Otrdiena, 2018. gada 25. septembris
Rauls, Rodrigo
Rūta Fjodorova
Vārds, Uzvārds: Rūta Fjodorova
Segvārds: ruta.fjodorova

Par rētām, kas lēni, tomēr dzīst…

14. jūnijs ir sēru diena – Komunistu genocīda upuru piemiņas diena, kurā daudzi dosies uz represēto piemiņas pasākumiem, kas šajā dienā notiek daudzviet. Šajā dienā pie ēkām tiek izkārti karogi ar sēru lentēm.

Klapkalnciema pludmali apsaimniekos vietējais uzņēmējs

Veselības inspekcijas apstiprināta peldvieta ir arī Klapkalnciemā. Iepriekšējā Engures novada domes sēdē deputāti nolēma šo pludmali nodot apsaimniekotājam SIA «Klapkalnciems» (valdes priekšsēdētājs ir Kaspars Eglītis) un slēgt ar apsaimniekotāju līgumu.

Milzkalnes tautas namā atzīmē noslēgušos mācību gadu

3. jūnijā Milzkalnes tautas namā Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa rīkoja pieņemšanu, uz kuru aicināja visu novada skolu direktorus, viņu vietniekus, skolotājus, sekmīgākos skolēnus un viņu vecākus, lai atzīmētu kopīgos sasniegumus mācībās un mācību priekšmetu olimpiādēs.

Vai esam atbildīgi par savu valsti?

Eiroparlamenta vēlēšanas pagājušas. Nudien iestājies tāds kā atslābums – nekaitina uzbāzīgu dāmu un kungu feisi plakātos un drukātajā presē, arī televīzijā par kādu politisko reklāmu mazāk. Arī vēlēšanu rezultāti – cik nu labi varēja būt, tik arī ir, par tiem nebūtu ko gausties. Tomēr neizpaliek arī pēcvēlēšanu mieles, jo zinām, ka vēlēšanās piedalījās mazāk nekā […]

Studenti piedāvā idejas jauniem piena produktiem

20. maijā Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes studenti akciju sabiedrībā «Tukuma piens» atklāja savas jaunu piena produktu radīšanas idejas.

«Skaru» pagalmā Ragaciemā atklāta brīvdabas izstāde /FOTO/

Engures novada Ragaciema «Skarās» pagājušās nedēļas nogalē bija sarīkota jauka brīvdabas izstāde. Par šo pasākumu tā iniciatore Irēna Skaraine jau iepriekš bija paziņojusi cieminiekiem.

Ierīkojot stāvlaukumu, Gausajā jūdzē norok kāpu

Jautā lasītājs: – Mani uztrauc tas, ka pie jaunuzceltā jūras novērošanas torņa ārda nost kāpu. Vai tiešām jābūvē stāvlaukums, lai kāds atkal varētu daudz pelnīt?

Kad Lembergs parāda savu patieso seju

Zinot ne tik senos notikumus Gruzijā, vērojot Krimas okupāciju un citus asiņainos notikumus Ukrainā, nav iespējams nedomāt un neraizēties par to, cik faktiski mūsu valsts neatkarība ir neaizsargāta un apdraudēta. Par iespējamo Krievijas agresiju uztraucas arī Zviedrija un Somija, kas parakstījušas līgumus par ciešāku sadarbību aizsardzības jomā. Pašreizējā situācijā tikai pēdējais muļķis vai arī nelietis […]

Svētki Šlokenbekas muižā sākušies /FOTO/

Šlokenbekas muižā Muzeja nakts ieskaņa sākās jau piektdienas, 16. maija, vakarā. Tematisko pasākumu „Mans ceļš – Latvija” ievadīja pašdarbības kolektīvu koncerts „Mierā stāvēt ir iet atpakaļ”

Šodien Abragciemā paceļ zilo karogu

Abragciema pludmalei jau 10. gadu piešķirts zilais karogs, kas ir pasaules populārākais un atpazīstamākais ekosertifikāts. Zilo karogu piešķir peldvietām, ostām un individuālajam jahtām.

Engures bērnudārzam «Spārīte» – jauna vadītāja

Novada domes sēdē amatā apstiprināja Engures pirmsskolas izglītības iestādes «Spārīte» vadītāju Sandru Ozoliņu. Viņa darbu sāka 6. maijā. S. Ozoliņa pastāstīja: “– Es «Spārītē» esmu nostrādājusi 17 gadus.”

Joprojām mēslojam mežā…

2008. gadā radās Lielās talkas ideja, lai sakoptu vidi, lai pasākums izskanētu visas valsts mērogā, lai talkai būtu arī audzinošs efekts: tie mēsli, ar kuriem kāds ir piedrazojis dabu, kādam tomēr ir jāaizvāc…

Lieldienas Smārdes pagasta «Vēju dārzā» /FOTO/

Lieldienu pasākumā Smārdes pagasta «Vēju dārzā» bija pulcējušies gan lieli, gan mazi, gan jauni, gan veci. Lieldienu svinēšanu atklāja folkloras kopa «Milzkalnieki». Tad sekoja šūpoļu iesvētīšana.

Tautas lietišķās mākslas studijas «Engure» audējām – apaļas jubilejas

Marts un aprīlis ir apaļo jubileju laiks piecām Tautas lietišķās mākslas studijas «Engure» meistarēm – Zitai Ābelei – 60, Dacei Čikstei – 70, Maijai Veinbergai – 80, bet Milijai Linkenai un Lilijai Židovai – abām 90.

Slampē notika folkloristu sadziedāšanās

Slampes kultūras pilī marta beigās notika folkloristu sadziedāšanās. Viesus uzņēma vietējā folkoras kopa «Pūrs». Katru folkloras grupu sagaidīja ar dziesmu, jestru mūziku un cienastu. No Ventspils novada bija atbraukuši Popes folkloras kopas «Pūnika» un Puzes pagasta folkloras kopa «Sītava».

Pasākumu kalendārs

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.26 | 13:00

Dzejas dienas Džūkstē 

2018.09.26 | 17:00

Rokdarbi Kandavā 

2018.09.26 | 18:00

Vingrošana «Naglā» Kandavā 

2018.09.26 | 19:00

Pirmais kora mēģinājumus Slapmē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool