Pirmdiena, 2019. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
Rūta Fjodorova
Vārds, Uzvārds: Rūta Fjodorova
Segvārds: ruta.fjodorova

Ātrā palīdzība atved sievieti uz Tukuma slimnīcu, kur to atsakās uzņemt

Laikraksta «Neatkarīgās Tukuma Ziņas» redakcijā esam saņēmuši vēstuli, kurā kādas pacientes meita stāsta par nelaimi, kas piemeklēja viņas māti, un par, viņasprāt, nepieņemamo Tukuma slimnīcas Uzņemšanas nodaļas mediķu darbu.

Sadegušais jaunietis Viesatās bijis nevienam nevajadzīgs…

Pirms dažām dienām rīts pienāca ar baisu ziņu – Jaunpils novada Viesatu pagastā nodegusi bijusī pienotavas ēka, bojā gājis 24 gadus vecs jaunietis un viņa suns… Dzīvojis puisis viens kā mācēdams. Ikdienu cīnījies, lai nenomirtu badā vai nenosaltu.

Jo vairāk vēdinās dzīvokli, jo dārgāk maksās par apkuri

Jautā lasītājs: – Kāpēc Tukumā, Kurzemes ielā 16, ir tik dārga apkure? Divistabu dzīvoklis, apmērām 40 m², maksa 90 eiro, kas ir divas reizes vairāk nekā citās mājās Tukumā.

Ragaciema lācis ar jauno dzīvi Rīgas ZOO apmierināts

Jautā lasītājs: – Gribētos zināt, kā klājas Ragaciema lācim? Vai ir vēl dzīvs? Vai nu tā bija prāta doma, tieši šajā laikā, kad lācis jau bija devies uz ziemas guļu, viņu pārvietot uz citu dzīves viet

Novērtēt un atbilstoši reaģēt – tāds ir uzdevums!

Kaut gan sniega šogad ir maz, braukšanas apstākļi it kā vieglāki nekā sniegainā ziemā, tomēr šā gada dažu dienu avāriju un bojā gājušo statistika ir baisa – 13 dienās 16 cilvēki. Uzklausot policijas darbinieku viedokli, neapšaubāmi jāpiekrīt viņu viedoklim, ka autovadītāju vidū ir gana nedisciplinētu, vieglprātīgu un pārgalvīgu braucēju, kas apdraud ne tikai paši sevi, […]

Vai spēsim nosargāt cilvēktiesības?

Interesanti, ka ziņu portālos plaši apspriestie nu jau bijušā psihoterapeita Viestura Rudzīša izteikumi par vardarbību Latvijā izskanējuši tieši visā pasaulē plaši atzīmētās Starptautiskās Cilvēktiesību dienas priekšvakarā. Šķiet, tas arī devis ievirzi Resursu centram «Marta» atzīmēt šo datumu, norādot uz Latvijas sieviešu tiesībām saņemt vienlīdzīgu un līdzvērtīgu attieksmi daudzās jo daudzās jomās, kur tādas vēl nav. […]

Sveikti Engures novada veiksmīgākie uzņēmēji /FOTO/

5. decembrī Milzkalnes tautas namā Engures novada dome rīkoja balli uzņēmējiem, lai pateiktos par sadarbību, čaklo nodokļu maksāšanu un darba vietu radīšanu iedzīvotājiem.

Viesatu teātrim «Pupuķis» – 5. dzimšanas diena

Viesatu pagasta kultūras nama teātra grupa «Pupuķis» nosvinējusi savu piecu gadu jubileju. Šajā laikā kolektīvs jau ir parādījis savu varēšanu, un pagājušā sezonā Rūdolfa Blaumaņa lugas «Zelta kupris» iestudējumā skatē tika novērtēta ar pirmo pakāpi.

Būsim vienoti Latvijai!

Latvija tikko kā aizvadījusi savu 96. dzimšanas dienu. Jāatzīst, ka šogad sajūtas valsts svētkos bija neviennozīmīgas – bija prieks par to, ka svētkiem rūpīgi gatavojās galvaspilsētā Rīgā, kur tie izvērtās gana svinīgi, sirsnīgi, aizkustinoši un krāšņi, sākot ar studentu korporāciju gājienu, militāro parādi, «Staro Rīga» objektiem, Prezidenta un citu amatpersonu uzrunām līdz svinību kulminācijai –  […]

Lapmežciema skolai 150

Piektdien, 15. novembrī Lapmežciema pamatskola svinēja savu 150. dzimšanas dienu.

Kāpēc virs Tukuma zemu lido lidmašīna?

Jautā lasītājs: – Piektdien, 14. novembrī, virs Tukuma visu dienu zemu lidinās lidmašīna. Tā nav tā saucamā, kāda no mums jau pazīstamajām bitēm, bet gan pavisam citāda. Tāda kā pasažieru, bet mazāka.

Lāčplēša diena Engures novadā /FOTO/

Lāčplēša dienas svinības notika Smārdes pagastā pie Kārļa Zāles pieminekļa kritušajiem strēlniekiem. Piemiņas brīža dalībnieki sagaidīja skolēnu lāpu gājienu no Smārdes pamatskolas. Milzkalnes tautas nama vadītāja Ilze Vekšina skandēja Leonīda Breikša dzeju, Milzkalnes sākumskolas skolēni dziedāja un deklamēja, uzstājās arī folkloras kopa «Milzkalnieki».

Jaunpilī sumina skaistāko dārzu īpašniekus un atklāj foto izstādi

Piektdien, 7. novembrī, Jaunpils pils muzejā pulcējās dārzkopji, lai sveiktu skaistāko dārzu kopējus. Dārzu īpašniekus sveica domes priekšsēdētāja Ligita Gintere. Uzrunu teica Tukuma Dārzkopības biedrības Jaunpils nodaļas vadītāja Zenta Plezere.

Lai vēlme ļaudis sadzirdēt un uzklausīt

Pirms kāda laika redakcijā uzklausījām pārsteigta lasītāja jautājumu – kāpēc kādā pašvaldībām iedzīvotāju sapulces rīkojot vien priekšvēlēšanu periodā? Un kāpēc tad, kad priekšnieki un deputāti ievēlēti, tad viņi vairs pie iedzīvotājiem nebrauc? Kā jau šādās reizēs pieņemts, vērsos pie attiecīgās pašvaldības pārstāvjiem un… saņēmu arī atbildi, kuru publicējām, taču… Joprojām par šo atbildi un sarunu […]

Kooperatīvs «Augļu nams» Pūrē atklāj jaunu un modernu glabātuvi

21. oktobrī Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība «Augļu nams» Pūrē izrādīja savu jaunuzcelto augļu noliktavu, ko šajās dienās nodod ekspluatācijā. Uz svinīgo pasākumu ar piemiņas dāvanām bija ieradušies gan kooperatīva biedri, gan celtnieki, pašvaldības un kultūras darbinieki, Lauku Atbalsta dienesta pārstāvji un citi labvēļi.

Pasākumu kalendārs

2019.05.26 | 10:00

Šahs Irlavā 

2019.05.26 | 11:00

«Kustinācija» Engurē 

2019.05.26 | 12:00

Kandavas novada svētki 

2019.05.26 | 13:00

Kino Tukumā 

2019.05.26 | 14:00

Amatierteātra pirmizrāde Jaunsātos 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool