Trešdiena, 2019. gada 26. jūnijs
Inguna, Ingūna, Inguns, Ausma, Ausmis
Rūta Fjodorova
Vārds, Uzvārds: Rūta Fjodorova
Segvārds: ruta.fjodorova

Saruna ar Japānas vēstnieci Latvijā Mariko Fudžii un Ikenobo skolas pasniedzēju Midori Jamadu

Rožu svētkos Tukumā viesojās Japānas vēstniece Latvijā Mariko Fudžii un Ikenobo skolas pasniedzēja Midori Jamada. Viņa vadīja ikebanas meistardarbnīcu un atbildēja uz interesentu uzdotajiem jautājumiem. Jāpiebilst, ka Midori Jamada ar tukumniekiem tiekas jau otro reizi.

Liek pamatus Milzkalnes veikalam

Beidzot Milzkalnes iedzīvotāju vēlme tikt pie jauna veikala sāk piepildīties. Veikalam paredzētajā laukumā pie Putnu ielas notiek vērienīgi būvniecības darbi.

Par skaistajām Tukuma rozēm joprojām rūpējas Daila un Bruno Trubiņi

Tukums kopš seniem laikiem ir dēvēts par rožu pilsētu. Tās rozes bija slavenas visās citās Latvijas pilsētās. Tas tāpēc, ka jau no Latvijas brīvvalsts laikiem Tukumā bijušas pat vairākas dārzniecības. Arī okupācijas laikā izmēģinājumu paraugdārzniecība bija atpazīstama visā lielajā PSRS.

Tukumā, Dārzniecības ielas 2a bērnu rotaļlaukums traucē naktsmieru

– Es vēlos parunāt par bērnu rotaļlaukumu Dārzniecības iela 2A. Pēc 23.00 vakarā te notiek bumbošana līdz pat trijiem, četriem naktī, turklāt pie paša loga. Tas nav patīkami. Vai šeit nav iespējams uzlikt kādu uzrakstu, ka rotaļu laukums darbojas līdz 23.00?

Engures jaunajā kapsētā sola salabot ūdenspumpi

– 28. jūnijā biju Engures jaunajā kapsētā. Gribēju piepumpēt vienu spaini ūdens. Bet, lai to izdarītu, saskaitīju, ka man pumpja svira bija jānospiež tieši 100 reizes. Vecam cilvēkam tā nav joka lieta. Vai tiešām to pumpi nevar vienreiz salabot?

Nav to, kas gribētu strādāt!

Sabiedrībā aizvien vairāk notiek diskusijas par jauniešu darbu. Trīs no skolas brīvie vasaras mēneši lieti noder, lai izkustētos, novērstos no datoriem un protams, arī atpūstos no mācībām. Ne vienam vien šie mēneši arī noderētu, lai pastrādātu un sapelnītu naudu kaut kam tādam, ko ļoti gribētos nopirkt. Vienam tā būtu mācību maksa par augstskolu, kurā pēc […]

Gājēju celiņu Raudas ielā sola saremontēt

Jautā lasītājs: – Tukumā, Raudas ielas trotuārā, pretī poliklīnikai ir izlauzts bruģītis un tie ķieģelīši kaut kur aiznesti. Tagad tur var kājas nolauzt. Vai bruģīti nav iespējams salabot?”

Emīla nedarbi Auniņparka estrādē Engurē

Līgo vakarā Auniņparkā skatītāju rindas bija pārpildītas. Engurē jau izveidojusies tradīcija, ka pirms līgošanas vispirms ir jānoskatās teātra uzvedums, kuru sagatavojuši paši engurnieki.

Zāļu vakars Vēju dārzā

22. jūnijā Smārdes Vēju dārzā notika Zāļu vakars. Jāteic gan, ka zāļu vainadziņi bija tikai dažiem līgotājiem, tomēr pati Vēju dārza apkārtne vien jau ir pārpilna Saulgriežu enerģijām.

Par lobijiem un tiesībām ārstēties

  Saeima apstiprināja amatā jauno veselības ministri Andu Čakšu. Ziedi, smaidošas sejas, arī cerības, kuras, kā saka, mirst pēdējas… Bet pie Ministru kabineta tajā pat laikā pieteikts pikets par C hepatīta slimnieku tiesībām ārstēties un dzīvot… Lūk, kāds «Latvijas Avīzē» publicēts stāsts: kāda ilggadēja medicīnas darbiniece, darba vietā – laboratorijā – inficējusies ar C hepatītu. […]

Tērvetē septīto reizi rīkotas Traktordienas /FOTO/

Jau septīto reizi fonds «Latvijas lauku attīstībai» rīko «Traktordienu». Šogad tā notika akciju sabiedrībā «Agrofirma Tērvete» Anšķinu laukā aiz saimniecības govju kompleksa. Pasākumā un tā organizēšanā piedalījās gandrīz 100 komercfirmas, valsts un izglītības iestādes, sabiedriskās organizācijas.

Par kokiem un dižkokiem domājot

Paveroties koku lapotnēs, kur pašlaik, pavasara un vasaras mijā, skatāmi tik daudzu zaļo krāsu toņi, ir pārliecība – nu nav neviena mākslinieka, kurš spētu šo krāšņumu, šīs ēnu spēles attēlot!… Nesen ziņu portāli vēstīja, ka Rīgas pils laukumā iecerēts nozāģēt 10 no tur augošajiem 58 kokiem. Šā projekta sabiedriskajā apspriešanā bija aktivizējusies un protestējusi sabiedrība. […]

Par baltiem galdautiem un tīrām sirdsapziņām

Latvijas Neatkarības atjaunošanas svētkos aizsākta brīnišķīga tradīcija – Baltā galdauta svētki. Iecerēts, ka tie aicina kopā sanāk ģimenei, draugiem, radiem un kaimiņiem, lai pieminētu labo, kas kopā savā valstī pieredzēts un piedzīvots, kā arī godam sagaidītu Latvijas simtgadi. Daudzviet Rīgā un novados šo dienu atzīmē visai plaši. Piemin sasniegumus, kas gūti gan valsts mērogā, gan […]

Tukuma bērnudārzam «Pasaciņa» – 35

Tieši Latvijas Neatkarības gadadienā, 4. maijā, Tukuma pirmsskolas izglītības iestāde «Pasaciņa» svinēja savu 35. dzimšanas dienu. Jubilejas noskaņās pagājusi visa šī nedēļa.

Noskaidrots «Engures novada cālis»

30. aprīlī Engures kultūras namā notika mazo vokālistu konkurss «Engures cālis 2016». Titulu ieguva Žanete Černova no Smārdes pagasta (pedagoģe Elīna Ose).

Pasākumu kalendārs

2019.06.26 | 18:30

Engures novada čempionāts pludmales volejbolā 

2019.06.27 | 13:00

Kandavas Jauniešu centrā 

2019.06.27 | 18:30

Jaunpils skriešanas seriāla otrā kārta 

2019.06.28 | 12:00

Izlaidums Kandavas tehnikumā 

2019.06.29 | 11:00

Svētkus svinēs Matkulē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool