Asja, Asnate, Dāgs
Rūta Fjodorova
Vārds, Uzvārds: Rūta Fjodorova
Segvārds: ruta.fjodorova

Traģisks nelaimes gadījums Jaunpils pienotavā

Pirmdien, 12. septembrī, 14.10 Jaunpils pienotavas ražošanas telpās, sūkalu tvertnē, atrasts pienotavas darbinieka, 1968. gadā dzimuša vīrieša līķis bez vardarbīgas nāves pazīmēm. Kā ziņo Valsts policija, ir uzsākts kriminālprocess un nozīmēta ekspertīze, lai noskaidrotu vīrieša nāves cēloni.

Ar ēnu ekonomiku apkaros ēnu ekonomiku?

Uzskatām, ka dzīvojam demokrātiskā sabiedrībā, kur ievēro pilsoniskās brīvības, likumību, vienlīdzību un cilvēktiesības, kur sabiedrība pārvalda valsti, ievēlēdama savus priekšstāvjus, kam uzticas. Un kaut arī šķiet, ka katrās vēlēšanās diemžēl no visiem ļaunumiem cenšamies izvēlēties to mazāko, valsts amatpersonu rīcība nebeidz mūs pārsteigt. Nav vēl īsti beidzies pašvaldību un to ”preses izdevumu” – žurnālistikas imitācijas […]

Engures piekrastē svinēs Senās uguns nakti

Sestdien, 27. augustā, atceroties senču tradīcijas, Baltijas jūras un Rīgas līča piekrastē tiks svinēta Senās uguns nakts. Lielākais no šiem pasākumiem notiks Engures piekrastē.

Engures pagasta svētki /FOTO/

Pagājušajā sestdienā, 13. augustā, notika Engures pagasta svētki. Laiks engurniekus nelutināja, diena bija lietaina. Tomēr sporta spēles un citas aktivitātes notika, tajās piedalījās lieli un mazi, veci un jauni. Kad šovi bija noskatīti un gana sportots, visi pulcējas Auniņparkā, lai apkopotu svētkos piedzīvoto un suminātu uzvarētājus.

Kaut pavisam nedaudz… par godu un par sirdsapziņu

Kādā pasakā bija teikts, ka gudri valdnieki bijuši tie, kuri pārģērbušies vienkāršās drēbēs un devušies pie tautas, lai uzzinātu, ko tā par valdnieku runā, un tādējādi arī valdnieki gudrāk spētu pārvaldīt valsti. Mūsdienās šajā ziņā ir vieglāk – neizejot no kabineta, ”valdniekam” jāatver vien ziņu portāli, sociālie tīkli, kur visu var izlasīt, par visu uzzināt. […]

Miks no Plieņciema rūpejas par kāpu saglabāšanu

Engures vidusskolas 6. klases skolnieks Miks Rieksts – Hofmanis kopā ar ģimeni un citiem domu un pārliecības biedriem – Plieņciema iedzīvotājiem – regulāri rūpējas par kāpu saglabāšanu Plieņciemā pie jūras

Bijušajā Tukuma gaļas kombinātā – atvērta saldējuma ražotne

Daļa bijušās Tukuma gaļas kombināta ražotnes guvusi jaunu izskatu. Šeit darbu sākusi saldējuma ražotne SIA «Tu Food». Vairāk par to izjautājam uzņēmuma direktoru Māri Adijānu.

Saruna ar Japānas vēstnieci Latvijā Mariko Fudžii un Ikenobo skolas pasniedzēju Midori Jamadu

Rožu svētkos Tukumā viesojās Japānas vēstniece Latvijā Mariko Fudžii un Ikenobo skolas pasniedzēja Midori Jamada. Viņa vadīja ikebanas meistardarbnīcu un atbildēja uz interesentu uzdotajiem jautājumiem. Jāpiebilst, ka Midori Jamada ar tukumniekiem tiekas jau otro reizi.

Liek pamatus Milzkalnes veikalam

Beidzot Milzkalnes iedzīvotāju vēlme tikt pie jauna veikala sāk piepildīties. Veikalam paredzētajā laukumā pie Putnu ielas notiek vērienīgi būvniecības darbi.

Par skaistajām Tukuma rozēm joprojām rūpējas Daila un Bruno Trubiņi

Tukums kopš seniem laikiem ir dēvēts par rožu pilsētu. Tās rozes bija slavenas visās citās Latvijas pilsētās. Tas tāpēc, ka jau no Latvijas brīvvalsts laikiem Tukumā bijušas pat vairākas dārzniecības. Arī okupācijas laikā izmēģinājumu paraugdārzniecība bija atpazīstama visā lielajā PSRS.

Tukumā, Dārzniecības ielas 2a bērnu rotaļlaukums traucē naktsmieru

– Es vēlos parunāt par bērnu rotaļlaukumu Dārzniecības iela 2A. Pēc 23.00 vakarā te notiek bumbošana līdz pat trijiem, četriem naktī, turklāt pie paša loga. Tas nav patīkami. Vai šeit nav iespējams uzlikt kādu uzrakstu, ka rotaļu laukums darbojas līdz 23.00?

Engures jaunajā kapsētā sola salabot ūdenspumpi

– 28. jūnijā biju Engures jaunajā kapsētā. Gribēju piepumpēt vienu spaini ūdens. Bet, lai to izdarītu, saskaitīju, ka man pumpja svira bija jānospiež tieši 100 reizes. Vecam cilvēkam tā nav joka lieta. Vai tiešām to pumpi nevar vienreiz salabot?

Nav to, kas gribētu strādāt!

Sabiedrībā aizvien vairāk notiek diskusijas par jauniešu darbu. Trīs no skolas brīvie vasaras mēneši lieti noder, lai izkustētos, novērstos no datoriem un protams, arī atpūstos no mācībām. Ne vienam vien šie mēneši arī noderētu, lai pastrādātu un sapelnītu naudu kaut kam tādam, ko ļoti gribētos nopirkt. Vienam tā būtu mācību maksa par augstskolu, kurā pēc […]

Gājēju celiņu Raudas ielā sola saremontēt

Jautā lasītājs: – Tukumā, Raudas ielas trotuārā, pretī poliklīnikai ir izlauzts bruģītis un tie ķieģelīši kaut kur aiznesti. Tagad tur var kājas nolauzt. Vai bruģīti nav iespējams salabot?”

Emīla nedarbi Auniņparka estrādē Engurē

Līgo vakarā Auniņparkā skatītāju rindas bija pārpildītas. Engurē jau izveidojusies tradīcija, ka pirms līgošanas vispirms ir jānoskatās teātra uzvedums, kuru sagatavojuši paši engurnieki.

Pasākumu kalendārs

2019.09.17 | 10:00

Jauno uzņēmēju skola Slampē 

2019.09.18 | 18:00

Runās par Vecupes projektu Engurē 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool