Ceturtdiena, 2019. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira
Rūta Fjodorova
Vārds, Uzvārds: Rūta Fjodorova
Segvārds: ruta.fjodorova

Rekonstruē Smārdes pamatskolas stadionu

Zemes darbi sākušies Smārdes pamatskolas stadionā. Šeit darbus veic SIA «Strabag». Trīs mēnešu laikā paredzēts veikt stadiona rekonstrukciju. Veicot zemes darbus, paredzēts, ka lieko grunti izmantos kalniņa ierīkošanai Smārdes centrā.

Par kādiem deputāta kandidātiem balsosim?

Jūtam, ka ik vakaru televīzijā un radio, drīz jau arī droši vien laikrakstos aizvien uzmācīgākas kļūst priekšvēlēšanu reklāmas. Solījumi kalpot valstij, savam novadam un pagastam birst kā no pilnības raga. Šķiet, dažkārt nemitīgā reklāmas atkārtošana no vienas puses tā kā informē, bet no otras puses rada tādu nepatiku, ka, šķiet, par šo jau nu noteikti […]

Milzkalnē nepatiess autobusu saraksts izbojā dienu

Lasītājs jautā: – Sestdien vairāki cilvēki Milzkalnes autobusu pieturā gaidījām autobusu uz Tukumu. Pie pieturas redzams autobusu saraksts, kurā rakstīts, ka autobusam jāizbrauc no Milzkalnes 14.35. Laiku pastāvējuši un izgaidījušies, konstatējām, ka autobuss sestdienās no Milzkalnes uz Tukumu iet 14.05.

Darba līgums ir abu pušu atbildība

Pirms pāris nedēļām «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» redakcijā vērsās E. L., kurš pastāstīja, ka nokļuvis nelaimē. Marta sākumā bijuši lieli prieki – viņš beidzot atradis darbu Talsu rajona uzņēmumā IK «MR Zāģeri». Diemžēl darba līgums starp darba devēju Mārci Rozenbergu un E. L. netika noslēgts.

Engures novadā iesniegti divi deputātu kandidātu saraksti

Engures novada Vēlēšanu komisijā iesniegti divi – nacionālās apvienības «Visu Latvijai» – «Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» un Centriskās partijas «Latvijas Zemnieku Savienība» – šīs vasaras pašvaldības vēlēšanu deputātu kandidātu saraksti.

Gada balva «Zelta čiekurs» – Dzintaram Laiveniekam

Jau esam rakstījuši par to, ka Tukuma novada meža īpašnieks Dzintars Laivenieks un Kandavas novada meža īpašnieks Viesturs Valdis Dreimanis izvirzīti Meža nozares gada balvai «Zelta čiekurs» nominācijā «Par ilgtspējīgu saimniekošanu».

Slampē traktors ar uzrakstu «Zemnieks» – pirmais un vienīgais Latvijā

Kā informēja Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras (VTUA) direktors Armands Binovskis, nu Latvijā traktoriem, tāpat kā automašīnām, var saņemt valsts numura zīmes ar uzrakstiem. Pirmā šāda zīme ar uzrakstu «Zemnieks» izsniegta Tukuma novada saimniekam Rihardam Krastiņam.

Engures novada Cālis 2013

Sestdien, 13. aprīlī, Engures Mūzikas un Mākslas skolā uz konkursu „Engures novada Cālis 2013” pulcējas mazie dziedātāji no trīs līdz sešu gadu vecumam.

Lai pārtika nav jāpērk aiz trejdeviņām jūrām

Kopš kritis dzelzs priekškars un notiek brīva tirdzniecība ar pārtikas precēm, visus šos vairāk nekā 20 gadus mums aizvien ir bijis aktuāls jautājums par to, ka jāpērk pašmāju ražojumi. Lai varētu izaudzēto pārdot, zemnieki paši brauc uz tirgu, meklē skolas, bērnudārzus, slimnīcas un citas iestādes, kur pārdot sabiedriskai ēdināšanai laukos izaudzēto produkciju – kartupeļus, bietes, […]

Rāmavas pavasaris 2013 /FOTO/

No 4. līdz 7. aprīlim Rāmavas izstāžu kompleksā dažādas firmas un lauku mājražotāji uz starptautisko pavasara izstādi pulcē lauksaimniekus no visas Latvijas. Šogad tā ir 21. lauksaimniecības izstāde.

Govs šķirne ‘Latvijas brūnā’ – uz izzušanas robežas

Lai arī ir bijis atbalsts Latvijas govju šķirņu ‘Latvijas brūnās’ un ‘Latvijas zilās’ ģenētiskā materiāla saglabāšanai, tomēr tas ir bijis par maz, lai saglabātu aizvien par maz novērtētās ‘Latvijas brūnās’ šķirnes govis.

Lieldienas Smārdes Vēju dārzā

Svētdien Smārdes pagasta Vēju dārzā pulcējas pagasta iedzīvotāji, lai kopīgi piedalītos Lieldienu tradīcijās. Tās iesākās ar folkloras kopas „Milzkalnieki” dziesmām un šūpošanos. Vēl arī pasākuma turpinājumā minēja mīklas, gāja rotaļās, ripināja olas, dzina putnu.

Salmu darbnīcā pašiem savs Lieldienu zaķis

Dažkārt saka, ka svētku gaidīšana ir skaistāka nekā paši svētki. Un kaut arī līdz Lieldienām palikušas dažas dienas, vēl varam pagūt parūpēties par svētku noskaņu savās mājās, izgatavojot kādu lielāku Lieldienu dekoru. Kā to paveikt, lūdzām padomu Tukuma salmu darbnīcas meistarei un īpašniecei Kristīnei Rītiņai.

Veiksmīgākie 2012. gada makšķernieki saņem balvas

Piektdien, 22. martā, Tukuma ledus hallē notika mūsu laikraksta organizētā konkursa „Lieliskais Loms 2012” uzvarētāju apbalvošana. Pasākumā piedalījās Latvijā pazīstamais zivsaimniecības speciālists Māris Vītiņš, Jūras un iekšējo ūdeņu kontroles daļas Jelgavas sektora vecākie inspektori Andrejs Zabeļins un Aigars Ostrovskis. Ar skanīgu dziesmu makšķerniekus un pasākuma viesus sveica Agita Stutiņa.

Lai spējam atšķirt graudus no sēnalām

Pēdējo nedēļu laikā dažādu nozaru lauksaimnieki apkopoja paveikto, tikās ar valdības pārstāvjiem. Cita starpā zemkopības ministre Laimdota Straujuma līdz ar daudzajiem uzdotajiem jautājumiem izpelnījās lauksaimnieku atzinību. Vajadzēja paiet tik ilgam laikam, līdz mums ir bezpartejiska, profesionāla lauksaimniecības nozares ministre, kas turklāt uzdrīkstējās cīnīties par Latvijas lauksaimniekiem vissvarīgāko un nepieciešamāko – zemi! Un izrādās, ka problēmas, […]

Pasākumu kalendārs

2019.06.20 | 10:00

Donoru diena Kandavā 

2019.06.20 | 18:30

Skriešana Jaunpilī 

2019.06.20 | 19:00

Ielīgošana Jaunpilī 

2019.06.20 | 20:00

Ielīgošana Jaunsātos 

2019.06.20 | 21:00

Uguns rituāls Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool