Liesma, Elita, Alita
ntz.lv
Vārds, Uzvārds: ntz.lv
Segvārds: ntz.lv

Baltijas valstu vienotībai ir tikpat liela nozīme kā pirms 20 gadiem /VIDEO/

„Ir svarīgi stiprināt Baltijas valstu vienotību, kurai mūsdienās ir tikpat liela nozīme kā pirms divdesmit gadiem.” To Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa uzsvēra, trešdien, 12. decembrī, Saeimas namā tiekoties ar Lietuvas parlamenta priekšsēdētāju Vīdu Ģedvilu (Vydas Gedvilas), kurš Latvijā uzturas oficiālā vizītē.

Cilvēki “uz rokas” vēlas saņemt 500 latu

Iedzīvotāji Latvijā atalgojumā vēlētos saņemt vismaz Ls 301 līdz 500 pēc nodokļu nomaksas, liecina darba portāla «Irdarbs.lv» veiktā aptauja.

Uz 50 gadiem izsniegtās pases nav derīgas ceļošanai

Lai izvairītos no starpgadījumiem ceļojot, Iekšlietu ministrija (IeM) aicina iedzīvotājus savlaicīgi pārliecināties, vai pase ir derīga ceļošanai, un nepieciešamības gadījumā pieteikties jaunai pasei.

Novembra beigās bezdarba līmenis valstī samazinājies līdz 10,6%

Reģistrētā bezdarba līmenis valstī 2012.gada novembra beigās bija 10,6% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju kopskaita. Valstī bezdarba līmenis mēneša laikā samazinājies par 0,1% punktu un bezdarbnieku skaits – par 1256.

Tukuma apkārtnē ceļi apledo un vietām sniegots; brauktuves tīra un kaisa

Latvijas Valsts ceļi informē, ka braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem kopumā ir apmierinoši. Vietām braukšanu apgrūtina apledojuma veidošanās. Latgalē vietām neliels sniegs, gaisa temperatūra no -6ºC līdz -3ºC.

Konceptuāli atbalsta izmaiņas sodos alkohola patēriņa ierobežošanai jauniešu vidū

Saeimas Juridiskās komisijas deputāti otrdien, 11. decembrī, vienbalsīgi pauda konceptuālu atbalstu grozījumiem Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā (APK), kas izstrādāti ar mērķi mazināt alkohola pieejamību un patēriņu bērnu un jauniešu vidū.

Valdība atbalsta deputātu skaita samazināšanu pašvaldībās

Valdība otrdien, 11. decembrī, atbalstīja pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Edmunda Sprūdža iniciatīvas sagatavotos risinājumus pašvaldību pārvaldības uzlabošanai Latvijā.

Skolotājiem nepieciešama palīdzība darbā ar grūtajiem skolēniem

„Par skolotāju strādāju devīto gadu. No savas pieredzes varu teikt, ka ar katru gadu „grūto” bērnu skaits palielinās. Gandrīz katrā klasē ir vismaz daži bērni, kuriem ir problēmas ar uzvedību un mācību sasniegumiem. Pietiek ar vienu, diviem, lai stundas būtu izjauktas.

Brīvpusdienas nodrošinās arī 2. klases skolēniem

No 2013. gada 1. janvāra brīvpusdienas tiks nodrošinātas arī 2. klašu skolēniem – to paredz šodien, 11. decembrī, valdībā apstiprinātie Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotie grozījumi Ministru kabineta (MK) 2010. gada 28. decembra noteikumos Nr. 1206 «Kārtība, kādā aprēķina, piešķir un izlieto valsts budžetā paredzētos līdzekļus pašvaldībām pamatizglītības iestādes skolēnu ēdināšanai»».

Cilvēku tirdzniecības upuri kriminālprocesa laikā saņems rehabilitācijas pakalpojumus

Ikviens cilvēku tirdzniecībā cietušais cilvēks kriminālprocesa laikā varēs saņemt sev nepieciešamos rehabilitācijas pakalpojumus, informē Labklājības ministrija (LM).

11. Saeimas pirmais gads

Biedrības «Sabiedrība par atklātību – Delna» veidotajā 11. Saeimas portālā publicēti dati par 11. Saeimas pirmo darbības gadu, apkopojot deputātu aktivitāti sēžu apmeklēšanā, likumprojektu iesniegšanā, uzstājoties no Saeimas tribīnes, kā arī būtiskākajiem grozījumiem ar pretkorupciju saistītajos likumos.

Padomi drošu un ekonomisku elektrisko virteņu izvēlē

Tuvojoties svētkiem, ar elektriskajām un dekoratīvajām virtenēm tiek izgaismoti nami, eglītes un pagalmi. Plašajā piedāvājumā aicinām izvēlēties ne tikai krāšņāko, bet arī ekonomiskāko rotājumu un sekot to lietošanas drošībai. AS «Latvenergo» Energoefektivitātes centra speciālisti sniedz padomus, kā izvēlēties elektrības rēķinam draudzīgāko elektrisko lampiņu virteni.

Noslēgusies sociālā kampaņa «Sports jebkurā vecumā 5 reizes nedēļā!»

Decembra sākumā noslēdzās Latvijas Ārstu biedrības un «LNT» kopīgi rīkotā sociālā kampaņa «Sports jebkurā vecumā 5 reizes nedēļā!», kuras laikā teju mēneša garumā Latvijas iedzīvotāji tika aicināti nodarboties ar aktīvu dzīvesveidu, tādējādi uzlabojot savu veselības stāvokli un pagarinot mūža ilgumu.

Par populārākā sportista titulu cīnīsies Štrombergs, Pļaviņš un Dukurs

Par Latvijas Gada balva sportā 2012 populārākā sportista titulu līdzjutēju balsojuma finālā cīnīsies divkārtējais čempions BMX riteņbraukšanā Māris Štrombergs, Londonas olimpisko spēļu bronzas medaļnieks pludmales volejbolā Mārtiņš Pļaviņš un pasaules čempions skeletonā Martins Dukurs.

Izstāde «Zaļā rotaļa» pagarināta līdz 6. janvārim

Ņemot vērā lielo interesi par izstādi «Zaļā rotaļa» Latvijas Dabas muzejā, tā ir pagarināta un būs aplūkojama līdz pat Ziemassvētku brīvlaika beigām!

Pasākumu kalendārs

2019.09.18 | 10:00

Dzejas dienu pasākums Tumē 

2019.09.18 | 10:15

Lasīšanas pasākums bērniem Pūrē 

2019.09.18 | 11:15

Kino Lapmežciemā 

2019.09.18 | 17:00

Keramikas nodarbība Tukumā 

2019.09.18 | 18:00

Runās par Vecupes projektu Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool