Liesma, Elita, Alita
Vents Dubrovskis
Vārds, Uzvārds: Vents Dubrovskis
Segvārds: vents.dubrovskis

Kad sleja kanceles vietā

Cik cilvēku, tik viedokļu par to, kam jābūt redakcijas slejā. Šogad nereti esmu uzklausījis viedokļus par tukšu muldēšanu un murgiem, kas, protams, licis lieku reizi pārdomāt, ko šai kanceles vietā teikt. Zīmīgi, ka visvairāk komentāru slejām par sadzīviskām nebūšanām – kāds kādu piekrāpis, kāds nolaidīgi pildījis amata pienākumus, melojis vēlētājiem un līdzīgā garā. Tas ir […]

Svētkos nesamaksā par benzīnu; lamājas necenzētiem vārdiem un uzbrauc mežacūkai

No 21. līdz 25. decembrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 43 notikumi un noformēti 43 administratīvo pārkāpumu protokoli; reģistrēti 7 ceļu satiksmes negadījumi bez cietušajiem.

Durbē vilciens aizķer un traumē garām skrienošu jaunieti

19. decembrī 19.38 Tukumā pie dzelzceļa pārbrauktuves Durbes ielā elektrovilciens aizķēris kādu puisi. 1995. gadā dzimušais jaunietis skrējis gar dzelzceļa malu un, lai gan vilciena mašīnists signalizējis ar skaņas signālu un veicis ekstrēmo bremzēšanu, sadursme tomēr notikusi un vilciens skrējēju aizķēris.

Laiks darīt

Manī šobrīd ir daudz maizes, maizes ar kaudzi, un vēl graķītis liķiera, un div krūzes zāļu tējas, tālab kopējais miesas atslābums kopā ar pēdējā laika pusgulētajām naktīm rezultējies līdz dzidrināti stulbam acu skatam un tā-ādam domu inertumam, kas tikai ar mēslu dakšām cilājams. Vai ar sniega lāpstu. Šodien gribēju iet talkā vienam sētniekam, kas ieskrējies […]

Apbalvoti 28 Tukuma policijas iecirkņa darbinieki

5. decembrī Latvijas Valsts policija atzīmēja pastāvēšanas 94. gadadienu. Jau ierasts svētku nedēļā sumināt tos, kas strādājuši īpaši uzcītīgi, tāpēc šodien, 7. decembrī, dažādas pateicības un apbalvojumus saņems pavisam 28 Tukuma policijas iecirkņa darbinieki. Pievienojamies sveicieniem!

Pusstundas laikā Lapmežciemā avarē četras automašīnas; pieci cietušie

30. novembrī 15.15 Engures novada Lapmežciemā kāds 1973. gadā dzimis vīrietis ar automašīnu BMW X5 noslīdējis no brauktuves un auto apgāzies. Cietušo nav, jau pēc 10 minūtēm – 15.25 – Lapmežciemā kāds 1979. gadā dzimis vīrietis ar automašīnu MERCEDES BENZ noslīdējis no brauktuves un auto apgāzies. Negadījumā cietuši trīs cilvēki.

Labiekārtos Sēmes tautas nama teritoriju

Lauku Atbalsta dienesta finansējumu plāno piesaistīt arī Sēmes pagasts, sakārtojot pagasta tautas nama apkārtni.

Par vieglām smiltīm

Tik viegli kā debesis var paraut vaļā sniegs, tik viegli šobrīd varu aizelsties stīvās vīrieša raudās. Novembra pelēkajā pusē, kad meteorologi vēl nekacināja rīt un citurīt solot sniegu, no dzīves aizgāja kāds man tuvs cilvēks. Aizgāja pēc grūtas slimības, un šis grūtībās kopā pavadītais laiks satuvināja mūs pavisam neparastās izteiksmēs – ar domām par neizbēgamību, […]

Tukumā apzog autoservisu 800 latu apmērā

11. novembrī 10.00 Tukumā, Eksporta ielā, no servisa telpām nozagtas dažādas servisa iekārtas un instrumenti Ls 800 vērtībā, bet 13. novembrī 7.30 Tukuma novada Džūkstes pagastā no kāpņu telpas nozagts velosipēds. Turpretī 16. novembrī 15.40 Tukumā, Aviācijas ielā, kāda 1987. gadā dzimusi sieviete pārdevusi cigaretes nepilngadīgai personai.

Pūrē notverts kontrabandas cigarešu un nelegālā alkohola kurjers

18. novembrī 11.55 uz Pūres-Jaunsātu ceļa aizturēts kāds 1953. gadā dzimis vīrietis, kas vadīja automašīnu VW GOLF, kuras salonā atradās ne tikai pasažieris – 1974. gadā dzimis vīrietis, bet arī 6000 «Premjer» markas cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes marku un apmēram 100 l nelegālā alkohola.

Kad laiks vienotiem būt

Nobrīnījies atklāju, ka Lāčplēša dienas lāpu gājienā Tukumā piedalījušies ap 2000 cilvēku – pārsteidzoša vienotība, ņemot vērā, ka vairums gājiena dalībnieku bijuši jaunieši – pavisam ne uz piemiņas pasākumiem tendēta publika.

Aicina balsot par labāko policistu

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde aicina balsot par policijas darbinieku, kas Valsts policijas 94. gadadienā būtu cienīgs saņemt apbalvojumu – «Labākais policists Zemgales reģionā».

Tukuma naktsklubos “pieķerti” nepilngadīgie dzērumā

10. novembra 00.30 Tukumā, Šēseles ielā, klubā «Sensation», bārmene – 1973. gadā dzimusi sieviete – nepilngadīgai personai pārdevusi alkoholisku dzērienu. Uzsākta administratīvā lietvedība,
turpat par atrašanos reibumā administratīvā soda protokols izrakstīts 1995. gadā dzimušai pusaudzei.

Viesatās suns sakož sievieti

4. novembrī 11.30 Kandavā, Vidzemes ielā, no saimniecības ēkas nozagti makšķerēšanas piederumi Ls 300 vērtībā.

Kandavā notikusi 633 latu vērta zādzība

31. oktobrī 10.39 Tukumā, Kurzemes ielā, automašīnai AUDI COUPE izsists stikls un no tās nozagta automagnetola. Uzsākts kriminālprocess.

Pasākumu kalendārs

2019.09.18 | 10:00

Dzejas dienu pasākums Tumē 

2019.09.18 | 10:15

Lasīšanas pasākums bērniem Pūrē 

2019.09.18 | 11:15

Kino Lapmežciemā 

2019.09.18 | 17:00

Keramikas nodarbība Tukumā 

2019.09.18 | 18:00

Runās par Vecupes projektu Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool