Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena
Agita Puķīte
Vārds, Uzvārds: Agita Puķīte
Segvārds: agitapukite

Tukuma Mūzikas skola aizvadījusi gada lielāko sarīkojumu /FOTO/

15. decembra vakarā Tukuma kultūras namā notika Tukuma Mūzikas skolas Ziemassvētku koncerts – skolas gada lielākais sarīkojums. Koncertā piedalījās mūzikas skolas nodaļu ansambļi, pūtēju orķestris un vokālie ansambļi.

Tukuma muzejs Durbes pilī aizvadījis Zelta svētdienu /FOTO/

Ik gadu, tuvojoties Ziemassvētkiem, Tukuma muzejs Durbes pilī svin Zelta svētdienu un aicina ciemos savus draugus, lai kopā atskatītos uz aizvadīto gadu un ielūkotos nākotnē. Šoreiz šis notikums tika aizvadīts ceļojumu gaisotnē, jo tāds bija gan koncerts, gan muzejnieku stāsts par savu darbu.

«Pakāpienu» Ziemsvētkos satiekas 80 Latvijas ģimenes /FOTO/

Sestdien, 12. decembrī, Tukuma kultūras namā satikās teju 80 ģimenes no dažādām Latvijas vietām, lai piedalītos misijas «Pakāpieni» gadskārtējā Ziemassvētku sarīkojumā.

Tumes jauktajam korim – 20 /FOTO/

Sestdien, 12. decembrī, Tumes jauktais koris ar jubilejas koncertu «Bezmiegs» svinēja savu 20. dzimšanas dienu.

Kas notiek ar rakšanu

Iepriekšējā avīzē gari un plaši aprakstījām rakšanas darbus Jauntukumā. Uzrakstījām un secinājām, ka esam palikuši jaņos, jo pats galvenais jautājums – kā tad pilsētā jānotiek rakšanas darbiem un kad tiem īsti paredzēts gals – palika neatbildēts, tāpat kā tas, kas dzirdēts ne reizi vien – vai kārtība, kāda pilsētā noteikta, ir saistoša visiem un vienādā […]

Tukumnieku vēstuli par bēgļiem skatīs Ministru kabinetā

10. decembrī Tukuma novada domē izskatīja iedzīvotāju kolektīvo iesniegumu, kuru domei iesniedza Pēteris Luns. Iesniegumu parakstījuši 1943 iedzīvotāji. Iedzīvotāju vēlme, kas pausta iesniegumā, – lai novada dome izsludina publisko apspriešanu un noskaidro, kāds ir Tukuma novada iedzīvotāju viedoklis par bēgļu uzņemšanu.

Jauntukumā vairāki uzņēmumi veic nesaskaņotus rakšanas darbus

Jautā lasītājs: – Gan Staru, gan Zemes ielu, gan citas ielas Jauntukumā šoruden pārrok regulāri, taču nekādu galu šiem darbiem neredz. Septembrī saraka bedres, ielika kabeļus, ielika stabus, taču ciet neko neizbēra un visi racēji pazuda.

Latvijas Bērnu fonds sveic Tukuma novada daudzbērnu ģimenes /FOTO/

Sagaidot Adventes otro svētdienu, Tumes kultūras namā satikās daudzbērnu ģimenes, lai klausītos koncertu un mājup dotos ar Latvijas Bērnu fonda sarūpētajām dāvanām.

Juris Šulcs par Saeimā pavadīto gadu, jauno budžetu un valdības maiņu

Ir pagājis gads, kopš Saeimā darbojas bijušais Tukuma novada domes priekšsēdētājs, tagad 12. Saeimas deputāts Juris Šulcs, kurš tieši pirms nedēļas kopā ar Saeimas vairākumu nobalsojot par nākamā gada budžetu.

Džūkstē atklāj Imanta Tālivalža Bunkša grāmatu /FOTO/

Piektdien, 4. decembrī, Džūkstes pasaku muzejā atvēra Imanta Tālivalža Bunkša grāmatu «Ar saknēm savā zemē».

Slocenes, Kalnupes un Džūkstes upēs gaidāmi lieli rekonstrukcijas darbi

Valsts SIA «Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi» novembra sākumā bija izsludinājusi iepirkumu valsts nozīmes ūdensnotekas – Slocenes upes – atjaunošanas būvprojekta izstrādei. Konkurss jau ir noslēdzies un projektēšanas darbus veiks SIA «Firma L4».

Tukumā tirgojās skolēnu mācību uzņēmumi /FOTO/

Otrdien, 1. decembrī, tirdzniecības centrā «Rimi» Tukumā tirgotāju skaits teju vai dubultojās – pāris stundas tur savu produkciju piedāvāja arī skolēnu mācību uzņēmumi no Tukuma 2. vidusskolas un Smārdes pamatskolas.

SIA «GPT Production Latvia» Tukumā vēlas būvēt šūšanas ražotni

Tukuma novada dome saņēmusi SIA «GPT Production Latvia» iesniegumu ar lūgumu iznomāt pašvaldības nekustamo īpašumu Melnezera ielā 3, lai šajā vietā, piesaistot investoru un Eiropas Savienības projektu līdzfinansējumu, varētu uzcelt šūšanas ražotni.

Narkologam Andrivam Ručevskim – 80 /FOTO/

24. novembra pusdienlaikā Tukuma slimnīcas sēžu zālē pulcējās mediķi, lai sveiktu savu kolēģi dakteri Andrivu Ručevski 80 gadu jubilejā. Turpat 60 gadus viņš nostrādājis un turpina strādāt nozīmīgajā ārsta profesijā, taču savā darba dzīvē bijis gan atbildīgs vadītājs, gan saprotošs kolēģis.

Skolotāji streikoja, lielākajā daļā skolu skolēnu nebija

Šodien, 27. novembrī, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības rosinātā streika dienā, kā jau iepriekš bija izsludināts, skolotāji bija savās darba vietās, savukārt skolēniem un pirmsskolas bērniem bija lūgts palikt mājās.

Pasākumu kalendārs

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Kandavā 

2019.08.24 | 9:00

Bezceļa rallijs Zantē 

2019.08.24 | 10:00

«Abavas ceļotāju diena» 

2019.08.24 | 10:00

Kapu svētki Jaunpilī 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool