Svētdiena, 2019. gada 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards, Edvarts
Rūta Fjodorova
Vārds, Uzvārds: Rūta Fjodorova
Segvārds: ruta.fjodorova

Ziemassvētku prēmijas Lapmežciemā

Lapmežciema novada dome piešķīra pašvaldības darbiniekiem un deputātiem prēmijas un naudas balvas.

Pirts telpas – Lapmežciema biedrībai «Māmiņas bērnu labklājībai»

Lapmežciema novada domes sēdē 18. decembrī tika izskatīts biedrības «Māmiņas bērnu labklājībai» lūgums iznomāt pirts ēku Stadiona ielā 1a. Tajā biedrība plāno iekārtot bērnu rotaļu un atpūtas centru.

Engurē piešķir naudas balvas un apstiprina amata algas

Engures pagasta padomes deputāti sēdē 20. decembrī lēma par naudas balvām un algām 2008. gadā.

Par detālplānojumiem īpašumiem Engurē

Engures pagasta padomes sēdē 20. decembrī deputāti atļāva izstrādāt vairākus detālplānojumus, apstiprināja detālplānojuma darba uzdevumus un nodeva detālplānojumus sabiedriskajai apspriešanai.

Engurē detālplānojuma izstrādei – 50% atlaide

Engures pagasta padomes sēdē novembrī priekšsēdētājs Andris Kalnozols nolasīja kāda zemes gabala īpašnieka vēstuli pašvaldībai, kurā lūgts samazināt maksu par detālplānojuma izstrādi. Īpašnieks norādījis, ka viņš saņem lielu algu, ir deklarējis savu dzīves vietu pašvaldībā un tādējādi pašvaldība saņemot no viņa lielus nodokļus.

Dzīvokli Lapmežciema bārenim meklēs Kauguros

Lapmežciema novada domes sēdē 18. decembrī sociālā darba vadītāja Anita Jonāne informēja deputātus, ka Lapmežciemā un tā tuvākajā apkārtnē neizdodas noīrēt dzīvokli bārenim, tāpēc tagad došoties meklējumos uz Kauguriem.

Par bebru nedarbiem Lapmežciemā

Lapmežciema novada domes priekšsēdētājs Edmunds Pētersons 18. decembrī novada padomes sēdē iepazīstināja deputātus ar saņemto atbildi par bebru nedarbiem Siliņupē. Proti, domes sēdē novembrī runāja, ka bebri sacēluši aizsprostus upītei un appludinājuši plašu teritoriju.

Par slikto gaisu Lapmežciema centrā

Lapmežciema novada domes sēdē novembrī deputāti bija saņēmuši iesniegumu, ka ciemata centrā esošais zivju pārstrādes cehs SIA «Zivtiņa N» zivju kūpināšanas laikā radot nepatīkamu smaku un vasarā cilvēki nevarot atvērt logus. Deputāti lūdza Ventspils Reģionālo vides pārvaldi apsekot uzņēmumu. Nu saņemta pārvaldes atbilde.

Aristokrāte vārda labākajā nozīmē

Tukuma vecākajai paaudzei ļoti labi pazīstamā žurnāliste Lilija Kronberga šodien svin savu 90. dzimšanas dienu. Viņa pašlaik dzīvo pansionātā «Rauda». Šajās dienās Lilijas kundzi apciemo radi, draugi, bijušie darba biedri. Savā jubilejas reizē Lilija priecājas par ciemiņiem un aizvien domā par savām bijušajām mājām…

Ap­bū­ve kras­ta kā­pu aiz­sar­gjos­lā tur­pi­nās

Vai­rā­ki cil­vē­ki sa­šu­tu­ši re­dak­ci­jā stās­tī­ja, ka Klap­kaln­cie­mā, za­ļa­jā jū­ras kā­pā, da­žus met­rus no plud­ma­les ie­bū­vē­tas trīs mā­jas. "Kā tas var būt, ka tik daudz ru­nā par kras­ta kā­pu aiz­sar­dzī­bu, par to, ka 300 met­ru aiz­sar­gjos­lā bū­vē­ties drīkst ti­kai uz ve­ciem pa­ma­tiem, bet te trīs mā­jas za­ļā me­žā iz­augu­šas kā sē­nes?" jau­tā mūs la­sī­tā­ji.

Ziemassvētku akcija «Dāvana no pagraba»

Vānes pamatskola katru gadu uz Ziemassvētkiem rīko labdarības akciju, šī gada akcija «Dāvana no mana pagraba» esot bijusi viena no labākajām.

Gaidāms rosinošs un darbīgs gads

Kitija Strupe Ragaciemā zvejnieku Strupju ģimenē ieprecējusies no Rīgas un šeit nodzīvojusi 40 gadus. Šajās mājas varētu sanākt daudzi jauki stāsti gan par jūru, gan par darbīgiem, gudriem un savu zemi un valsti mīlošiem ļaudīm.

Adījumu izstāde muzejā

Lapmežciema muzejā, pateicoties muzeja un pensionāru padomes iniciatīvai, tapusi adījumu izstāde.

2008. gada koks – melnalksnis

Latvijas Dendrologu biedrība gada noslēguma pilnsapulcē par nākamā gada koku izvēlējās melnalksni (Alnus Glutinosa).

Ziemassvētku kaktuss uzzied Ziemassvētkos

Ausma Kalēja dzīvo savā mājiņā Ķesterciemā. Aiz kāpas šalc jūra. Kaut gan šajos Ziemassvētkos pagalmā visapkārt zaļš, tomēr viņas koptās hortenzijas un citas puķes aizgājušas ziemas mierā, un laukā saimniecei nekādu rūpju pašlaik nav. Vien istabā Ziemassvētku kaktuss, kas, daudzus gadus lolots, nu pilns ziediem un vēstī, ka svētki tuvojas. Kalējas kundze kaktusu novietojusi pie loga, lai tam netrūktu gaismas, regulāri aplej, labus vārdus pasaka, un kaktuss tik zied un zied.

Pasākumu kalendārs

2019.05.26 | 10:00

Šahs Irlavā 

2019.05.26 | 11:00

«Kustinācija» Engurē 

2019.05.26 | 12:00

Kandavas novada svētki 

2019.05.26 | 13:00

Kino Tukumā 

2019.05.26 | 14:00

Amatierteātra pirmizrāde Jaunsātos 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool