Svētdiena, 2019. gada 24. marts
Kazimirs, Izidors
Rūta Fjodorova
Vārds, Uzvārds: Rūta Fjodorova
Segvārds: ruta.fjodorova

Neatbalsta ne jaunu zvejas rīku, ne kuģu iegādi

Decembra nogalē Rojā notika diskusija «Piekrastes zvejniecība Latvijā no Papes līdz Ainažiem», ko rīkoja Latvijas Lauksaimniecības konsultāciju centra Zivsaimniecības sadarbības tīkls kopā ar Talsu konsultāciju biroju.

Par iespējām lauku biznesa dažādošanā

Jana Tramdaha ir Latvijas Lauku konsultāciju centra Tukuma reģionālas nodaļas un Tukuma konsultāciju biroja vadītāja. Viņa šos darba pienākumus sākusi pildīt pagājušā gadā. Jāteic, ka gadu gaitā lauksaimnieku konsultāciju sistēmu skārušas nemitīgas pārmaiņas un ne vienmēr tās nesušas pozitīvu rezultātu. Arī pirms dažiem gadiem tik pompozā šīs iestādes pelnošās daļas atdalīšana no daļas, ko finansē […]

Ziemassvētku brīnums Džūkstes pamatskolā

Ceturtdien Džūkstes pamatskolā atklāja gaiteni ar Sabīnes Skujenieces apgleznojumu. Tas bija Sabīnes projekta darbs, beidzot Latvijas kultūras koledžu. Jaunās kultūras darbinieces specializācija ir mākslas dizains.

Ekspresis noderētu arī vakarā

Tas ir skaisti, ka no rīta mums ir ekspresvilciens. Bet tāds varētu būt arī vakarā, kad no Rīgas, no darba visi brauc māja. Būtu patīkami arī vakarā laicīgi atgriezties no darba. Augustā, kad runāja par rīta ekspresi, tika runāts arī par šādu iespēju. Būšu pateicīgs, ja noskaidrosiet situāciju šajā jomā.

Ziedo skolu bērniem siltās drēbes

Jau trešo gadu uzņēmums «StigaRM» rīko savu labdarības pasākumu un ziedo vairāku skolu bērniem siltās drēbes.

Jānis Pūce atstāj Engures vidusskolas direktora amatu

Vakar Engures novada domes sēdē deputāti piekrita, ka no Engures vidusskolas direktora amata atbrīvo Jāni Pūci.

Lapmežciema muzejā izstāde «Krāsainie Ziemassvētki»

Lapmežciema muzejā iedibināta tradīcija – Ziemassvētkos un Lieldienās rīkot rokdarbu izstādes. 15. decembrī uz izstādes atklāšanu pulcējās kupls pulciņš čaklo rokdarbnieču no Lapmežciema, Ragaciema un Bigauņciema.

Sagaidāmas labas izmaiņas vilcienu sarakstā

Lai uzlabotu satiksmi ar Rīgu, 9. augustā tika panākta vienošanas, ka eksperimentālā kārtā līdz 31. decembrim tiks atklāts jauns vilciena reiss Tukums 2 – Rīga, kas atiet 7.20 no Tukums 2 uz Rīgu.

Atliek vien izvēlēties

Pēc dažām dienām iedegsim Adventa vainagā pēdējo sveci un tad jau būs pienācis Ziemassvētku laiks, kad būs jāpušķo svētku egle un jāsvin gaismas atgriešanās. Šai jomā iespējas un piedāvājumi ir visdažādākie – vieni dosies uz mežu, iekārs kādas eglītes augstākajos zaros cienastu putniem, bet zemākajos burkānus, ābolus, kāpostus un citu cienastu zaķiem un stirnām, un […]

Engurē iededzina ciema egli

Jaunu Ziemassvētku gaidīšanas tradīciju piektdienas vakarā ieviesa Engurē. Pie kultūras nama izpušķota Ziemassvētku egle.

Panākumi starptautiskā konkursā

9. decembrī Līvu akvaparkā notiks 2011. gada konkursa «Es dzīvoju pie jūras» laureātu apbalvošana un jauno mākslinieku darbu izstādes «Krasta ugunis» atklāšana.

Piektdien iedegs Engures egli

Otrdien pie Engures kultūras nama Andris Krišjānovs un Normunds Zīrups uzstādīja Ziemassvētku egli.

Lietišķās mākslas izstādēs Engurē un Mencendorfa namā Rīgā

Engurē aktivizējusies tautas daiļamata studija «Engure». Pašlaik studiju regulāri apmeklē 22 dalībnieki – pinēji, audēji un rokdarbnieki.

Vai «Kuģukalnu» kāpu tomēr apbūvēs?

15. novembra Engures novada domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu uzsākt detālplānojuma izstrādi pašvaldībai piederošajā iznomātajā zemes gabalā «Kuģukalni».

Ne jau par naudu un maizi vien runājam

Gadskārtējā akcija «Gaišu prieku katram!» sākusies ar pārdomām. Jāatzīst, ka gan dažādie konkursi, ko rīkojam, gan arī gadagrāmatas sagatavošana, bet jo īpaši labdarības akcija uzliek papildu pienākumus ikvienam redakcijas darbiniekam: avīzes darbi jāsaplāno tā, lai būtu laiks braukt akcijā, nerēķinot nekādus darba laikus. Turklāt nav īpaši ērti ne pašiem, ne apmeklētājiem, ja redakcija uz vairākiem […]

Pasākumu kalendārs

2019.03.24 | 10:00

Futbols Cērē 

2019.03.24 | 14:00

Pirmizrādes Tukumā 

2019.03.24 | 15:00

Kino Slampē 

2019.03.25 | 9:15

Piemiņas brīdis Džūkstē 

2019.03.25 | 10:00

Piemiņas brīdis Vecmokās 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Marts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool