Tālija, Natālija, Broņislava, Broņislavs
Vārds, Uzvārds: Jānis Vītols
Segvārds: janis.vitols

Dzelzceļa stacijā – «Vārti uz Kurzemi» un «Sirds uz perona» /FOTO/

12. septembra vakarā dzelzceļa stacijā Tukums I notika Kurzemes dzejas un mākslas dienu pasākumi – izstādes «Vārti uz Kurzemi» atklāšana un dzejas pasākums jauniešiem «Sirds uz perona».

Tukumā, mājā Lielajā ielā izdeg vairāki dzīvokļi /FOTO; papildināts 11:30/

Šorīt ap 6.00 no rīta izcēlās ugunsnelaime Tukumā, Lielajā ielā 23 – pašvaldībai piederošajā koka trīsstāvu mājā.

Ziedu paklāju festivāls Matkulē /FOTO/

Rudens ziedus, kas nu tik koši un krāšņi uzziedējuši, Matkules iedzīvotāji pirmdien, 8. septembrī, ziedu paklājos ievija. Matkulnieki rudens ziedu paklājus trešo rudeni pēc kārtas veido. Ziedošo pasākumu rosina un vada kultūras nama vadītāja Agnese Užāne.

Novadu 13. Grāmatu svētki Zemītē /FOTO/

Grāmatu svētki notika piektdien, 5. septembrī. Zemītē no novadiem pulcējās ap pustūkstotis grāmatmīļu. Grāmatas piedāvāja izdevniecības «Zvaigzne ABC», «Jumava», «Nordik», «Tapāls», «Lauku Avīze», «Avots» u. c.

Lestenē uzņem jauno Pakalniņas mākslas filmu /FOTO/

Ceturtdien, 4. septembrī, Lestenes evaņģēliski luteriskajā baznīcā uzņēma kadrus jaunajai pilnmetrāžas mākslas filmai «Ausma». Filmas režisore ir Laila Pakalniņa. Mākslas filma top pēc S. Eizenšteina romāna motīviem par kolhozu laiku pirmsākumiem Latvijā.

Pasaku tēvam Ansim Lerhim-Puškaitim – 155 /FOTO/

Otrdien, 2. septembrī, pasaku vācjeam paliek 155 gadi. Viņš ir Tukuma novadnieks. Savas dzīves gadus aizvadījis arī Džūkstes pagasta Lanceniekos, strādājot par skolotāju. A. Lerhis-Puškaitis mira jauns – nepilnos 44 gados. Viņa atstātais mantojums ir ievērojams.

«Lote» vērs durvis 116 jauniem audzēkņiem

«Lote»ir tikko atjaunotais bērnudārzs pie centra apļa Raudas ielas sākumā. Tas ir Spartaka ielas bērnudārza «Valodzīte» filiāle.

Bruģēs Lielās ielas malu pie Pilsētas parka

Pie Pilsētas parka Lielajā ielā strādā SIA «Rībene» vīri. Darbinieki patlaban ieklāj ielai ciešu pamatu. Tad bruģīti liks. Stāsta, ja laiks būs labs, darbu pabeigs pāris nedēļu laikā. Te tad varēs arī novietot transporta līdzekļus. Pilsētas parks ar laiku tiks labiekārtots un tad te atkal dažādi pasākumi notiks.

Laipni lūgti Ķesterciema «Kliņģeros»!

Ķesterciemnieks Jānis Krūms mūsu avīzes pagājušās piektdienas numurā izlasījis, ka cilvēki pie jūras nevar piebraukt un tā vietā, lai viņiem palīdzētu, brīdinātu, norādītu uz iespējām auto novietot pareizi, pašvaldības policija it visiem iebraucējiem, arī ģimenēm ar maziem bērniem uzlikusi bargus un ļoti bargus sodus.

Kandavā cīnās par Jāņa Lūša balvu škēpmešanā /FOTO/

Šodien, 8. augustā, Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas stadionā notiek Jāņa Lūša balva izcīņa šķēpmešanā. Sacensībās piedalās ap 100 sportistu no Latvijas skolām un sporta biedrībām.

Rožu svētku ceturtā diena – svētdiena /FOTO/

Šodien Brīvības laukumā varēja apskatīt Tukuma motokluba krosa mototehniku. Mazo vokālistu konkursa «Tukuma cālis 2014» laureātu koncertu noklausīties. Mazuļi sacentās ātrrāpošanas sacensībās «Rožu pumpuriņš», bet Lielajā ielā notika trakais nobrauciens «Rožu vāģis».

Pūrē Rožu kāzas nosvinētas /FOTO/

Šodien Pūrē 11 pāri rožu (10 gadi kopā aizvadīti) kāzas svinēja.Viņi Pūres kultūras nama zālē kāzu ceremonijas laikā savas rozes ievija Poļu ģimenes vainagā. Zenta un Antons Poļi kopā 60 gadus nodzīvojuši un šogad svinēs Dimanta kāza

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā speciālisti kārto kvalifikācijas eksāmenus

Šobrīd mūspuses valstī zināmākajā mācību iestādē Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā jeb, kā tagad oficiāli jāteic, Profesionālas izglītības kompetences centrā Kandavas Valsts lauksaimnieku tehnikumā, jaunie speciālisti kārto profesionālās kvalifikācijas eksāmenus.

Jaunmoku pilī mācījās, kā no dabas veltēm izgatavot noderīgas lietas

Vakar Jaunmoku pilī starptautiska projekta NORD PLUS ietvaros ļaudis mācījās, kā no dabas materiāliem skaistas un arī ikdienā noderīgas lietas izveidot. Seminārā par pieaugušo mūža izglītību runāja.

Pasākumu kalendārs
Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool