Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena
Vents Dubrovskis
Vārds, Uzvārds: Vents Dubrovskis
Segvārds: vents.dubrovskis

Ļaunu vēstošā ilūzija

Atklāti sakot, sekot jel kādām vietējām vai pasaules ziņām nav bijis laika, taču kaut kādas noskaņas aizķērās, kad «YOU TUBē» gribēju atrast kādu fona mūziku. Tur, palūk, topā jaunā krievu izpildītāja Darja (Daša Voloseviča). Meitenei vien 12 gadu, bet ar kādu aknu, kādu balsi izpilda Viktora Coja savulaik sacerēto «Dzeguzi»…! Tiem, kas nezina, atgādināšu – […]

Mazliet par sportiskām kaislībām

Atzīšos – neviens sports mani neievelk tik dziļi, lai par to regulāri interesētos, taču darba pienākumi reizēm liek būt klāt pasākumos vismaz kā skatītājam. Tā arī pagājušo svētdienu, ieelpojot spirgto gaisu pie Sēmes ezera, kur notika viens no Ziemeļeiropas rallija čempionāta posmiem, pilnīgi skaidri zināju, ka šodien kādam nepaveiksies. Ne par intuīciju būs stāsts, taču aizdomājos – […]

Kandavas kartodromā mērīs trokšņus, «Strautiņu» šautuvei pagarina licenci

15. oktobrī tika sasaukta Kandavas novada domes ārkārtas sēde, lai lemtu par diviem jautājumiem: kartinga trases (Jelgavas ielā 16, Kandavā) darbības atjaunošanu un atļaujas izsniegšanu otrās kategorijas šautuves (šaušanas stenda) darbībai z/s «Strautiņi».

Kandavas novada teātru Ražas svētki Cērē /FOTO/

17. oktobra pēcpusdienā Cēres pamatskolā tika svinēti jau par tradīciju kļuvušie Kandavas novada teātru Ražas svētki. Ik gadu svētkiem sava tēma – ja pērn Zemītē svinēja Jāņus, kad Jāņi jau nogulēti, tad Cērē iesmēja par pasakām.

Sēmē uz ceļa apgāžas fūre ar kūdras kravu

Trešdien, 7. oktobrī, ap 13.00 Sēmes pagastā, netālu no pagrieziena uz Tukumu, autobraucējus pārsteidza šāds skats – uz sāniem apgāzusies fūre ar kūdras kravu.

Bīstamo ugunsgrēku Kandavā 12 stundas dzēsa astoņas glābēju brigādes

Otrdien, 6. oktobrī, 12.17 Valsts ugunsdzēsības glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Sabiles ielu 2 Kandavā, kur uzņēmējam un domes deputātam Guntaram Indriksonam piederošajā ēkā ar diviem veikaliem un skaistumkopšanas salonu pirmajos divos stāvos un dzīvokli mansardā bija izcēlies ugunsgrēks.

Miķeļdiena Kandavā /FOTO/

27. septembrī ap 10.00 Kandavas Miķeļtirgus jau bija tiktāl iesildījies, ka brīvu vietu tuvējā «Maximas» stāvlaukumā vairs nebija un arī Bruņinieku pilskalna pakājē nācās pameklēt.

Zantes pamatskolas 130. jubilejas salidojums /FOTO/

26. septembrī savu 13. jubileju svinēja Zantes pamatskola. Svētkus ievadīja svinīgais pasākums kultūras namā, kur viesi vispirms cēlās kājās, lai godinātu skolas karoga ienešanu un nodziedātu valsts himnu.

Dabas vērojumi

Šo mēnesi būšu aizvadījis, ievērtējot vietējās dabas takas – salīdzinot piedāvājumu pirms 12 gadiem un šobrīd. Ar tādu neknapo uzstādījumu, ka esmu gana antisociāls ļautiņš, kam koki netraucē, bet līdzcilvēku ambīcijas gan, iepriecināts atklāju, ka dabas taku piedāvājums ir gājis plašumā. Lauki tukšojas un lielākoties sievas, kuru vīri aizņemti darbos (vismaz tā stāsta), dibina biedrības, raksta […]

Zantē mācību gadu sāk ar jaunām formām /FOTO/

Par to, kā jaunās formas izskatās, varējām pārliecināties 1. septembra pasākumā Zantes kultūras namā – divarpus stundu ilgā uzvedumā, ko ievadīja pirmklasnieku ievešana zālē vecāku un 1. klases pasniedzējas Daigas Poškus pavadībā.

Pārdomas starpzvaigžņu telpā

Trešdien iekluknēju līdz pusvieniem naktī ar domu doties laukā un ieraudzīt divus mēnešus – lūk, Marss būšot tādā pozīcijā (nākamreiz vien 2087. gadā), ka liels un sārts – gluži kā otrs Mēness, būšot redzams ar neapbruņotu aci. Protams, bija apmācies – ar gaišāku pamali Rīgas un Tukuma pusē un pat bez nojausmas, kurā virzienā ar skatienu urbt mākoņus… Protams, […]

Bēgļu lietu neviedoklis

  Pēc otrdien Rīgā notikušā piketa pret bēgļu uzņemšanu Latvijā nevarēju atturēties no mēģinājuma veidot savu viedokli, jau iepriekš apzinoties, ka tas būs tikai miglaina galaktika ar daudzām jautājuma zīmēm, ar ko arī lepojos gluži kā Albērs Kamī (bija tāds rakstnieks), kurš bija lepns nebūt nevienā partijā tā vienkāršā iemesla pēc – lai nečakarētu citus […]

Svētki aizvadīti arī Vānes pagastā /FOTO/

Divas dienas – 1. un 2. augustā – ar tik sparīgu atvēzienu Vānē nosvinēja šīs vasaras pagastsvētkus. Jau 10.00 pie kultūras nama tos ieskandināja Vānes sieviešu vokālā ansambļa «Par to…» popūrijs, kam sekoja raibu pasākumu virkne.

Katrs no saviem augstumiem

  Jau svētdien, trinoties Kandavas svētku pasākumos un pēcāk ielūkojoties citu izklaižu aprakstos, sazin kāpēc pārņēma sajūta, ka – dzīve plūst garām… Rau, citi dodas tusēt ar teleskopiskiem statīviem skatāmākam pašiņam; pietiek uzvilkt īsākas bikšeles vai aizmigt ar rotaļu sivēnu uz krūtīm Pozitivusā, lai acumirklī TU vai kāda tava ķermeņa daļa kļūtu teju visas Latvijas […]

Pagasta svētkos Matkulē «Nāc kulē!» un sporta svētkos Grenčos /FOTO/

Vieniem sestdien, 18. jūnijā, ievērtējamais minimums bija Matkules pagasta svētki «Nāc kulē!» un šo svētku sportiskās daļas pārnesums Grenčos ar vietējās kultūras dzīves akcentiem.

Pasākumu kalendārs

2019.08.17 | 9:30

Viesatu pagasta svētki 

2019.08.17 | 9:30

Sporta svētki Slampē 

2019.08.17 | 11:00

Kapu svētki Cērē 

2019.08.17 | 11:00

Veselības diena Lestenē 

2019.08.17 | 11:00

Svētki Abavniekos 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool