Bernhards, Boriss, Rojs
ntz.lv
Vārds, Uzvārds: ntz.lv
Segvārds: ntz.lv

No 1. novembra cilvēkiem ar invaliditāti izsniegs jaunas apliecības

Sākot ar ceturtdienu, 1. novembri, cilvēki ar invaliditāti varēs saņemt jaunas, uzlabota parauga apliecības. Apliecību saņemšana būs ērtāka, jo tām nevajadzēs iepriekš iesniegt fotogrāfiju.

Iedzīvotāji neatbalsta Dombrovska kandidatūru EK prezidenta amatam

Trešā daļa (35%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem atbalstītu pašreizējā LR Ministru prezidenta Valda Dombrovska kandidatūru Eiropas Komisijas prezidenta amatam (12% – noteikti jā; 23% – drīzāk jā).

Internetam Latvijā – 20 gadi

Pagājuši jau 20 gadi, kopš darbojas Latvijas internets, bet šodien reti kurš zina, ka tieši Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūts (LU MII) bija tā iestāde, kas pirmā mūsu valstī nodrošināja pastāvīgu interneta pieslēguma līniju caur Tallinu.

Kā sagatavot valsts karogu svētku dienām?

Daudzi cilvēki nav aizdomājušies par nepieciešamību Latvijas valsts karogu iztīrīt ne pirms, ne pēc tā izmantošanas likumā noteiktajos datumos. Tuvojoties Latvijas valsts svētku dienām, ir veikts dažādu materiālu karogu tīrīšanas tests*, lai dalītos praktiskos karoga kopšanas padomos ar Latvijas iedzīvotājiem.

Latvijas olimpieši saņems maksimālo summu – 664 400 latu

Par izciliem sasniegumiem 2012. gada Londonas Olimpiskajās spēlēs un Paraolimpiskajās spēlēs sportistiem naudas balvas piešķirs maksimālajā apmērā – to paredz šodien, 30. oktobrī, valdībā apstiprinātais Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotais Ministru kabineta rīkojuma projekts «Par naudas balvu piešķiršanu par izciliem sasniegumiem sportā». Kopumā šim mērķim no valsts budžeta plānots atvēlēt 664 400 latu.

Latvija atbalsta Moldovu ceļā uz integrāciju ES /video/

Latvija politiski un praktiski atbalsta reformu procesu Moldovā un tās interesi veidot arvien ciešākas attiecības ar Eiropas Savienību (ES). Esam gandarīti par acīmredzamo progresu reformu procesā un gatavi arī turpmāk palīdzēt Moldovai ceļā uz ciešāku integrāciju ES. To Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa uzsvēra, otrdien, 30.oktobrī, tiekoties ar Moldovas parlamenta priekšsēdētāja pirmo vietnieku Vladimiru Plahotņuku (Vladimir Plahotniuk).

Pieteikt valsts apmaksātu asistenta pakalpojumu varēs no 1. novembra

Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija (VDEĀVK) sākot no šā gada 1. novembra izsniegs atzinumus par asistenta pakalpojuma saņemšanu pašvaldībā no 2013. gada 1. janvāra.

Lāču māju Līgatnē pabeigs novembra vidū

Ņemot vērā sākotnējo, īso būvniecības termiņu, taču vienlaikus sarežģīto projektu, kad būvniecības gaitā jāievēro būvniekiem neierastu un jaunu risinājumu realizēšana, būvkompānija pagarinājis lāču mājas būvēšanas termiņu līdz šā gada 15. novembrim.

Sākas autoceļu ziemas uzturēšanas sezona

Lai arī laika apstākļu dēļ ceļu dienesti jau uzsākuši ziemas darbus, oficiāli ceļu ziemas uzturēšanas sezona sākas 1. novembrī un ilgst līdz 31. martam. Šajā laikā ceļu uzturētāji diennakts režīmā uzmanīgi seko laika apstākļu ietekmei uz ceļu stāvokli un no tā izrietošajiem braukšanas apstākļiem, lai savlaikus veiktu ceļu attīrīšanu no sniega un pretapledojuma apstrādi.

Vistu vakcinēšanai pret salmonelozi varēs lietot arī inaktivēto vakcīnu

Zemkopības ministrija (ZM) izstrādājusi grozījumus Ministru kabineta 2011. gada 21. jūnija noteikumos Nr. 477 «Kārtība, kādā veic salmonelozes profilakses un apkarošanas pasākumus, vakcinējot vistas pret salmonelozi», ko šodien, 30. oktobrī, apstiprināja Ministru kabinets.

Nostiprinās autobusu pasažieru tiesības

Valdībā apstiprināts likumprojekts, kas Latvijā nodrošinās visā Eiropas Savienībā (ES) vienotu autobusu pasažieru minimālo tiesību apjomu, kā arī līdzvērtīgu aizsardzības un palīdzības līmeni.

Visu svēto diena Latvijā

1. novembrī katoļu Baznīca visā pasaulē svin Visu svēto dienu, un svinības sākas jau 31. oktobra vakarā – Visu svēto dienas vigīlijā. Arī Rīgas katoļu baznīcās šajā vakarā notiks īpaši pasākumi: Vecrīgā, Rīgas Sv. Jēkaba katedrālē, ikviens ir aicināts uz svētku vigīliju «Holy Win», bet Pārdaugavā, Rīgas Sv. Alberta baznīcā – uz vigīliju «Svētie uzvar».

Kurzemes uzņēmumos darba vides riski bez maksas izvērtēti 15 417 darba vietās

Nepilnu trīs gadu laikā Latvijas Darba devēju konfederācijai (LDDK) sadarbībā ar Valsts darba inspekciju un pilnsabiedrību 6KI nodrošinot Latvijas uzņēmumiem bezmaksas darba vides risku izvērtēšanu, lai darba vide kļūtu drošāka, šādu iespēju izmantojuši 1482 uzņēmumi visā Latvijā, izvērtējot riskus kopumā 100 000 darba vietās.

Iedzīvotāji atbalsta papildus finansējuma piešķiršanu bērnu interešu izglītībai

94% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka būtu nepieciešams piešķirt papildus finansējumu bērnu un jauniešu interešu izglītībai (66% – noteikti jā; 28% – drīzāk jā).

Pasākumu kalendārs

2019.08.20 | 11:13

Kapu svētki Kandavā un Zantē 

2019.08.21 | 11:00

Futbols Tukumā 

2019.08.22 | 18:00

Skriešana Engurē 

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool