Pirmdiena, 2019. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
Rūta Fjodorova
Vārds, Uzvārds: Rūta Fjodorova
Segvārds: ruta.fjodorova

Beidzot ir sākusies baltā ziema!

Uz atpūtas kompleksu “Milzukalnā" svētdien visu dienu plūda automašīnu straume. Mašīnas jau bija novietotas ceļmalās vairāk nekā kilometru no Milzukalna, jo ziemas priekus baudītgribētājiem domātie automašīnu stāvlaukumi bija kļuvuši par šauriem.

Vai patiesām esam potenciāli noziedznieki vai likumpārkāpēji?

Redakcijā vērsās nu jau izbijis Valts Meža dienesta (VMD) darbinieks. Viņš mums atnesa kāda dokumenta kopiju, ko Valsts Meža dienesta Finanšu un grāmatvedības daļas vadītāja Ingūna Zemture bija sūtījusi uz virsmežniecībām. Tajā pieprasīts, lai VMD darbu pārtraukušie jeb, pareizāk sakot, no dienesta aizraidītie mežsargi nodod inventāru – instrumenti, pirms pusgada izsniegtos apavus, darba apģērbus u.c. lietas.

Nodibināta Zatlera reformu partijas atbalsta grupa

Otrdienas, 10. janvāra, vakarā Milzkalna atpūtas kompleksā uz partijas dibināšanas sapulci pulcējās Engures novada Zatlera reformu partijas atbalstītāji. Atbilstoši statūtiem, lai nodibinātu nodaļu, nepieciešami 20 cilvēki, bet, lai nodibinātu atbalsta grupu – pietiek ar pieciem.

Engurē top jauns vietējais tirdziņš

Jau pirms vairākiem gadiem pagasta deputātiem bija iecere Engurē izveidot tirdziņu. Vieta, kur pašlaik pārdod ziedus, stādus nav īsti piemērota, jo tai garam iet iela un iznāk, ka vienlaicīgi uz ielas atrodas gan pircēji, gan garāmbraucošās automašīnas.

Neatbalsta ne jaunu zvejas rīku, ne kuģu iegādi

Decembra nogalē Rojā notika diskusija «Piekrastes zvejniecība Latvijā no Papes līdz Ainažiem», ko rīkoja Latvijas Lauksaimniecības konsultāciju centra Zivsaimniecības sadarbības tīkls kopā ar Talsu konsultāciju biroju.

Par iespējām lauku biznesa dažādošanā

Jana Tramdaha ir Latvijas Lauku konsultāciju centra Tukuma reģionālas nodaļas un Tukuma konsultāciju biroja vadītāja. Viņa šos darba pienākumus sākusi pildīt pagājušā gadā. Jāteic, ka gadu gaitā lauksaimnieku konsultāciju sistēmu skārušas nemitīgas pārmaiņas un ne vienmēr tās nesušas pozitīvu rezultātu. Arī pirms dažiem gadiem tik pompozā šīs iestādes pelnošās daļas atdalīšana no daļas, ko finansē […]

Ziemassvētku brīnums Džūkstes pamatskolā

Ceturtdien Džūkstes pamatskolā atklāja gaiteni ar Sabīnes Skujenieces apgleznojumu. Tas bija Sabīnes projekta darbs, beidzot Latvijas kultūras koledžu. Jaunās kultūras darbinieces specializācija ir mākslas dizains.

Ekspresis noderētu arī vakarā

Tas ir skaisti, ka no rīta mums ir ekspresvilciens. Bet tāds varētu būt arī vakarā, kad no Rīgas, no darba visi brauc māja. Būtu patīkami arī vakarā laicīgi atgriezties no darba. Augustā, kad runāja par rīta ekspresi, tika runāts arī par šādu iespēju. Būšu pateicīgs, ja noskaidrosiet situāciju šajā jomā.

Ziedo skolu bērniem siltās drēbes

Jau trešo gadu uzņēmums «StigaRM» rīko savu labdarības pasākumu un ziedo vairāku skolu bērniem siltās drēbes.

Jānis Pūce atstāj Engures vidusskolas direktora amatu

Vakar Engures novada domes sēdē deputāti piekrita, ka no Engures vidusskolas direktora amata atbrīvo Jāni Pūci.

Lapmežciema muzejā izstāde «Krāsainie Ziemassvētki»

Lapmežciema muzejā iedibināta tradīcija – Ziemassvētkos un Lieldienās rīkot rokdarbu izstādes. 15. decembrī uz izstādes atklāšanu pulcējās kupls pulciņš čaklo rokdarbnieču no Lapmežciema, Ragaciema un Bigauņciema.

Sagaidāmas labas izmaiņas vilcienu sarakstā

Lai uzlabotu satiksmi ar Rīgu, 9. augustā tika panākta vienošanas, ka eksperimentālā kārtā līdz 31. decembrim tiks atklāts jauns vilciena reiss Tukums 2 – Rīga, kas atiet 7.20 no Tukums 2 uz Rīgu.

Atliek vien izvēlēties

Pēc dažām dienām iedegsim Adventa vainagā pēdējo sveci un tad jau būs pienācis Ziemassvētku laiks, kad būs jāpušķo svētku egle un jāsvin gaismas atgriešanās. Šai jomā iespējas un piedāvājumi ir visdažādākie – vieni dosies uz mežu, iekārs kādas eglītes augstākajos zaros cienastu putniem, bet zemākajos burkānus, ābolus, kāpostus un citu cienastu zaķiem un stirnām, un […]

Engurē iededzina ciema egli

Jaunu Ziemassvētku gaidīšanas tradīciju piektdienas vakarā ieviesa Engurē. Pie kultūras nama izpušķota Ziemassvētku egle.

Panākumi starptautiskā konkursā

9. decembrī Līvu akvaparkā notiks 2011. gada konkursa «Es dzīvoju pie jūras» laureātu apbalvošana un jauno mākslinieku darbu izstādes «Krasta ugunis» atklāšana.

Pasākumu kalendārs

2019.05.27 | 10:00

Saeimas komisijas sēde Engurē 

2019.05.27 | 11:00

Saeimas komisijas sēde Tukumā 

2019.05.27 | 15:00

Galda hokejs Zantē 

2019.05.27 | 18:30

Sapulce par ēku siltināšanu Slampē 

2019.05.28 | 11:15

Disko ballīte bērniem Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool