Bernhards, Boriss, Rojs
Liena Trēde
Vārds, Uzvārds: Liena Trede
Segvārds: liena.trede

Latvijas Mākslas akadēmijas studenti iepazīst Kandavu

14. jūnijā Kandavā, pilsētas centrā – Promenādes šķūnītī, ikviens interesents varēja iepazīsties ar Latvijas Mākslas akadēmijas Vides dizaina nodaļas studentu darbiem. Studentu darbi tika izstrādāti vasaras prakses ietvaros.

Uzspodrina Jaunpils autobusa pieturu

Diviem puišiem, kuri mācās Jaunpils vidusskolas 6.a klasē, – Klāvam Sīmanim un Armandam Morozam jau ziemā radusies ideja izveidot savā novadā kaut ko paliekošu un tā, lai tas būtu arī par godu Latvijas simtgadei.

Mūsu laikraksts – joprojām pārdotāko vidū

Ikgadējā Latvijas drukāto mediju izdevēju apbalvošanas pasākumā «Preses Dienas», kas notika 9. jūnijā, vadošie preses tirdzniecības un izplatīšanas uzņēmumi «Narvesen» un «Preses serviss» sveica Latvijas iedzīvotāju pēdējā gada laikā iecienītākos preses izdevumus.

Neko skaidri nevar zināt…

Pat viskareivīgākie tā sauktie konservatīvie – tie, kuriem nu ļoti nepatīk Eiropa, geji un cittautieši, tomēr vienu aplamātā liberālisma pamatnostādni, proti, privātīpašumu tomēr atzīst un ciena. Jau vairāk nekā pirms 200 gadiem skotu domātājs Ādams Smits nonāca pie atziņas, ka uz sabiedrības koplabumu var cerēt vien tad, ja valsts netraucē indivīda personīgās labklājības centieniem. Nu […]

Orientēšanās Kandavā /FOTO/

30. maijā netālu no Kandavas lauksaimniecības tehnikuma peldbaseina tika dots starts orientēšanās seriāla «Silva» 9. kārtai, kas vienlaikus bija arī sporta kluba «Kandava» aktivitāte Veselības nedēļas ietvaros.

«Riteņvasaras» veločempionāts Kandavā

Nedēļas nogalē Kandavā norisinājās tradicionālās Iekšlietu ministrijas pakļautībā esošo iestāžu sporta spēles. Par vietām tradicionālās un ne tik ierastās disciplīnās, piemēram, auto vilkšanā, sacentās policisti, ugunsdzēsēji, robežsargi un citi. Tāpat neiztika bez tradicionālā svētku gājiena, kur sagatavotie priekšnesumi arī deva artavu sacensību kopvērtējumā.

Kandavā apbalvo labākos skolēnus

Pašā pēdējā oficiālajā skolas dienā, 31. maijā, mācību gada izcilniekus – olimpiāžu, konkursu un konferenču dalībniekus, laureātus, kā kolektīvus un komandas, kas startējuši skatēs, konkursos vai sacensībās, kā ierasts, sumināja Kandavas izglītības pārvalde.

12 Tukuma Mākslas skolas audzēkņi atklāj savu pirmo izstādi /FOTO/

1. jūnijāTukuma mākslas galerijā «Durvis» pilsētas mākslas skolas audzēkņi piedalījās savas pirmās oficiālās izstādes atklāšanā. Darbus tai darinājušas 12 jaunietes dažādās tehnikās

Jaunpilī sveikti skolēni ar visaugstākajiem sasniegumiem mācībās /FOTO/

Šoreiz pie balvām un diplomiem tika tie Jaunpils vidusskolas skolēni, kuriem vidējā atzīme šajā mācību gadā ir bijusi virs 8 ballēm.

Tosts topošajiem

Gan jau tāpat kā daudziem citiem, arī man visas priekšvēlēšanu runas, kampaņas, publikācijas, aģitācijas un diskusijas ir pieriebušās kā rūgta nāve. Kur vien ej, ko vien klausies vai skaties, pretī atkal kāda kandidāta seja, kas izmisīgi lūdzas: “Balso par mani! Balso par mani!” Paldies visiem augstākiem spēkiem, ka jau šīs nedēļas nogalē tam beidzot tiks […]

Kandavā peldsezona atklāta

Kaut meteoroloģiskās prognozes doties ūdenī tā īsti nevilina, Kandavā peldsezona pilnvērtīgi atklāta. Peldētājus sastapām gan Teteriņu ezera krastā, gan arī daļā, kur ezers pārvēršas par atklāto baseinu Kandavas tehnikuma sporta kompleksa ietvaros.

Kandavas internātskolā sumināti labākie skolēni, skolotāji un vecāki /FOTO/

Kandavas internātskolā ir tradīcija pateikt paldies gan bērniem, gan pedagogiem un arī vecākiem. Ikgadējais pasākums skolā notika 29. maijā. Kopumā tika sveikti vairāk nekā 100 bērni.

Plāno izbūvēt apvedceļu caur Durbes parku

Pagājušās nedēļas nogalē tika novērots, kā vīri rūpīgi pēta Durbes parka teritoriju un sasprauž stabiņus taciņas malā, kas savieno Estrādes un Slocenes ielu. Pašvaldība projekta ietvaros šo Durbes parka posmu iecer padarīt caurbraucamu.

Gatavs darbam un aizsardzībai Kandavā /FOTO/

Burtu kombinācija «GDA» jaunākajai paaudzei, visticamāk, neko neizsaka. Bet reiz padomju skolēniem, kā arī strādniekiem, zemniekiem un inteliģencei tas bija vesels fiziskās audzināšanas komplekss.

Līdzi laikam un – balsis tvarstot

Šovakar, īsi pirms tumsiņas iestāšanās, visticamāk, valdīs patīkama rosība un cilvēki steigs izmanto reizi gadā piedāvāto iespēju paviesoties muzejos bez maksas. Savukārt muzejnieki centīsies šajā vakarā nepievilt apmeklētāju cerības un piedāvās dažādas neikdienišķas atrakcijas – radošu darbošanos, īpašu kultūras programmu, vēstures ekskursus u.tml. Domāju, nebūs melots, ja teikšu, ka tieši šajās pāris stundās tiek aizpildītas […]

Pasākumu kalendārs

2019.08.20 | 11:13

Kapu svētki Kandavā un Zantē 

2019.08.21 | 11:00

Futbols Tukumā 

2019.08.22 | 18:00

Skriešana Engurē 

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool