Svētdiena, 2018. gada 18. novembris
Doloresa, Aleksandrs
Rūta Fjodorova
Vārds, Uzvārds: Rūta Fjodorova
Segvārds: ruta.fjodorova

Deputāts nav goda pienākums, deputātam jākalpo tautai

Domāju, ka ikviens no mums lasa, skatās internetā, televīzijā, klausās radio ziņas gan par notikumiem pasaulē, gan Latvijā, gan arī novadā. Nu jau labu laiku mediji atspoguļo politiķu piedāvātos variantus nodokļu reformai. Tā kā Veselības aizsardzība ir noteikta kā valdības prioritāte, tad Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētājs Valdis Keris ierosina ienākumu nodokļa samazinājumā […]

Engures atklātas jaunās bibliotēkas telpas

11. aprīlī Engures kultūras namā atklātas jaunās bibliotēkas telpas. Lentu turēja bibliotēkas vadītāja Indra Gīle un Bērzciema kultūras nama vadītāja Saivīte Bicēna, bet to grieza pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Pļaviņa un novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Kalnozols.

Katram savas skaistas un priecīgas Lieldienas

Kāda paziņa reiz teica, ka šajā pasaulē viss esot sajucis, ka nevarot vairs saprast, kad svinēt Ziemassvētkus, kad Lieldienas, jo senlatviešu ziemas un pavasara Saulgrieži nesakrīt ar tiem datumiem, kad šos svētkus svin kristīgā pasaule. Šogad jau reiz pavasara Saulgrieži esot nosvinēti, atbilstoši senām tradīcijām, no rīta pirms gaismiņas uz avotu, kas tek uz rītiem […]

Rāmavas lauksaimniecības izstādēm – 25 /FOTO/

Jau 25 gadus izstāžu kompleksā «Rāmava» divreiz gadā notiek lauksaimniecības izstādes gan dārzkopjiem amatieriem, gan naturālo, gan bioloģisko, gan arī ļoti lielu, ar modernām tehnoloģijām aprīkotu saimniecību īpašniekiem un darbiniekiem.

Zeķu ražotnei «M.P. Socks» Smārdē taps jauns cehs /FOTO/

«M.P. Socks» teritorijā Smārdes pagastā aiz ražošanas korpusa iekārtots būvlaukums. Šeit saskatāmas aprises jaunajam ražotnes ceham. 6. aprīlī jaunās ēkas pamatos svinīgi tika iebetonēta kapsula ar vēstījumu nākotnei.

Engurē reģistrēta dižliepa

Dabas sargātājs Guntis Eniņš apmeklēja Engures vidusskolu un kopā ar skolēniem atrada un reģistrēja vēl vienu dižkoku Latvijā. Tātad nu esam kļuvuši bagātāki par vienu dižliepu.

Tukumā notikusi ikgadējā «NTZ» dārzkopju tikšanās /FOTO, VIDEO/

1. aprīlī Tukuma ledus hallē notika mūsu laikraksta «Neatkarīgās Tukuma Ziņas» organizētā ikgadējā dārzkopju tikšanās. To atklāja laikraksta redaktore Ivonna Plaude un Slampes kultūras pils vokālais ansamblis «Gamma» Ineses Beigates vadībā.

Vēlas dibināt Apšuciema vecāku iniciatīvas skolu

18. martā Apšuciema skolas ēkā uz informatīvo sapulci bērnu vecākus, pedagogus un citus interesantus aicināja ciema iedzīvotāja Ieva Grase. Viņa vēlas nodibināt Apšuciema vecāku iniciatīvas skolu. Iedvesmas avots šādām aktivitātēm esot viņas trīsgadīgais dēlēns.

Lai spētu nosargāt Eiropas vērtības

25. martā savu 60. dzimšanas dienu atzīmēja Eiropas Savienība. Toreiz, atgūstoties pēc Otrā pasaules kara posta un aukstā kara sasaluma, dzima sapnis par iespēju kalpot kopējam labumam, Eiropas vienotībai un mieram, Eiropas ekonomiskai izaugsmei. Un, lai kā dažam negribētos, jāatzīst, ka šīs idejas ir realizējušās, ka Eiropas Savienība ir augusi un attīstījusies. Līdz 1991. gadam […]

Lapmežciema keramikas pulciņam – 20 /FOTO/

23. martā Lapmežciema muzejā notika pamatskolas keramikas pulciņa 20 gadu jubilejas svinības. Pulciņa dalībnieku darbi muzejā skatāmi jau divas nedēļas. Uzrunu teica muzeja vadītāja Anita Alberta.

Pēc vairāku gadu pauzes Engurē notikusi pensionāru sapulce

Engures kultūras namā notikusi pensionāru sapulce, kurā klātesošie uzzināja, ka pabalsts medicīnas pakalpojumiem piešķirams atsevišķi dzīvojošam un nestrādājošam pensionāram, personai ar invaliditāti, kas veselības stāvokļa dēļ ir nonākusi krīzes situācijā gadījumos, ja mēneša izdevumi par veselības aprūpi sastāda vairāk nekā 25% no ienākumiem.

Engures novada uzņēmēju pirmā tikšanas Šlokenbekas muižā

Sapulce uzņēmējiem organizēja novada dome ar mērķi apzināt uzņēmēju vēlmes, rosināt uzņēmējus izveidot savu klubiņu vai biedrību, lai kopīgi risinātu dažādas problēmas, kas nereti visiem ir vienādas, organizētu dažādus informatīvus pasākumus, uzzinātu, ar ko viens vai otrs uzņēmējs nodarbojas.

Tukuma lidlaukam – jauns investors

15. martā Tukuma lidostā tika sasaukta preses konference, lai iepazīstinātu ar lidostas jauno stratēģisko investoru un izmaiņām lidostas valdē, kā arī – turpmāko lidostas attīstību. Par jauno stratēģisko investoru kļuvis uzņēmējs, autosportists Raimonds Kisiels. Viņš saskatot potenciālu lidostas attīstībai nākotnē.

Lai reforma nenotiktu tikai reformas pēc

Valstī runā par pārvaldes reformu, par iespējamo iestāžu skaita samazināšanu, par to, ka daudz budžeta līdzekļu tiek tērēts ierēdņu armijas uzturēšanai un nekāda labuma no teju 6000 ierēdņiem neesot. Tajā pat laikā diskusijās izskan arī pretēji viedokļi par to, ka uz atbildīgiem ierēdņu amatiem neviens tā īpaši neraujoties, ka aizvien biežāki esot gadījumi, kad ierēdņi […]

Engures bērnudārzam «Spārīte» – 30 /FOTO/

4. martā Engures pirmsskolas izglītības iestāde «Spārīte» svinēja savu 30. dzimšanas dienu. Bērnudārzs dibināts 1986. gadā 19. decembrī, bet bērnus sāka uzņemt no 1987. gada 2. marta.

Pasākumu kalendārs

2018.11.18 | 11:00

Svētku skrējiens Tukumā 

2018.11.18 | 11:00

Simtgades velobrauciens Pūrē 

2018.11.18 | 11:00

Valsts svētki Tukumā 

2018.11.18 | 15:30

Valsts svētki Kandavā 

2018.11.18 | 19:00

Valsts svētki Matkulē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool