Trešdiena, 2019. gada 20. marts
Made, Irbe
Rūta Fjodorova
Vārds, Uzvārds: Rūta Fjodorova
Segvārds: ruta.fjodorova

Nav to, kas gribētu strādāt!

Sabiedrībā aizvien vairāk notiek diskusijas par jauniešu darbu. Trīs no skolas brīvie vasaras mēneši lieti noder, lai izkustētos, novērstos no datoriem un protams, arī atpūstos no mācībām. Ne vienam vien šie mēneši arī noderētu, lai pastrādātu un sapelnītu naudu kaut kam tādam, ko ļoti gribētos nopirkt. Vienam tā būtu mācību maksa par augstskolu, kurā pēc […]

Gājēju celiņu Raudas ielā sola saremontēt

Jautā lasītājs: – Tukumā, Raudas ielas trotuārā, pretī poliklīnikai ir izlauzts bruģītis un tie ķieģelīši kaut kur aiznesti. Tagad tur var kājas nolauzt. Vai bruģīti nav iespējams salabot?”

Emīla nedarbi Auniņparka estrādē Engurē

Līgo vakarā Auniņparkā skatītāju rindas bija pārpildītas. Engurē jau izveidojusies tradīcija, ka pirms līgošanas vispirms ir jānoskatās teātra uzvedums, kuru sagatavojuši paši engurnieki.

Zāļu vakars Vēju dārzā

22. jūnijā Smārdes Vēju dārzā notika Zāļu vakars. Jāteic gan, ka zāļu vainadziņi bija tikai dažiem līgotājiem, tomēr pati Vēju dārza apkārtne vien jau ir pārpilna Saulgriežu enerģijām.

Par lobijiem un tiesībām ārstēties

  Saeima apstiprināja amatā jauno veselības ministri Andu Čakšu. Ziedi, smaidošas sejas, arī cerības, kuras, kā saka, mirst pēdējas… Bet pie Ministru kabineta tajā pat laikā pieteikts pikets par C hepatīta slimnieku tiesībām ārstēties un dzīvot… Lūk, kāds «Latvijas Avīzē» publicēts stāsts: kāda ilggadēja medicīnas darbiniece, darba vietā – laboratorijā – inficējusies ar C hepatītu. […]

Tērvetē septīto reizi rīkotas Traktordienas /FOTO/

Jau septīto reizi fonds «Latvijas lauku attīstībai» rīko «Traktordienu». Šogad tā notika akciju sabiedrībā «Agrofirma Tērvete» Anšķinu laukā aiz saimniecības govju kompleksa. Pasākumā un tā organizēšanā piedalījās gandrīz 100 komercfirmas, valsts un izglītības iestādes, sabiedriskās organizācijas.

Par kokiem un dižkokiem domājot

Paveroties koku lapotnēs, kur pašlaik, pavasara un vasaras mijā, skatāmi tik daudzu zaļo krāsu toņi, ir pārliecība – nu nav neviena mākslinieka, kurš spētu šo krāšņumu, šīs ēnu spēles attēlot!… Nesen ziņu portāli vēstīja, ka Rīgas pils laukumā iecerēts nozāģēt 10 no tur augošajiem 58 kokiem. Šā projekta sabiedriskajā apspriešanā bija aktivizējusies un protestējusi sabiedrība. […]

Par baltiem galdautiem un tīrām sirdsapziņām

Latvijas Neatkarības atjaunošanas svētkos aizsākta brīnišķīga tradīcija – Baltā galdauta svētki. Iecerēts, ka tie aicina kopā sanāk ģimenei, draugiem, radiem un kaimiņiem, lai pieminētu labo, kas kopā savā valstī pieredzēts un piedzīvots, kā arī godam sagaidītu Latvijas simtgadi. Daudzviet Rīgā un novados šo dienu atzīmē visai plaši. Piemin sasniegumus, kas gūti gan valsts mērogā, gan […]

Tukuma bērnudārzam «Pasaciņa» – 35

Tieši Latvijas Neatkarības gadadienā, 4. maijā, Tukuma pirmsskolas izglītības iestāde «Pasaciņa» svinēja savu 35. dzimšanas dienu. Jubilejas noskaņās pagājusi visa šī nedēļa.

Noskaidrots «Engures novada cālis»

30. aprīlī Engures kultūras namā notika mazo vokālistu konkurss «Engures cālis 2016». Titulu ieguva Žanete Černova no Smārdes pagasta (pedagoģe Elīna Ose).

Apšuciemā diskutē par braukšanas ātrumu un drošību uz ceļa

Apšuciema iedzīvotāji atkārtoti vērsušies pašvaldībā pie domes izpilddirektora Imanta Valera, pagasta pārvaldes vadītājas Baibas Pļaviņas, a/s «Latvijas valsts ceļi» Tukuma nodaļas vadītāja Harija Lācara un «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» redakcijā.

Lapmežciemā godināti 19 jaunie pagasta pilsoņi

Lapmežciemā iedzīvināta jauna un jauka tradīcija – jauno novada, pagasta pilsoņu godināšanas svētki. Šogad tos rīkoja 1. maijā. 2015. gadā Lapmežciema pagasts kļuvis bagātāks ar 19 jauniem pilsoņiem.

Pie «Smārdes kroga» atklās pieminekli somu jēgeriem

Viena no 22 Engures novada pieteiktajām talkām bija pie «Smārdes kroga». Šeit labiekārtota vieta, kur 26. jūlijā paredzēts uzstādīt pieminekli par godu somu jēgeru dalībai Somijas valsts vēsturē nozīmīgajā Smārdes kaujā, kas notika 1916. gada 25. jūlijā.

Jaunmoku pilī bērndārznieki piedalījušies putnu dienā /FOTO/

21. aprīlī Jaunmoku pilī notika putnu vērošanas pasākums, uz kuru atbrauca pirmsskolas izglītības iestādes «Lote» un Pūres pirmsskolas izglītības iestādes «Zemenīte» bērni. Pasākumu kuplināja Tukuma bērnu skaņu skola «Dore».

Ierēdņi klusē, problēmas nav?

Dažkārt atliek vien pabrīnīties par to, cik ļoti viss mums ir reglamentēts atbilstoši Eiropas Savienības regulu prasībām. Arī dzīvnieku labturības noteikumi visos sīkumos, pat tas, kā makšķerniekam humāni nogalināma lomā paturamā zivs vai, piemēram, tas, ka savu nomirušo kanārijputniņu vai jurascūciņu nevaram apglabāt savā lauku mājas dārzā, bet gan tas jāved uz vairāku desmitu vai […]

Pasākumu kalendārs

2019.03.19 | 11:00

Bezmaksas sporta nodarbība Kandavā 

2019.03.19 | 19:00

Bezmaksas vingrošana Kandavā 

2019.03.20 | 8:50

Atklātā stunda Tukumā 

2019.03.20 | 13:00

Kino Cērē 

2019.03.20 | 17:00

Dūceņu gatavošana Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Marts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool