Asja, Asnate, Dāgs
Agita Puķīte
Vārds, Uzvārds: Agita Puķīte
Segvārds: agitapukite

Irlavas pagasta svētki /FOTO/

9. un 10. jūlijā Irlavas pagastā svinēja svētkus – ar koncertiem, sporta spēlēm un aktivitātēm bērniem.

Kopš zivju noslāpšanas Šlokenbekas ezerā pagājis gads

7. jūlijā, aprit tieši gads, kopš Šlokenbekas Dzirnavu ezerā tika konstatēts piesārņojums, kura dēļ bojā aizgāja teju visas ezera zivis

Čigānu ezerā peldēties aizliegts

30. jūnijā SIA «Bior» speciālisti noņēma ūdens analīzes pilsētas peldvietās

Par svētku laiku jāpriecājas

Vasaras straujais ritējums mūs aizsaucis jūlijā un mudina gatavoties dažādiem svētkiem – tādi šosestdien priekšā Irlavā un Pūrē, kā arī abos mūsu piejūras ciemos Engurē un Lapmežciemā. Vēl pēc nedēļas skaistās rozes aicinās visus uz Tukumu svinēt Rožu svētkus, kā arī uz Matkuli un Grenčiem, kur arī ļaudis lustēsies savos svētkos. Vārdu sakot, laiks saposties […]

Smilšu ielā Tukumā sāk rekonstruēt siltumtrasi

4. jūlijā Smilšu ielas mikrorajonā Tukumā sākušies siltumtrases rekonstrukcijas darbi. Darbu izpildītājs SIA «Amatnieks» ir izņēmis būvatļauju, nokārtojis citas formalitātes un sācis darbus posmā no centrālās katlumājas Asteru ielā līdz Tulpju ielas līkumam.

Tukuma 3. pamatskolu vadīs Zane Štāla

28. jūnijā Tukuma novada domes sēdē par Tukuma 3. pamatskolas direktori tika apstiprināta Zane Štāla. Maijā, kad atlūgumu uzrakstīja skolas līdzšinējā direktore Aina Kovaļenoka, novada dome izsludināja konkursu uz direktora amatu.

Tukuma novada Izglītības pārvalde skolām izsniegusi centralizēto eksāmenu sertifikātus

30. jūnijā Tukuma novada Izglītības pārvalde aicināja pie sevis Tukuma, Engures un Jaunpils skolu direktorus, lai izsniegtu centralizēto eksāmenu sertifikātus. Savukārt direktori pēc tam steidza uz savām skolām, kur viņus jau gaidīja 12. klašu beidzēji, kam vienlaikus ar sertifikātu jāsaņem arī vidējās izglītības dokuments.

Tukuma pilsētas parkā atklāts rotaļlaukums /FOTO/

30. jūnijā Tukuma novada domes komisija un SIA «Strabag» pārstāvji kopīgi apskatīja pilsētas parkā ierīkoto rotaļlaukumu. Tā kā būvnieks nožogojumu jau bija noņēmis, laukums bija pilns bērnu.

Edgars Jēčs – no Zemītes pamatskolas līdz Emori universitātei Atlantā

Kad 2004. gadā Tukuma Raiņa ģimnāzijas 12. klases absolvents Edgars Jēčs no pasaules olimpiādes bioloģijā un ķīmijā atveda bronzas medaļas, viņš bija neziņā, kur iesniegt dokumentus – Latvijas Universitātē vai Rīgas Tehniskajā universitātē, lai gan līdz izšķirošajam mirklim bija palikusi tikai diena.

Tukumā viesojās ASV vēstniece Nensija Petita /FOTO/

28. jūnijā Tukumā viesojās Amerikas Savienoto Valstu vēstniece Nensija Petita. Viņas darba kārtībā bija tikšanās Tukuma novada domē, muzejā, Tukuma multifunkcionālajā jauniešu centrā un uzņēmumos SIA «Puratos Latvia» Pūrē un SIA «Daiļrade koks» Tukuma ražotnē.

Dārzus apsēduši Spānijas kailgliemeži

Jau trešo gadu Ziedoņu ielas iedzīvotāji Tukumā savos dārzos ir spiesti sadzīvot ar brūnganiem kailgliemežiem, taču šogad to daudzums sasniedzis tik lielus apmērus, ka iedzīvotāju pacietībai pienācis gals.

Gustava Zemgala akmens – Džūkstes Piemiņas parkā

Pagājušajā nedēļā no «Brātiņu» mājām uz jaunu vietu Džūkstes Piemiņas parkā pārvests Valsts prezidentam Gustavam Zemgalam uzliktais Piemiņas akmens.

Līgo sveicieni slimnīcā

22. jūnijā Tukuma slimnīcas neiroloģijas un traumatoloģijas nodaļās gaidāmo Līgo svētku sveicienu atnesa sieviešu tiesību biedrības «Tumes mežroze» kolektīvs.

Konkurss «Tukuma smukums» sākas

Kā katru gadu, arī šogad, tuvojoties Tukuma svētkiem, pašvaldība aicina tukumniekus sakopt savus īpašumus un piedalīties konkursā «Tukuma smukums».

Ar Durbes pili saistīti daudzu vācu ģimeņu likteņi

18. jūnijā, Durbes pilī, tika atvērta jaunākā grāmata muižu izdevumu sērijā «Muižas laikmetu griežos» – stāsts par Tukuma apkārtnes muižām fotogrāfijās un dokumentos.

Pasākumu kalendārs

2019.09.17 | 10:00

Jauno uzņēmēju skola Slampē 

2019.09.18 | 18:00

Runās par Vecupes projektu Engurē 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool