zibens spēriens atstājis ģimeni bez pajumtes

29. jūlija vakarā negaiss daudzviet pārsteidza gan ar plūdiem, gan krusu, bet zibens spēriens atstāja bez pajumtes Pīpenbergu ģimeni Sēmes pagastā.

Jānim Baltvilkam šodien paliktu 70

24. jūlijā, tieši novadnieka Jāņa Baltvilka 70. dzimšanas dienā, viņa talanta cienītāji un tuvākie cilvēki pulcējās Smārdes pagasta bibliotēkā. Pasākumā piedalījās dzejnieka māsa Daila Aumane ar meitu Mārīti Vitausku, un mazmeitām Agiju un Lindu, kā arī dzejnieka brālis Ralfs.

Muzeja mākslas kolekcijai – papildinājums

23. jūlijā Tukuma muzejs akcentēja kādu svinīgu mirkli – māksliniece Antra Ivdra muzeja kolekcijai atdāvināja vienu no savām gleznām «Deja. Putni».

Kandavas Mākslas plenērs

Aizvien pieprasītāks – tā varētu teikt par kandavnieces Lindas Romanovskas rīkoto plenēru «Radošais mākslas mirklis», kas šogad pulcēja jau 44 dalībniekus no visas Latvijas.

Matkules pagasta svētki

«Nāc Kulē! Prieks dzīvot Matkulē!» – ar šādu aicinājumu 19. jūlijā dienas garumā aizritēja Matkules pagasta svētki

Sodīt un vēlreiz sodīt?

Vien paraugieties ziņās – pasaulē, Latvijā, vietējā kriminālhronikā! Un nav skaidrs, kā gan šis putras katls – karu, dažādu nelaimju un kultūras notikumu maisījums – garām gājis, tevi neķerot!? Bet – vai tiešām?… No vienas puses varētu priecāties, ka ceļā uz darbu mani vien ziedoši pakalni sveic, tomēr ne nu gluži… Piektdien Pūrē policists, apturot […]

Pasākumu kalendārs

2019.09.18 | 10:00

Dzejas dienu pasākums Tumē 

2019.09.18 | 10:15

Lasīšanas pasākums bērniem Pūrē 

2019.09.18 | 11:15

Kino Lapmežciemā 

2019.09.18 | 17:00

Keramikas nodarbība Tukumā 

2019.09.18 | 18:00

Runās par Vecupes projektu Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool