Otrdiena, 2019. gada 19. februāris
Zane, Zuzanna
Marija Anmane
Vārds, Uzvārds: Marija Anmane
Segvārds: marijaanmane

Dzīvot un priecāties par dzīvi

Novembrī Tukuma kultūras namā, klubiņā «Gaidītā otrdiena» viesojās praktizējošā psiholoģe, Psiholoģijas zinātņu maģistre Inguna Krātiņa. Sarunu tēmas – ko darīt, kā strādāt ar sevi, lai neļautos drūmam noskaņojumam, pesimismam vai depresijai. Kā dzīvot, lai spētu priecāties par dzīvi.

Šķietams miers un klusums…

…valda Tukuma pievārtē, mazdārziņu kolonijā Laustiķī. Raža sen novākta, dobes uzraktas, mājiņas ieziemotas, vārtiņi slēgti… Un tomēr! Nonākot mazdārziņu taku labirintā, ik uz soļa katru nācēju sagaida kaķi. Lieli un mazi.

Zenta Mauriņa un mūsdienas

Kā vērtēt Zentu Mauriņu – pagātnē un tagadnē? Kā ikdienas apstākļos kopt dvēseli? Ko mūsdienās varam darīt Latvijas labā? Šīs domas, šie motīvi vijās cauri ikviena runātāja sacītajā 5. decembra vakarā, Zentas Mauriņas cienītājiem tiekoties Rīgā, Latvijas Akadēmiskās bibliotēkās zālē.

Lai dāvaniņas būtu skaistas

Šodien, 6. decembrī, Sieviešu invalīdu un viņu atbalstītāju apvienības Aspazijas Tukuma nodaļas dāmas sanāca kopā, lai mācītos, kā glīti un gaumīgi noformēt Ziemsvētku dāvaniņas. Dāvanu saiņošanas iemaņas visām ierādīja Tukuma Mākslas skolas pedagoģe, floriste Jolanta Bērziņa.

Jusis

Suns ar Napoleona raksturu. Suns – talismans. Labākās zāles pret skumjām. Ar šiem un tamlīdzīgiem epitetiem apveltīti vieni no pasaulē mazākajiem sunīšiem – čihuahua. Lai iepazītos ar vienu no viņiem, uzprasījos ciemos tukumnieku Pavāru ģimenē – pie Jusīša, kā savu suņupuiku mīļi dēvē visa ģimene.

Mūzikas skolai – muzikāls sveiciens jubilejā

Tukuma Mūzikas skolas 80 gadu jubilejai, ko svinēsim nākamnedēļ, gatavojas arī bijušie Mūzikas skolas audzēkņi. Vakar, 1. decembrī, Tukuma kultūras namā notika kārtējais "absolventu orķestra" mēģinājums.

Mācies no kaķa!

No kaķiem var mācīties ne tikai modrību, veiklību un viltību, bet arī… prasmi atpūsties! Viņi, kā smejies, pat mazgāties iemanījušies guļot!

«Gaidītajā otrdienā» ciemosies psiholoģe

Tukuma kultūras nama klubiņa «Gaidītā otrdiena» nākamā tikšanās būs 20. novembrī 19.00. Šoreiz ar interesentiem tiksies praktizējošā psiholoģe, Psiholoģijas zinātņu maģistre Inguna Krātiņa.

Žurnālists. Dziednieks. Grafologs…

Runājot par Arvīdu Jāni Plaudi, profesiju un interešu uzskaitījumu var turpināt teju bezgalīgi. Piemēram, viņa pētnieka garu apliecina arī autora jaunākā grāmata – «Slavenākie pareģojumi pasaules vēsturē». Tāpēc Grāmatu svētkos, kas šoruden notika Tukumā, kultūras nama Mazā zālīte bija interesentu pilna. Iespēju tikties ar Arvīdu Plaudi izmantojām arī mēs, kolēģi, – «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» žurnālisti.

Dārziņskolas simfoniskais orķestris – Tukumā

9. novembrī Tukuma kultūras namā plašu koncertu sniedza Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas simfoniskais orķestris. Pie diriģenta pults bija Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas simfoniskā orķestra diriģents – maestro Normunds Dreģis.

Pasākumu kalendārs

2019.02.27 | 11:00

Sacensības skolēniem Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool