Bernhards, Boriss, Rojs
Vents Dubrovskis
Vārds, Uzvārds: Vents Dubrovskis
Segvārds: vents.dubrovskis

Senioru deju festivālā «Dejas zem ozolu cepurēm» Kandavā /FOTO/

Jau 19. jūlija rītā Kandavas Promenādē valdīja rosība, gatavojoties senioru deju festivālam «Dejas zem ozolu cepurēm»

Kandavas promenādē sagāzies malkas šķūnis

Kandavas Promenādē sagāzies malkas šķūnis. Jau labu laiku tā aizmugurējās sienas slīpums izsauca minējumus par to, kad tas sagrūs…

Ivars Lasis – jaunais Vānes pamatskolas direktors

Ceturtdien, 16. jūnijā, Kandavas novada domes ārkārtas sēdē Vānes pamatskolas direktora amatā tika iecelts bijušais KVLT direktors Ivars Lasis.

Kandavas kapu apsaimniekotājs neapmierināts ar ceļu uzturētāju veikumu

Otrdien, 14. jūlijā, laikraksta Kandavas birojā sarūgtināts vērsās apbedīšanas biroja «Kalve» īpašnieks un līdzšinējais Kandavas kapu apsaimniekotājs Ainārs Vilkaušs. Viņš bija sašutis par to, ka pievadceļu pārbūve pie Kandavas kapu kapličas notiek atšķirīgi sākotnējai iecerei.

Kandavā tiek atjaunots kultūras nams

Pavasarī, runājot par Kandavas kultūras nama siltināšanu, domes sēdē izskanēja jautājums par logu vitrāžām kā kultūrvēsturisku vērtību. Izskanēja bažas, vai pēc logu maiņas tās būs savā vietā, un nācās atzīt – diemžēl nebūs.

Kandavā norisinās ikgadējais mākslas plenērs /FOTO/

Šonedēļ Kandavā aizrit jau par tradīciju kļuvušais mākslas plenērs. Šogad tajā pieteikušies 49 dalībnieki – gan profesionāli mākslinieki, gan vienkārši mākslas mīļotāji no visas Latvijas, kas līdz svētdienai darbosies dažādās radošās darbnīcās.

Lūgšanu brokastis Jaunmoku pilī /FOTO/

3. jūlijā Jaunmoku pilī notika Lūgšanu brokastis. Kā daudziem gribētos domāt, Dieva iniciēts pasākums, jo labajā domā – aizlūgt par mieru Latvijā, pasaulē un arī sevī.

Skolēnu svētku laiks klāt

Ir klāt tas brīdis, kad lielajos skolēnu dziesmu un deju svētkos, kas no 5. līdz 12. jūlijam norisināsies Rīgā, vienuviet varēs redzēt visu to, ko Latvijas dziedātāji, tautas deju un mūsdienu deju dejotāji, koklētāji, pūtēju orķestru dalībnieki, jaunie mākslinieki un vēl daudzi citi mēnešiem un varbūt pat gadiem ilgi mācījušies.

Latvijas vides gidu saiets Kandavā

Aizvadītajās brīvdienās – 27. un 28. jūnijā – Matkules pagasta viesu namā «Romance» aizritēja ikgadējais Latvijas vides gidu saiets.

Kandavā renovētas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas

Šodien Kandavā, Valteru ielā 5 B, ar svinīgu pasākumu tika noslēgts vērienīgs – vairāk nekā 200 000 eiro vērts – attīrīšanas iekārtu renovācijas projekts.

Vēstures izzināšana – kauju ainās

Tukumnieks Sergejs Jakutenko pirms pieciem gadiem pievērsies iemīļotai bērnības nodarbei – kara tehnikas modelīšu līmēšanai, un pamazām nonācis līdz kauju ainu – diaramu – veidošanai.

Vai mūsu par daudz?

Lasot ziņas un arī komentārus par to, ka vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, ripinot auto cauri dievlūdzēju pūlim, vienam uzbraucis uz kājas, savukārt dziesminieka Kaspara Dimitera sieva Līga, protestējot pret Eiropraidu Rīgā, pieteikusi badastreiku, vispirms iedomāju par ne-iecietību.

Kārtības sargu sporta svētki /FOTO/

Divas dienas – 5. un 6. jūnijā – Valsts Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā notika Iekšlietu ministrijas Sporta svētki, kuros tika izspēlētas sporta sezonas noslēguma sacensības.

Par izciliem sasniegumiem Kandavas novada skolēniem – naudas balvas /FOTO/

4. jūnijā Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā pirmoreiz ar naudas prēmijām par izciliem sasniegumiem tika sveikti novada labākie skolēni un viņu pedagogi.

Pasākumu kalendārs

2019.08.20 | 11:13

Kapu svētki Kandavā un Zantē 

2019.08.21 | 11:00

Futbols Tukumā 

2019.08.22 | 18:00

Skriešana Engurē 

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool