Svētdiena, 2019. gada 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards, Edvarts
Rūta Fjodorova
Vārds, Uzvārds: Rūta Fjodorova
Segvārds: ruta.fjodorova

Tiekas bioloģiskie lauksaimnieki

23. janvārī 12.00 Zemkopības ministrijā Rīgā 315. telpā notiks Latvijas bioloģiskās lauksaimniecības apvienības sēde par aktuāliem jautājumiem. Informācija pie Daces Kalniņas (tel. 29330807).

Zaļš, izaudzis Latvijā

21. janvārī Berlīnē beidzās lauksaimniecības un pārtikas izstāde «Zaļā nedēļa 2008». Izstādē piedalījās astoņi Latvijas uzņēmumi zem Latvijas preču zīmes «Zaļš, izaudzis Latvijā». Izstādē SIA «Dienvidi plus» piedāvāja Latvijā ražoto smiltsērkšķu sulu, citas firmas – bezalkoholiskos dzērienus, paipalu olas, SIA «Pokainis» piedāvāja koka izstrādājumus.

Pankūku balle Zantē

Janvārī Zantes pagastā atvēra invalīdu dienas centru. Nu zem viena jumta ir Zantes krīžu centrs, bērnudārza un invalīdu dienas centrs. Šeit būs iespēja dienas radoši pavadīt gan invalīdiem, gan arī vecāka gadagājuma ļaudīm.
18. janvārī Zantes pensionāriem bija sarīkota pankūku balle.

Konkursa «Lieliskais loms 2007» noslēgums – Tukuma ledus hallē

25. janvārī 19.00 visi «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» rīkotā konkursa dalībnieki aicināti pulcēties Tukuma ledus hallē. Pagaidām paliek intriga, kuri būs konkursa «Lieliskas loms 2007» uzvarētāji.

Smiltiņkalna trešā atdzimšana (papildināts)

18. janvārī Zantē atklāja atpūtas vietu, kura ierīkota Smiltiņkalnā, ko tautā sauc par Ķīķerkalnu. Ka mūs informēja Zantes pagasta padomes priekšsēdētāja Silvija Tiltiņa, šī ir Smiltiņkalna trešā atdzimšana.

Tērvetes dabas parkam 50

Šogad Tērvetes dabas parks svin piecdesmito dzimšanas dienu. Šim notikumam par godu Dobeles novadpētniecības muzejā atvērta tematiska izstāde «Tērvetes dabas parkam 50».

Meža olimpiāde pamatskolēniem

A/s «Latvijas valsts meži» rīko meža olimpiādi skolēniem. Pirmo trīs vietu ieguvējiem balvā būs nedēļu ilgs brauciens uz Norvēģijas dabas skolām. Konkursa norise ir tāda, ka zaudētāju šajā konkursā nav, jo visās tā kārtās paredzēti interesanti pasākumi un aktivitātes.

Sūtība – būt agronomam

Tukuma rajona lauksaimnieki par agronomu Māri Grīnvaldu runā kā par savējo – savulaik viņš strādāja Matkules pusē, toreizējā kolhozā «1. Maijs» bija agronoms. Nu jau vairāk nekā 20 gadus viņš strādā «Kurzemes sēklās» un ir šā uzņēmuma galvenais agronoms, tomēr bieži sastopams mūsu rajonā, jo ir dārzeņkopības konsultants.

Ziemassvētku līdaka

25. decembrī, Pirmajos Ziemassvētkos, Andris Vancāns devās uz Valguma ezeru pamakšķerēt. Un tā kā Ziemassvētki ir brīnumains laiks – arī viņš nepalika bez sava brīnuma. 11.20 viņa makšķerei pieķērās metru gara un 6,1 kg smaga līdaka. Lielo zivi svēra veikalā «Flamingo», par to priekā ar A. Vancānu dalījās arī Arvīds Sējējs un Mārtiņš Osis.

Valsts meliorācijas sistēmas apsaimniekos «ZM nekustamie īpašumi»

Jaunais gads Ziemeļkurzemes reģionālajā lauksaimniecības pārvaldē nācis ar pārmaiņām. Kā informēja pārvaldes vadītāja Juzefa Kļava, septiņi darbinieki, kuri kārtoja ar meliorācijas lietām saistītos jautājumus, uzrakstījuši atlūgumus.

Pārejas periods kooperatīvās sabiedrības atzīšanas nodrošināšanai

Izstrādāti grozījumi Ministru kabineta «Noteikumos par lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības reģistrācijas nepieciešamajiem dokumentiem un šīs sabiedrības izvērtēšanu atbalsta saņemšanai».

Sastapšanās ar Mazo ganiņu

8. janvārī Lapmežciema novada muzejā tika sarīkots Alberta Kronenberga 120. dzimšanas dienai veltīts pasākums. Tajā piedalījās arī mākslinieka un dzejnieka meita Rūta Kronenberga.

Jelgavas pils gatavojas jubilejai

2008. gadā Jelgavas pils svin savu 270 gadu jubileju. Šim notikumam par godu tiek rīkots fotokonkurss «Jelgavas pils», kurā aicināti piedalīties gan fotoamatieri, gan profesionālie fotogrāfi. Darbi iesniedzami no 1. līdz 15. aprīlim. Paredzēta darbu izstāde un arī labāko apbalvošana.

Janvāris – ziedošu sapņu un nākotnes nodomu laiks

Tie, kuriem pašiem ir savs dārzs, jau janvārī sāk domāt par pavasari.

Čiekuru izstāde un meža draugu godināšana

Svinīgā ceremonijā 9. janvārī peldošajā mājā «Noass» paredzēts godināt trīs personas, kas nav meža darbinieki, bet veikušas meža labā kādu labu ļoti darbu.

Pasākumu kalendārs

2019.05.26 | 10:00

Šahs Irlavā 

2019.05.26 | 11:00

«Kustinācija» Engurē 

2019.05.26 | 12:00

Kandavas novada svētki 

2019.05.26 | 13:00

Kino Tukumā 

2019.05.26 | 14:00

Amatierteātra pirmizrāde Jaunsātos 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool