Sestdiena, 2019. gada 23. februāris
Haralds, Almants
Rūta Fjodorova
Vārds, Uzvārds: Rūta Fjodorova
Segvārds: ruta.fjodorova

Līdzjūtība jāmācās mums katram

TV raidījumā «Bez tabu» pirms dažām dienām rādīja sižetu par to, kā savulaik jūrmalniece Anete Asare saņēmusi «Latvijas lepnuma» balvu par to, ka pati savā Jūrmalas īpašumā ierīkojusi patversmi ievainotiem putniem. Patversme jau darbojas vairākus gadus un līdz šim nekādu problēmu nebija. Arī ar kaimiņiem bijusi laba satikšana. Bet nu, pēc sižeta spriežot, pie putnu […]

Lapmežciemā sveikti 2016. gadā dzimušie pilsoņi /FOTO/

1. maijā Lapmežciema pagastā sveica jaunos pagasta pilsoņus. Uz svinībām pagasta kultūras darbiniekiem bija jāaicina 20 jaunie lapmežciemnieki.

«Engures cālis 2017» – Elizabete Jurciņa /FOTO/

29. aprīlī Šlokenbekas muižā notika konkurss «Engures novada cālis 2017». Tajā piedalījās septiņi novada dziedātāji, kurus vērtēja Māra Ģērmane, Iveta Ingevica-Bērziņa un Taira Grošteine.

Deputāts nav goda pienākums, deputātam jākalpo tautai

Domāju, ka ikviens no mums lasa, skatās internetā, televīzijā, klausās radio ziņas gan par notikumiem pasaulē, gan Latvijā, gan arī novadā. Nu jau labu laiku mediji atspoguļo politiķu piedāvātos variantus nodokļu reformai. Tā kā Veselības aizsardzība ir noteikta kā valdības prioritāte, tad Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētājs Valdis Keris ierosina ienākumu nodokļa samazinājumā […]

Engures atklātas jaunās bibliotēkas telpas

11. aprīlī Engures kultūras namā atklātas jaunās bibliotēkas telpas. Lentu turēja bibliotēkas vadītāja Indra Gīle un Bērzciema kultūras nama vadītāja Saivīte Bicēna, bet to grieza pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Pļaviņa un novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Kalnozols.

Katram savas skaistas un priecīgas Lieldienas

Kāda paziņa reiz teica, ka šajā pasaulē viss esot sajucis, ka nevarot vairs saprast, kad svinēt Ziemassvētkus, kad Lieldienas, jo senlatviešu ziemas un pavasara Saulgrieži nesakrīt ar tiem datumiem, kad šos svētkus svin kristīgā pasaule. Šogad jau reiz pavasara Saulgrieži esot nosvinēti, atbilstoši senām tradīcijām, no rīta pirms gaismiņas uz avotu, kas tek uz rītiem […]

Rāmavas lauksaimniecības izstādēm – 25 /FOTO/

Jau 25 gadus izstāžu kompleksā «Rāmava» divreiz gadā notiek lauksaimniecības izstādes gan dārzkopjiem amatieriem, gan naturālo, gan bioloģisko, gan arī ļoti lielu, ar modernām tehnoloģijām aprīkotu saimniecību īpašniekiem un darbiniekiem.

Zeķu ražotnei «M.P. Socks» Smārdē taps jauns cehs /FOTO/

«M.P. Socks» teritorijā Smārdes pagastā aiz ražošanas korpusa iekārtots būvlaukums. Šeit saskatāmas aprises jaunajam ražotnes ceham. 6. aprīlī jaunās ēkas pamatos svinīgi tika iebetonēta kapsula ar vēstījumu nākotnei.

Engurē reģistrēta dižliepa

Dabas sargātājs Guntis Eniņš apmeklēja Engures vidusskolu un kopā ar skolēniem atrada un reģistrēja vēl vienu dižkoku Latvijā. Tātad nu esam kļuvuši bagātāki par vienu dižliepu.

Tukumā notikusi ikgadējā «NTZ» dārzkopju tikšanās /FOTO, VIDEO/

1. aprīlī Tukuma ledus hallē notika mūsu laikraksta «Neatkarīgās Tukuma Ziņas» organizētā ikgadējā dārzkopju tikšanās. To atklāja laikraksta redaktore Ivonna Plaude un Slampes kultūras pils vokālais ansamblis «Gamma» Ineses Beigates vadībā.

Vēlas dibināt Apšuciema vecāku iniciatīvas skolu

18. martā Apšuciema skolas ēkā uz informatīvo sapulci bērnu vecākus, pedagogus un citus interesantus aicināja ciema iedzīvotāja Ieva Grase. Viņa vēlas nodibināt Apšuciema vecāku iniciatīvas skolu. Iedvesmas avots šādām aktivitātēm esot viņas trīsgadīgais dēlēns.

Lai spētu nosargāt Eiropas vērtības

25. martā savu 60. dzimšanas dienu atzīmēja Eiropas Savienība. Toreiz, atgūstoties pēc Otrā pasaules kara posta un aukstā kara sasaluma, dzima sapnis par iespēju kalpot kopējam labumam, Eiropas vienotībai un mieram, Eiropas ekonomiskai izaugsmei. Un, lai kā dažam negribētos, jāatzīst, ka šīs idejas ir realizējušās, ka Eiropas Savienība ir augusi un attīstījusies. Līdz 1991. gadam […]

Lapmežciema keramikas pulciņam – 20 /FOTO/

23. martā Lapmežciema muzejā notika pamatskolas keramikas pulciņa 20 gadu jubilejas svinības. Pulciņa dalībnieku darbi muzejā skatāmi jau divas nedēļas. Uzrunu teica muzeja vadītāja Anita Alberta.

Pēc vairāku gadu pauzes Engurē notikusi pensionāru sapulce

Engures kultūras namā notikusi pensionāru sapulce, kurā klātesošie uzzināja, ka pabalsts medicīnas pakalpojumiem piešķirams atsevišķi dzīvojošam un nestrādājošam pensionāram, personai ar invaliditāti, kas veselības stāvokļa dēļ ir nonākusi krīzes situācijā gadījumos, ja mēneša izdevumi par veselības aprūpi sastāda vairāk nekā 25% no ienākumiem.

Engures novada uzņēmēju pirmā tikšanas Šlokenbekas muižā

Sapulce uzņēmējiem organizēja novada dome ar mērķi apzināt uzņēmēju vēlmes, rosināt uzņēmējus izveidot savu klubiņu vai biedrību, lai kopīgi risinātu dažādas problēmas, kas nereti visiem ir vienādas, organizētu dažādus informatīvus pasākumus, uzzinātu, ar ko viens vai otrs uzņēmējs nodarbojas.

Pasākumu kalendārs

2019.02.23 | 10:00

Debašu turnīrs Tukumā 

2019.02.23 | 10:00

Skaistumkopšanas nodarbība Lestenē 

2019.02.23 | 10:30

Deju kopmēģinājums Tumē 

2019.02.23 | 13:00

Multiplikācijas filma Tukumā 

2019.02.23 | 13:00

Sporta pēcpusdiena Zemītē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool