Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Agita Puķīte
Vārds, Uzvārds: Agita Puķīte
Segvārds: agitapukite

Tukuma slimnīca savos 130. Ziemassvētkos

SIA «Tukuma slimnīca» kolektīvs 22. decembrī svinēja Ziemassvētkus un atskatījās uz šajā gadā paveikto. Gads aizvadīts Tukuma slimnīcas 130. dzimšanas dienas zīmē, un par godu tai kolektīvs iesaistījies Tukuma muzeja veidotās izstādes «Sanitas» tapšanā.

Saulgriežu sagaidīšana Pastariņa muzejā /FOTO/

21. decembrī Pastariņa muzejā gatavojās ziemas saulgriežu atnākšanai. Saulgrieži katrā mājā vispirms ienāk ar tīrību un sakopšanos, tāpēc arī visas «Bisnieku» istabas tīri izslaucītas, ar egļu zariem, svecēm māla traukos, puzuriem un citiem rotājumiem izrotātas.

Nekustamā īpašuma nodoklis piespiedīs Tukuma novada ēkas nodot ekspluatācijā

Jau Tukuma novada domes oktobra sēdē deputāti izdarīja grozījumus saistošajos noteikumos «Par nekustamā īpašuma nodokli Tukuma novadā» un noteica gan dažādus atvieglojumus, gan būtiskas izmaiņas, kas nodokļa apmērā stāsies spēkā no 2018. gada.

Tukuma muzeja gada tradicionālajā sarīkojumā «Zelta svētdiena» /FOTO/

18. decembrī Durbes pilī notika Tukuma muzeja gada sarīkojums «Zelta svētdiena». Turpinot tradīciju – pateikt paldies muzeja atbalstītājiem, šoreiz šo paldies saņēma Arnis Šablobskis, Santa Jākobsone, SIA «Rotas», Edgars Juka, Juzefa Knito, Tija Vīksna, SIA «Snickers production Latvija», Guna Roze, SIA «Tukuma slimnīca», Māra Ferbere, Guntis Pakalns un «Neatkarīgās Tukuma Ziņas».

Gunārs Janaitis nonācis pie Viena, pie Ziedoņa

17. decembra pusdienlaikā Tukuma bibliotēkā tukumnieki klausījās fotogrāfa un dzejnieka Imanta Ziedoņa līdzgaitnieka Gunāra Janaiša stāstu par satikšanos ar dzejnieku un ciešo saikni, kuras iespaidots uzrakstījis vēstuli «Gunārs Imantam».

Tukuma kultūras nama kolektīvu Ziemsvētku koncerts /FOTO/

17. decembrī Tukuma kultūras namā bērnu, vecāku, draugu un citu atbalstītāju bija atnākuši, lai atbalstītu mazos un lielos, kas darbojāas kultūras nama kolektīvos.

Tukuma CSDD cer no Lauktehnikas pārvākties uz pilsētu

15. decembrī Tukuma novada domē notika Uzņēmēju konsultatīvās padomes sēde, kurā tika pārrunāta Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) iecere būvēt jaunu ēku Tukumā, Melnezera ielā 10a – kādreizējā kartingu trasē

Piparkūku laiks Tukuma internātpamatskolas konditoru palīgu grupā

Ziemassvētku gaidīšanas laikā Tukuma internātpamatskolas konditoru palīgu grupas audzēkņi ir nodarbināti. Viņu uzdevums ir izcept tik daudz piparkūku, lai pietiek gan pašiem, gan viesiem, katru Adventes sveci iededzot.

Par ko iedzīvotājiem nestāsta

Kad decembra sākumā aktualizējās saruna par pašvaldību izdevumiem un reģionāliem medijiem, cita starpā jau kuro reizi pašvaldības metās aizstāvēt savus izdevumus ar vārdiem, ka tikai tajos lasītājs var atrast informāciju no pirmavota un gūt vislielāko skaidrību par to, kas pašvaldībā notiek. Par to, ka pašvaldību vadība, aizstāvot savus izdevumus, laikam jau nezina, ko runā, apliecina […]

Lestenes baznīcā atjaunota kancele un altāra siena /FOTO/

11. decembrī Lestenes evaņģēliski luteriskajā baznīcā ļaudis pulcējās Adventes trešās svētdienas dievkalpojumā, taču vienlaikus tā bija iepazīšanās ar baznīcas iekārtu – atjaunoto kanceli un altāra sienu jeb retablu.

Tukumā atklāta trīs audēju izstāde /FOTO/

10. decembrī Tukuma Audēju darbnīcā atklāta Maritas Dubiniauskas, Kintijas Kāles-Pūkaines un Zanes Neilandes-Sieradzkas izstāde «Trio tekstils», kurā apskatāmie darbi atspoguļo tautas tērpa auduma attīstību.

Nojauc ēku pie Tukuma poliklīnikas un slimnīcas

Lēmumu iegādāties īpašumu Tukumā, Raudas ielā 10, par 47 000 eiro Tukuma novada domes deputāti pieņēma 22. septembra domes sēdē – ar mērķi ēku nojaukt un izveidot šajā vietā stāvlaukumu Tukuma slimnīcas un poliklīnikas vajadzībām.

Tukumā atklāta gleznotāja Kārļa Neiļa jubilejas izstāde /FOTO/

3. decembrī Tukuma Mākslas muzejā atklāja gleznotāja Kārļa Neiļa (1906 – 1991; 2002. gadā pārapbedīts Meža kapos Rīgā) – 110. jubilejas izstādi «No reālā uz fantastisko».

Tukumniekus aicina izteikties par koku ciršanu Brīvības laukumā

Līdz 16. decembrim Tukuma novada dome rīko publisko apspriešanu, kurā iedzīvotāji aicināti izteikties par koku ciršanu Brīvības laukumā. Šī koku ciršana paredzēta Brīvības laukuma un teritorijas labiekārtošanas projekta ietvaros, kura īstenošana iecerēta ātrākais 2018. gadā.

Tukuma slimnīcai – 130 /FOTO/

Tukuma slimnīcas 130 gadu jubileju kolektīvs atzīmēja 2. decembrī Tukuma ledus hallē. Tukuma novada domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans pasniedza Pateicības rakstus tiem mediķiem un iestādes darbiniekiem.

Pasākumu kalendārs

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool