Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Agita Puķīte
Vārds, Uzvārds: Agita Puķīte
Segvārds: agitapukite

Tukuma Audēju darbnīcā atvērta izstāde «Zied rozes vainagā» /FOTO/

11. jūnijā Tukuma Audēju darbnīcā atvērta izstāde «Zied rozes vainagā», kurā apskatāmi audēju darinātie tautastērpi, lakati, vainadziņi un cepurītes no Tukuma muzeja krājuma. Tuvojoties Latvijas simtgadei, Tukuma audējas apņēmušās izgatavot tautastērpu.

Tukumā pēc remonta atklāta «Swedbank» filiāle

13. jūnijā pēc remonta tika atvērtas «Swedbank» Tukuma filiāles telpas Pils ielā, kas iekārtotas tik jūtami atšķirīgi, ka pirmie klienti jutās apmulsuši, augstās letes vietā telpas vidū ieraugot vairākus it kā jaukas kafejnīcas videi piederīgus galdiņus.

Līdzšinējā Tukuma bērnudārza «Vālodzīte» vadītāja turpmāk vadīs «Lotti»

Kad šī gada sākumā Tukuma novada dome izlēma, ka bērnudārzam «Vālodzīte» un tā filiālei «Lotte» būs katrai savs vadītājs, tika nolemts rīkot konkursu uz «Lottes» vadītāja vietu. Tajā par uzvarētāju tika atzīta tagadējā «Vālodzītes» un «Lottes» līdzšinējā vadītāja Daiga Goba.

Pūrenieki nodibina biedrību, lai varētu nosiltināt daudzdzīvokļu māju

Līdz šim Tukuma novadā daudzdzīvokļu māju siltināšanas programmā par Eiropas līdzekļiem sadarbībā ar apsaimniekotāju SIA «Tukuma nami» iesaistījās tikai viena māja – Spartaka ielā 16A Tukumā. Savukārt vēl divu citu māju – Lauku ielā 2 un Meža ielā 7 – iedzīvotāji piekrita tam, ka tiek palielināta apsaimniekošanas maksa un SIA «Tukuma nami» kreditēja ēkas siltināšanu. Tukumnieku iesākto turpina daudzdzīvokļu mājas «Pūre 22» iedzīvotāji.

Baznīcu naktī piedalījās piecas Tukuma rajona baznīcas /FOTO/

10. jūnija vakarā baznīcas visā Latvijā vēra savas durvis, lai ikvienam būtu iespēja iepazīties ar to draudzēm, piedalīties lūgšanās, dievkalpojumos un klausīties mūziku. Bijušā Tukuma rajona teritorijā Baznīcu nakts pasākumos piedalījās pieci dievnami: Kandavas, Engures, Jaunpils, Sātu un Lestenes evaņģēliski luteriskā baznīca.

Latvijas ceļu “melnākā punkta” konkurss noslēdzies, konkurenti pārsūdz rezultātu

3. jūnijā Valsts Iepirkumu uzraudzības birojā notikusi virzība ilgi gaidītajā Jelgavas-Tukuma-Rīga-Ventspils ceļa “apļa lietā”. Konkurss ceļa A10 Rīga-Ventspils posma 57,76. – 68,6. km (no Ozolpils līdz Lauktehnikas aplim) rekonstrukcijai un rotācijas apļa izveidošanai tika izsludināts pagājušā gada 26. oktobrī, savukārt triju pretendentu iesniegtos piedāvājumus «Latvijas valsts ceļi» sāka vērtēt 6. janvārī.

Par grāmatām Gaismas pils un savā plauktā

Latvijas Nacionālās bibliotēkas aicinājuma akcija – Tautas grāmatu plauktam atvēlēt sev nozīmīgu grāmatu ar īpašu stāstu – vedināja domās ielūkoties savā grāmatplauktā un padomāt par tām īpašajām grāmatām, kas nezinkādā veidā vienmēr iemanījušās būt blakus rokasstiepiena attālumā un atvērties tieši tajā lappusē, kur ierakstīti konkrētai dienai un stundai piemērotākie vārdi. Gadījumā, ja vajadzīgs iedvesmojošs padoms, […]

Tukumā rullē gludas ielas un ietves

23. maijā asfaltēšanas darbi apstādināja satiksmi Tukumā, Stadiona ielā – tā kā šajā ielā jau pirms kāda laikā bija “izgrauzts” asfalts, to ierīkoja vietā. Ja tuvākajās dienās pieturēsies silts un saulains laiks, asfaltēšanas darbi notiks visās Tukuma ielās, kur vietās jau izņemts asfalts.

Pārplūdušu kanalizācijas aku saturs nonāk Slocenē

20. maijā blakus kādreizējā Tukuma rūpkombināta teritorijas žogam atrasta pārplūduša kanalizācijas aka, ap kuru jau izveidojies pamatīgs kanalizācijas piesārņojums. Savukārt no akas arvien tecēja šķidrums Slocenes upes virzienā.

Atklāts Valsts un pašvaldību vienotais klientu apkalpošanas centrs Tukumā

19. maijā atklāts reģionālās nozīmes Valsts un pašvaldību vienotais klientu apkalpošanas centrs, kas jau kopš 1. aprīļa darbojas Tukuma novada domes telpās, Talsu ielā 4. Tajā vienlaikus ar pašvaldības pakalpojumiem iedzīvotāji var saņemt arī Valsts zemes dienesta, Valsts ieņēmumu dienesta un Valsts Veselības inspekcijas pakalpojumus.

Muzeju nakts!

Ik gadus Muzeju naktī laimējas sastapt cilvēkus, kam šī diena un nakts ir palīdzējusi sadūšoties ieskatīties nopietnās krātuvēs un izstāžu zālēs un ieraudzīt ko rādu, kas ikdienā nemaz tā pretī nenāk. Redzot lielo aktivitāti šajā un citās līdzīgās akcijās – arī Baznīcu un Baltajās naktīs, allaž jābrīnās, kas ir tas galvenais, kamdēļ tieši šajās vēlajās […]

Starpnovadu amatierteātru skate Tukumā /FOTO/

14. maijā Tukuma kultūras namā norisinājās novada un starpnovadu amatierteātru 2. kārtas skate, kurā piedalījās septiņi teātri no Tukuma un Jaunpils novada.

Tukuma slimnīcā atzīmē Starptautisko māsu dienu

Starptautiskajā māsu dienā 12. maijā Tukuma slimnīcas un poliklīnikas medicīnas māsas turpināja tradīciju un svinēja savas profesijas svētkus, kuros ar koncertu viņas iepriecināja dziedātājs Jānis Moisejs.

Ģimenes diena Pavārkalnā

Svētdien, 15. maijā, līdz 15.00 Tukumā, Pavārkalnā varēja paspēt uz Ģimenes dienas pasākumiem. Dažādas aktivitātes bija gan bērniem, gan vecākiem.

Pie Sekļa ezera notiek Zemessardzes lauka šaušanas sacensības

Sestdien, 14. maijā, visas dienas garumā Sekļa ezera apkaimē notiek Zemessardzes rīkotās sacensības ložu šaušanā. Sacensību vieta ir norobežota, taču drošības nolūkos iedzīvotāji aicināti šo vietu atpūtai neizmantot.

Pasākumu kalendārs

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool