Vera, Vaira, Vairis
Rūta Fjodorova
Vārds, Uzvārds: Rūta Fjodorova
Segvārds: ruta.fjodorova

Arī Engures talcinieki lietus nenobijās

Lielās talkas dienas rīts pienāca lietains, tāpēc talkotāju skaits nebija pārāk kupls. Svens Magnuss Tolstiks aicināja uz talku uz Engures-Ķesterciema ceļa. Talkas sākumā viņš bija viens. Vienu maisu ar atkritumiem Svens bija pielasījis un bija paņēmis nākamo.

Kur Tukumā var nodot makulatūru?

Jautā lasītājs: – Man mājās sakrājas reklāmas avīzes, citi papīri. Kur Tukumā var nodot makulatūru?

Kāpēc zobārsti nedod čekus?

Jautā lasītājs: – Kāpēc zobārsti nedod čekus? Man gada laika ir izrauti trīs zobi. Katra zoba izraušana maksā Ls 10, tas kopā ir Ls 30, ko es būtu varējusi iesniegt ar deklarāciju Valsts Ieņēmumu dienestā. Es saņemu pensiju, un man tas tomēr nozīmē daudz.

Kādas pilnvaras ir lielveikalu apsargiem?

Jautā lasītājs: – Es gribētu zināt, kādas pilnvaras ir veikalu apsargiem? Vai viņiem ir tiesības pārbaudīt manu somu vai tīkliņu, prasīt čeku? Man bija nepatīkams incidents veikalā «Super Netto».

Pievienojies talciniekiem Engures novadā!

Tāpat kā visā Latvijā, arī Engures novadā iedzīvotāji gatavojas Lielajai talkai. Novada talkas koordinatore ir Ilze Turka (2952844). Viņa organizēs talkas dienas darbus «Vēju dārzā» Smārdē.

Apturēta pansionāta «Rauda» pārbūve

Pirms pāris dienām uzklausījām pansionāta «Rauda» iedzīvotāju un darbinieku lūgumu palīdzēt. Pansionāta vadība bija paredzējusi veikt remonta darbus bijušajās rehabilitācijas telpās un aizbūvēt pašreizējo avārijas izeju un iespēju izkļūt uz balkona, ierīkojot vēl vienu jaunu istabiņu.

«Reformu partijas» saraksts Engures novadā

Kā trešie deputātu kandidātu sarakstu Engures novada pašvaldības vēlēšanām iesniedza «Reformu partija». Sarakstā ir septiņi deputātu kandidāti.

Rekonstruē Smārdes pamatskolas stadionu

Zemes darbi sākušies Smārdes pamatskolas stadionā. Šeit darbus veic SIA «Strabag». Trīs mēnešu laikā paredzēts veikt stadiona rekonstrukciju. Veicot zemes darbus, paredzēts, ka lieko grunti izmantos kalniņa ierīkošanai Smārdes centrā.

Par kādiem deputāta kandidātiem balsosim?

Jūtam, ka ik vakaru televīzijā un radio, drīz jau arī droši vien laikrakstos aizvien uzmācīgākas kļūst priekšvēlēšanu reklāmas. Solījumi kalpot valstij, savam novadam un pagastam birst kā no pilnības raga. Šķiet, dažkārt nemitīgā reklāmas atkārtošana no vienas puses tā kā informē, bet no otras puses rada tādu nepatiku, ka, šķiet, par šo jau nu noteikti […]

Milzkalnē nepatiess autobusu saraksts izbojā dienu

Lasītājs jautā: – Sestdien vairāki cilvēki Milzkalnes autobusu pieturā gaidījām autobusu uz Tukumu. Pie pieturas redzams autobusu saraksts, kurā rakstīts, ka autobusam jāizbrauc no Milzkalnes 14.35. Laiku pastāvējuši un izgaidījušies, konstatējām, ka autobuss sestdienās no Milzkalnes uz Tukumu iet 14.05.

Darba līgums ir abu pušu atbildība

Pirms pāris nedēļām «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» redakcijā vērsās E. L., kurš pastāstīja, ka nokļuvis nelaimē. Marta sākumā bijuši lieli prieki – viņš beidzot atradis darbu Talsu rajona uzņēmumā IK «MR Zāģeri». Diemžēl darba līgums starp darba devēju Mārci Rozenbergu un E. L. netika noslēgts.

Engures novadā iesniegti divi deputātu kandidātu saraksti

Engures novada Vēlēšanu komisijā iesniegti divi – nacionālās apvienības «Visu Latvijai» – «Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» un Centriskās partijas «Latvijas Zemnieku Savienība» – šīs vasaras pašvaldības vēlēšanu deputātu kandidātu saraksti.

Gada balva «Zelta čiekurs» – Dzintaram Laiveniekam

Jau esam rakstījuši par to, ka Tukuma novada meža īpašnieks Dzintars Laivenieks un Kandavas novada meža īpašnieks Viesturs Valdis Dreimanis izvirzīti Meža nozares gada balvai «Zelta čiekurs» nominācijā «Par ilgtspējīgu saimniekošanu».

Slampē traktors ar uzrakstu «Zemnieks» – pirmais un vienīgais Latvijā

Kā informēja Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras (VTUA) direktors Armands Binovskis, nu Latvijā traktoriem, tāpat kā automašīnām, var saņemt valsts numura zīmes ar uzrakstiem. Pirmā šāda zīme ar uzrakstu «Zemnieks» izsniegta Tukuma novada saimniekam Rihardam Krastiņam.

Engures novada Cālis 2013

Sestdien, 13. aprīlī, Engures Mūzikas un Mākslas skolā uz konkursu „Engures novada Cālis 2013” pulcējas mazie dziedātāji no trīs līdz sešu gadu vecumam.

Pasākumu kalendārs

2019.09.17 | 10:00

Jauno uzņēmēju skola Slampē 

2019.09.18 | 10:00

Dzejas dienu pasākums Tumē 

2019.09.18 | 10:15

Lasīšanas pasākums bērniem Pūrē 

2019.09.18 | 11:15

Kino Lapmežciemā 

2019.09.18 | 17:00

Keramikas nodarbība Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool