Bernhards, Boriss, Rojs
Vents Dubrovskis
Vārds, Uzvārds: Vents Dubrovskis
Segvārds: vents.dubrovskis

Četri brīvprātīgie Kandavas jauniešu centrā «Nagla»

Marts trim Kandavas puišiem iesācies ar cerīgām pārmaiņām – brīvprātīgo darbu jauniešu centrā «Nagla» līdz septembrim viņi varēs turpināt, saņemot stipendiju – 90 eiro mēnesī. Šo iespēju, izmantojot Nodarbinātības valsts aģentūras atbalsta programmu jauniešiem, nokārtojusi jauniešu centra vadītāja Jana Kašlaja, lai atbalstītu savus čaklākos.

Kārtības, ne veselības vārdā

Pērnvasar krita vairāki karstuma rekordi – arī aizvadītajās brīvdienās (kazi, Sieviešdienas pēc!?) bija martam neraksturīgi silts – globālās sasilšanas tendences, tā teikt, uz delnas saredzamas. Ikurāt tāpēc atbildīgāk pavēros saules sildītajās ārēs – kūlas laukos, vecās un jaunās atkritumu kaudzēs un… Jā, ar to pietika, lai atkal justos rosināts pavasara ieķērcienam par glupiem ieradumiem. Ir […]

Kandavas stacijā – bīstama degvielas noplūde

8. martā 16.03 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma ziņu, ka Kandavas stacijā notikusi degvielas noplūde. Uz notikuma vietu izbrauca divas autocisternas no tuvākajiem posteņiem – Kandavas un Tukuma.

Šogad beigs pastāvēt asociācija «Dzīvesprieks» Vānē

Vaicāta par to, vai tiešām asociācija «Dzīvesprieks» Vānē šogad beigs pastāvēt, organizācijas izpilddirektore Līga Landiša atbildēja apstiprinoši un ar domu, ka labāk iet baumām pa priekšu, piekrita pastāstīt par tik svarīga lēmuma iemesliem.

Matkules sākumskolai – pēdējais mācību gads

25. februārī redakcijā vērsās kāda Matkules skolēna vecmāmiņa ar vēsti, ka vietējā skola tikšot slēgta! Turklāt visvairāk sarūgtinājis, kā tas noticis – varot teikt, ka divu stundu laikā.

Arņa Kraukļa piemiņas kauss karatē paliek Kandavā /FOTO/

Sestdien, 21. februārī, Kandavas internātvidusskolā notika Arņa Kraukļa piemiņas kausa izcīņas turnīrs karate kyokushinkai – vienā no skarbākajiem pilnkontakta karate veidiem.

Ģipša liešana Kandavas Amatniecības centrā /FOTO/

13. februāra pēcpusdienā Kandavas Amatniecības centrā notika pirmā ģipša liešanas darbnīcas nodarbība, ko vadīja māksliniece Linda Romanovska. Izmēģināt spēkus neierastajā nodarbē bija ieradušās vairākas ģimenes ar bērniem

Valentīdienā

Daudz Valentīnu – vīriešu – pazīstat? Es vienu zinu – nu, gigants, dinamīts! Kad muti paver!… Tiekamies reti – parasti Valentīndienā (ja iekrīt darbadienā), kad viņš skrien ar šampi pa pasauli apkārt, jo citādi, kas gan viņu sasodītajā visu Mīlētāju dienā atcerētos!? Bet neraizējies, Valentīn, leģendu nav iespējams aizmirst, pat ja iesērējušu kontaktu pēc tā šķiet. Kad Valentīnam […]

Vēsturnieks Juris Celmiņš: “Pagātne veido nākotni”

Piektdien, 6. februārī, vēsturniekam un sabiedriskajam darbiniekam, bijušajam Latvijas Izglītības un Zinātnes ministram Jurim Celmiņam aprit 65. Pirms apaļās jubilejas aicinājām viņu uz sarunu – pakavēties atmiņās un parunāt arī par šodienu.

Ja ticam Krievijas medijiem…

Tīri cilvēciski mani šausmina Ukrainā notiekošais – ziņas ir tādā (negarā) formātā, lai negurdinātu lasītāju, tāpēc varam vien nojaust, ko ietver paskopie teksti, teiksim, par to, ka Doņeckā vairāk nekā 1000 bērnu dzīvojot bumbu patversmēs un esot psihoemocionāli traumēti… Vai varam iedomāties šo bērnu ikdienu? Kā jūtas viņi un kā – viņu vecāki? Ko dara […]

Kandavas novadā pērn piedzimuši Denijs Rio un Karla Rebeka

2014. gadā Kandavas novadā reģistrēti 73 jaundzimušie (26 meitenes un 47 zēni). Populārākie zēnu vārdi: Ričards (3), Artūrs, Kristers, Lauris, Niks, Raivis un Tomass (2), meitenēm – Everita (2) un Linda (2). Divi vārdi ielikti 15 bērniem.

Fotogrāfam Jānim Vītolam – 75

Šodien, 16. janvārī, kolēģim – žurnālistam un fotogrāfam Jānim Vītolam aprit 75. Galerijā «Durvis» tiek atklāta viņa izstāde, bet pats tāds vairāk sevī. Sarunājām par dzīvi parunāt – parunājām, bet atkal Jānis sevī – tā kā nesadzird, kā aizdomājas un sejā palaikam nenosakāma izteiksme ar atšieptu apakšlūpu.

Lai ar smaidu izdodas!

Kā viegli un ar smaidu pateikties labiem cilvēkiem par tik vienkāršu, bet žurnālista arodā nepieciešamu lietu, kā pretimnākšanu – atsaucību un labu sadarbību? Pēdējos sešus mēnešus iespēju robežās rakstu par notikumiem Kandavas novadā un, kaut kā sanācis, ka notikumus un iepazītos cilvēkus tiešām varu atcerēties tā – viegli un ar smaidu. Es ta bērnībā daudz uz […]

Agra Dzeņa grāmatas «Kuršu ķoniņi un citi lēņavīri Rietumlatvijā» atvēršana /FOTO/

6. janvārī Kandavas novada muzejā notika vēsturnieka, vēstures zinātņu maģistra un vienlīdz muzeja darbinieka Agra Dzeņa monogrāfijas «Kuršu ķoniņi un citi lēņavīri Rietumlatvijā» atvēršanas svētki.

Kandavas un Engures novadā nelikumīgi cērt eglītes

Kā redakcijai pastāstīja Kandavas pašvaldības policijas priekšnieks Rihards Zariņš, aizvadītajā nedēļā Kandavas «Liepās», vēl pilsētas robežās, nozāģēta 6 m augsta dižegle (kultivēta dekoratīva egļu pasuga).

Pasākumu kalendārs

2019.08.20 | 11:13

Kapu svētki Kandavā un Zantē 

2019.08.21 | 11:00

Futbols Tukumā 

2019.08.22 | 18:00

Skriešana Engurē 

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool