Pirmdiena, 2019. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
Liena Trēde
Vārds, Uzvārds: Liena Trede
Segvārds: liena.trede

Zantē šogad iecerēts pārbūvēt ceļu, ierīkot gājēju ceļu un uzstādīt āra trenažierus

Pagājušā nedēļā Kandavas novada domes vadība un atsevišķu dienestu pārstāvji devās uz tikšanos ar iedzīvotājiem pagastos. 11. janvārī kopā nāca zantenieki, kuri īpaši aktīvi diskutēja tieši par komunālajiem jautājumiem. Bet sprieda arī par ceļiem un kārtību pagastā.

Lindai Vilmansonei ēdienu gatavošana ir ne tikai darbs un aizraušanās

Raidījumu «Gatavo trīs» skatījos ne tik daudz recepšu, cik ieturētā stila un teju meditatīvā miera dēļ – viss bez liekas steigas un skaļām ovācijām. Un vēl arvien šajā triju komandā darbojas Linda Vilmansone.

Aiz šausmu plīvuriņa

Ja samestu pa centam vien, kad nācies uzklausīt pārmetumus, ka žurnālisti jau “meklē tikai visu slikto“, viens eiro man būtu jau kabatā! Lielākoties tie pārmetēji gan tādi – ar izteikti alerģisku reakciju pret sava darba pamatotu kritiku. Bet, ja nopietni un, runājot par informatīvo telpu kopumā, reizēm tiešām sāk šķist, vai tik to šausmu nav […]

Tā Otros Ziemsvētkus svinēja Kandavā /FOTO/

Tā nu kļuvusi par tradīciju – kad katrs pats savās mājās pie eglītes jau pasēdējis, visi tiek aicināti uz Kandavu, uz kopīgo svinēšanos. Un tā arī šogad, otrajos Ziemassvētkos, izmetot loku pilsētas centrā, bija iespēja gan radoši padarboties, gan baudīt ugunīgu šovu vai vienkārši pēcsvētku mieru.

Par Kandavas novada domes priekšsēdētāju ievēl Alfredu Ķieģeli

28. decembrī notika Kandavas novada domes ārkārtas sēde, kur darba kārtībā bija tikai viens jautājums – “Kam kļūt par nākamo novada domes priekšsēdētāju?” Gada pēdējā novada domes sēdē 29. decembrī, deputāti lems par to, vai saglabāt novadā arī domes priekšsēdētāja vietnieka amatu.

Mežā izmesti jogurti un nodīrāta aļņa āda

Saņēmām kāda lasītājā sūtītu foto ar mežā uzietiem, kāda neapzinīga pilsoņa izmestiem jogurtiem. Un, dodoties skatīt mēslotāja darbus klātienē, turpat blakus – svaigi nodīrāta meža zvēra āda un kāju pāris…

Brīdis papurpināšanai

Iespējams, tā ir šausmonīga dzīvošanās kādos stereotipos, tomēr laikā, kad aiz loga valda pelēkā 50 un vairāk nokrāsas, atkal nostiprinu pārliecību – laika apstākļi ir viens grandiozs spēks! Teju fiziski jūtams, kā vēsa mitruma piesūkušies mākoņi spiež pie zemes un visas “pozitīvas domāšanas” iniciatīvas tiek dubļu nošķārdītas. Pati daba taču noliek īstenu latvieti uz purpinātāja […]

Iedegta Kandavas pilsētas svētku egle /FOTO/

Kandavas promenādē 6. decembrī pirmās svētku rotu ieguva 11 mazās eglītes piekalnītē – katrai novada izglītības iestādei pa vienai pušķojamai zaļsvārcei. Taču lielajai eglei lampiņas kuplā draugu lokā tika iedegtas tikai ar tumsas iestāšanos.

Otrā Advente Jaunpils amatu mājā /FOTO/

Jaunpilī otrajā Adventē Amatu mājā visas dienas garumā katrs pats savām rokām varēja darināt vai nu ziemas saulgriežiem atbilstošus rotājumus, vai arī mīļas dāvaniņas sev tuvākajiem.

Komunālo saimniecību Kandavā pagaidām vadīs Pēteris Krampītis

Dažas dienas pēc Kandavas komunālās saimniecības līdzšinējā valdes locekļa Egila Barisa atbrīvošanas no amata (25. novembrī), uzņēmumā iecelts pagaidu vadītājas – Pēteris Krampītis, kurš darīt šo darbu piekritis teju uzreiz pēc uzrunāšanas.

Valsts policijas svētkos sveic likumsargus Tukumā /FOTO/

5. decembrī Latvijas Valsts policijas dzimšanas dienai veltītajā Tukuma policijas iecirkņa darbinieku sumināšanas pasākumā neiztika arī bez apbalvojumiem, ko Iekšlietu ministrija vai Valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde nolēmusi piešķirt Tukuma kārtības sargiem.

Normunds Štoferts atbrīvots no Kandavas novada domes priekšsēdētāja amata

Šodien, 2. decembrī, Kandavas novada domē tika sasaukta kārtējā ārkārtas sēde, kas, kā izrādījies, arī bijusi pēdējā Normundam Štofertam priekšsēdētāja amatā.

Ačgārnais paldies

Paralēli pamācībām no sērijas «Anniņai nekost!» un «Pēterītim sāp, kad sit ar vilcieniņu pa galvu”, vecāki saviem bērniem cenšas iestāstīt, kuros brīžos pieklājīgi būtu teikt mazo burvju vārdiņu “Paldies!”. Kad jau šķiet, ka līdz apnikumam skandinātā mantra mazo cilvēku nu nekādi nav iespaidojusi, viņš vienā dienā, īpaši nemudināts, pēkšņi pats sāk pateikties… Bet nu pavisam […]

Kandavas mērs Štoferts atlaiž komunālās daļas vadītāju un atkāpjas no amata arī pats

30. novembrī tika sasaukta ārkārtas Kandavas novada domes sēde. Tajā tika lūgts par paveikto atskaitīties līdzšinējo SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» vadītāju Egilu Barisu. Otrkārt, pieprasīt paskaidrojumus no līdzšinējā novada domes priekšsēdētāja Normunda Štoferta, kurš pieņēmis lēmumu nepagarināt darba līgumu ar Barisu.

Latvijas dzimšanas dienā godināti kandavnieki

Valsts 98. proklamēšanas gadadiena Kandavas novadā tika atzīmēta trīs dienu garumā. Pagastos lielākoties svētku pasākumi bija norisinājušies jau 17. novembrī. Izņēmums – Matkule, kur uz koncertu un balli iedzīvotāji bija aicināja sestdien, 19. novembrī.

Pasākumu kalendārs

2019.05.26 | 10:00

Šahs Irlavā 

2019.05.26 | 11:00

«Kustinācija» Engurē 

2019.05.26 | 12:00

Kandavas novada svētki 

2019.05.26 | 13:00

Kino Tukumā 

2019.05.26 | 14:00

Amatierteātra pirmizrāde Jaunsātos 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool