Asja, Asnate, Dāgs
Agita Puķīte
Vārds, Uzvārds: Agita Puķīte
Segvārds: agitapukite

Nenotīrīta ietve pašā Tukuma centrā

Jautā lasītājs: – Tukumā, Pasta ielā, netālu no «Rimi» ir mazs ietves posms, kuru neviens netīra un tāpēc gājējiem ir jānomokās. Daudzi izvēlas šo vietu apiet pa ielu, taču tas jau nav risinājums, ja automašīnas brauc no muguras.

Tukuma novada iestādēm jumtus tīra regulāri

Aptaujājām Tukuma novada iestādes, vai bijusi vajadzība tīrīt jumtus. Tukuma 2. pamatskolas jumts tīrīts divas dienas, jo jumta kabatās bijis aptuveni metru dziļš sniegs. Pūres pamatskolas jumti ar pacēlāja palīdzību tīrīti trīs dienas.

Tukumā uzsākta riepu protektora mērīšanas akcija

12. janvārī Ceļu satiksmes drošības direkcija sadarbībā ar Valsts policiju Tukumā uzsāka riepu protektora mērīšanas akciju, kurā automašīnas pārbaudīja Armands Jēgers un Elvijs Sproģis no CSDD un Juris Vitauskis un Alvis Millers no policijas.

Tukuma jaunākajai skolai – 10

Tukuma 2. pamatskola pirms 10 gadiem 8. janvārī vēra durvis Raiņa ielā 3A. Skola radās nevis šajā ēkā un nevis pirms 10 gadiem, bet gan 2003. gadā, kad Tukuma Raiņa 1. vidusskolu pārveidoja par ģimnāziju bērniem no 7. līdz 12. klasei, savukārt tā saucamās proģimnāzijas klases – no 1. līdz 6. klasei – vietas trūkuma dēļ toreiz tika nometinātas bijušā bērnudārza ēkā.

Siltumtrases plīsuma dēļ daļā Tukuma nav siltuma

Jau vairākas stundas tā sauktajā Gagarina prospektā jeb posmā, kas atrodas starp mājām Meža ielā 20 un Meža ielā 18 un savieno Meža un Kurzemes ielu, tiek remontēts maģistrālās siltumtrases posms.

Tukuma namu īpašnieki aicināti tīrīt jumtus

Lai arī pirmdien nesniga, snigs pamazām gāžas no namu jumtiem, šaurākajās ielās radot iespaidu, ka iela vai ietve vispār nav tīrīta. Tomēr tā kā pēc lielā sala strauji sācies atkusnis, mitrais sniegs uz jumtiem rada lielu slodzi.

Eiroparlamentārietis Krišjānis Kariņš viesojas Tukumā

5. janvārī Tukumā viesojās Eiropas parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš un viņa padomnieks Krišjānis Bušs – viņi iepazinās ar SIA «Daiļrade koks» Tukuma ražotnes darbu un viesojās «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» redakcijā.

Pareizticīgie svinēs baltus Ziemassvētkus

6. janvārī pareizticīgie visā pasaulē sagaidīs Ziemassvētkus. Svētā Nikolaja Tukuma pareizticīgās baznīcas mācītājs Tēvs Joans Ziemassvētkos aicināja rast mīlestību un līdzjūtību.

Tukumniecei Jūlijai Zemļickai – 105

5. janvārī savu 105. dzimšanas dienu svin tukumniece Jūlija Zemļicka. Piecu gadu laikā tiekoties, ikreiz jubilāre ritinājusi atmiņu kamoliņu tālāk un tālāk, izstāstot par tādiem notikumiem, kurus šodien atceras vien tie, kam laimējies sasniegt vismaz 100 gadu vecumu.

Tukumā sākusies sniega izvešana

4. janvāra vakarā no Tukuma ielām sāka izvest sniegu. Vispirms to izveda no Lielās ielas un pēc tam no citām centra ielām, kuru malās bija izveidojušies lieli vaļņi. Tukuma novada dome aicina iedzīvotājus, ja vien tas iespējams, vakaros neatstāt centra ielu malās automašīnas

Lielajā ielā Tukumā pārcelts ātruma ierobežojums un būs brīdinājuma luksofors

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa priekšnieks Janeks Bahs rosinājis Lielajā ielā pie Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolas gājēju pārejas nomainīt luksoforu – noņemt esošo uz uzlikt brīdinājuma luksoforu ar dzelteno mirgojošo signālu.

Tukumā vēl divas ielas kļūs par “dzīvojamo zonu”

Tukuma novada domē saņemts iesniegums no iedzīvotājiem par satiksmes organizāciju Cēsu un Zvārtes ielā Tukumā, kurā lūgts abās ielās uzlikt ceļa zīmi «Dzīvojamā zona».

Tezē jaunieši iepazinuši Tukumu /FOTO/

30. decembrī Tezē jaunieši iepazina Tukumu – piedalījās radošajās darbnīcās biedrībā «Ligzda», kur mācījās gatavot pogu aproces. Jaunieši arī apskatīja Tukuma muzeja Audēju darbnīcu, Pils torni, galeriju «Durvis» un Mākslas muzeju.

Arī laikam vajag laiku

Šis gads tikpat kā galā. Aiz muguras gandrīz 365 dienas dažādu emociju un pārdzīvojumu, jo gada laikā ir taču tik daudz kas noticis – bijušas labas un ne tik labas dienas, pārdomāti un pārsteidzīgi lēmumi, izdošanās un raizes – kā jau dzīvē un kā cilvēka dabā – darīt un kļūdīties. Skumt un priecāties. Iegūt un […]

Tezē jaunieši – arī Tukumā /FOTO/

28. decembrī Tukuma centra ielas piepildīja jaunieši no dažādām valstīm, kas Latvijā ieradušies, lai līdz pat 1. janvārim piedalītos Tezē (Taize) Eiropas jauniešu tikšanās pasākumā «Uzticības svētceļojums ved uz Rīgu».

Pasākumu kalendārs

2019.09.17 | 10:00

Jauno uzņēmēju skola Slampē 

2019.09.18 | 18:00

Runās par Vecupes projektu Engurē 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool