Oļegs, Vineta
Vārds, Uzvārds: Agris Jansons
Segvārds: agris.jansons

Tukumā un novada pagastos liela vēlētāju aktivitāte

Tukumā. Vēlētāju aktivitāte liela, īpaši iecirkņos Tukuma 2. vidusskolā un Talsu ielā 4. Nekādi pārkāpumi nav konstatēti, vien, runājot ar iedzīvotājiem, uzzinājām, ka iecirknī Talsu ielā 4 bijis pašauri. Pilsētas iecirkņu komisijas jau devušās pie vēlētājiem mājās. Salīdzinoši ar citām vēlēšanām, šogad šādu iesniegumu bijis ļoti daudz, tāpēc komisijas tos pieņēma līdz pat pēcpusdienai.

Iespējams, mazdēls nogalinājis savu vecotēvu

Vakar, 23. jūlijā 23.20 policijā tika saņemts izsaukums uz kādu dzīvokli Veidenbauma ielā, Tukumā. Notikuma vietā pirmā ieradās Pašvaldības policija un konstatēja – dzīvoklī atrodas miris vīrietis ar vardarbīgas nāves pazīmēm.

Floristu darbi Tukuma kultūras namā būs apskatāmi arī pirmdien

Tukuma Kultūras nama direktore Dace Lebeba mūs informēja, ka sakarā ar milzīgo iedzīvotāju interesi par Rožu svētku ietvaros tapušo floristu darbu izstādi, visi šie darbi Tukuma kultūras namā būs apskatāmi vēl arī pirmdien, 5. jūlijā.

Skolai Cērē – 170 gadu

Visskaistākajā ziedoņa laikā 22. maijā Cēres pamatskola atzīmēja savu 170. jubileju.

Pilna pils ar mākslu

Viens no Lieldienās apmeklētākajiem pasākumiem Slampes pagasta kultūras pilī bija Viestura Lindes gleznu izstādes atklāšana.

Re, kā jaunie lec!

Ar šādu saukli Slampes pagasta jauniešu deju kolektīvs «Jaunieši» (vadītāja Inta Strautmane) sestdien, 6. martā, Slampes kultūras pilī uzņēma savus draugus – dejotājus no septiņiem jauniešu deju kolektīviem.

FOTO: Sniegs ielauž piecstāvu jaunbūves jumtu

Šodien īsi pirms 11.00 Tukumā, sniega svaru neizturēja «SIA Amatnieks» nepabeigtās piecstāvu dzīvojamās mājas jumts. Jumta konstrukcijām deformējoties, nobrukusi arī daļa augšējā stāva sienas ar deviņiem logiem. Cilvēki nav cietuši.

Mums, latviešiem, fotogrāfu milzīgs bars…

Tā tagad droši var pārfrāzēt Eduardu Veidenbaumu, jo fotoaparāts jau sen vairs nav nekas ekskluzīvs, bet pats attēla rašanās process lielai daļai bildētāju ir tumša bilde. Tie, kuri fotografēšanu uztver kā radošu procesu un, nebīsimies šī vārda, mākslu, svētdien pulcējās Tukumā, Raudas ielā 4, kur interesentus kopā aicināja fotogrāfs Uģis Grantiņš.

Miris “Pasaules valdnieks”

Mūžībā aizgājis savdabīgais dzīves gudrību un dažādu pravietojumu sludinātājs "Pasaules Valdnieks" un "Dieviņš", jeb īstajā vārdā Pēteris Seņkāns.

Epopeja ap SĀGU turpinās

Šodien novērojām, ka mēbeļu ražošanas uzņēmumā «Sāga» netiek ielaists autotransports ar ražošanai nepieciešamajām izejvielām. Strādnieki bija spiesti izkraut finiera kravu ārpus teritorijas un tad pārceļot pāri žogam, to uzkraut pacēlājam, kas finieri nogādāja noliktavā.
Jau rakstījām, ka sakarā ar «Sāgas» finansu grūtībām, rūpnīcas apsardzi 29. septembrī pārņēma «Swedbankas» apsardze, kuras uzdevums ir kontrolēt izejošās kravas. Interesanti, kas iebilstams bankai, ja viņu parādnieks ieved izejmateriālus no kā ražot produkciju, lai atdotu parādus?

Klāt rudens un teātra sezona

Sestdien, 17. oktobrī, Tukuma kultūras namā vienlaikus ar rudens balli trīsdesmito gadu stilā jauno sezonu atklāja Tukuma teātris.

Pie gājēju pārejas MAZDA taranē AUDI

15. oktobrī ap 12.30 pie gājēju pārejas Kurzemes ielā automašīnu AUDI A4, kura bija apstājusies pie pārejas, no aizmugures taranēja MAZDA 626. Sadursmes rezultātā cilvēki nav cietuši. Mazdas remonts auto sainmniekam izmaksās pamatīgu summu, kurpretī audim aizmugures buferis, škiet, prasīs vien špaktelēšanu un krāsošanu.

Papeles – Jauntukuma mantojums

Piektdien Jauntukumā, šķērsām Jelgavas ielai nokrita savu laiku nodzīvojusi papele. Traumēta arī turpat blakus esošā elektrolīnija. Tikai pirmdien ap pusdienas laiku SIA «Jauntukums» vīri bija daudzmaz tikuši galā ar milzīgā koka stumbru, kas izrādās pie saknes bijis pilnībā nopuvis. Laime, ka kritiena brīdī apakšā negadījās kāda automašīna vai garāmgājējs. Jelgavas ielā ir vēl vesela rinda tikpat vecu papeļu, par kuru drošību īstas skaidrības nav.

Jaunsātu svētkos sveiks sakoptākās sētas

8. un 9. augustā savus svētkus svin Jaunsātu pagasts. Svētku programma plaša, taču viens no nozīmīgākajiem pasākumiem ir sakoptāko sētu vērtēšana un apbalvošana.

Vānes pagasta Pūcēs nošauj DUS operatori (papildināts)

Šodien, 24. jūlijā, īsi pēc pusnakts ar slepkavību beidzās bruņotas laupīšanas mēģinājums SIA «Aiva-29» degvielas uzpildes stacijā Vānes pagasta «Pūcēs».

Pasākumu kalendārs

2019.08.17 | 9:30

Viesatu pagasta svētki 

2019.08.17 | 9:30

Sporta svētki Slampē 

2019.08.17 | 11:00

Kapu svētki Cērē 

2019.08.17 | 11:00

Veselības diena Lestenē 

2019.08.17 | 11:00

Svētki Abavniekos 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool