Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena
Agita Puķīte
Vārds, Uzvārds: Agita Puķīte
Segvārds: agitapukite

Iedzīvotāji dāvina zaļo zonu, pretī gaida pašvaldības atbalstu

Vēl pirms svētkiem – 21. jūnijā, skvērā, kas atrodas Jaunās un Lielās ielas krustojumā, notika iedzīvotāju sapulce, kurā sprieda par gaidāmo skvēra pārbūvi.

Talsu ielā būs transporta kustības ierobežojumi

Šīs nedēļas vidū – 28. un 29. jūnijā – SIA «Strabag» noņems asfaltu Talsu ielas posmā no Revolūcijas ielas līdz «RIMI» aplim, līdz ar to šajā ielā gaidāmi transporta kustības ierobežojumi.

Kur bērnam palikt vasarā?

Ja šo jautājumu mēs viens otram uzdotu pirms gadiem 30, atbilde būtu viennozīmīga – kolhozā (vai citā darba vietā), pie vecmāmiņas laukos vai pie radiem biešu vagā. Tagad laiki ir mainījušies tik pamatīgi, ka tikpat kā nevienas no šīm jomām vai nu vairs nav, vai arī funkcionē citādāk. Piemēram, nav kolhozu, gandrīz neviens laukos vairs […]

Slocenes ielas iedzīvotājus “atšuj” ar neesošiem likumiem un dokumentiem

12. jūnija iedzīvotāju sapulcē a/s «Tukuma piens» iedzīvotāji minēja dažādas problēmas, kas arī pēc ielas rekonstrukcijas viņiem pamatīgi traucēs, piemēram, neērtā ietve, kurai joprojām pāri brauks uzņēmuma darbinieku automašīnas.

Tukuma audēju darbnīcā izstāde «Pirtīžas» /FOTO/

Domājot par šai laikā tik nozīmīgo pirtī iešanu un ar to saistīto pirmo pirts dienu bērna mūžā, Tukuma audēju darbnīcā atklāta izstāde «Pirtīžas». Tajā apvienota cilvēka un roku darba mīlestība, kas jaušama oriģinālajos rakstos, dažādajās prasmēs un noskaņojumā.

Iznākusi grāmata par Kurzemes katlu

Svētdien, 18. jūnijā, Tukuma pilsētas vēstures muzejā «Pils tornis» atvēra britu žurnālista Vincenta Hanta (Vincent Hunt) grāmatu «Asinis meža: Otrā pasaules kara beigas Kurzemes katlā».

Ir nodibināta Latvijas Universitātes Tukuma filiāle

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas (RPIVA) Tukuma filiālē notika saruna ar mācībspēkiem un studentiem par to, kā reāli notiks studentu pāriešana uz Latvijas Universitāti, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju vai citām augstskolām.

Par Tukuma novada domes priekšsēdētāju ievēl Ēriku Lukmanu

Piektdien, 16. jūnijā, notika Tukuma novada domes sēde, kuru sasauca novada vēlēšanu komisija, lai informētu par pašvaldības vēlēšanu rezultātiem, kā arī – lai aicinātu deputātus no sava vidus izvirzīt domes priekšsēdētāja kandidatūru. No domē ievēlētajiem 17 deputātiem pirmajā sēdē piedalījās 15 – kā skaidroja vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Inta Kaminska, divi tajā nepiedalījās attaisnojošu iemeslu dēļ.

Slocenes ielas būvdarbu laikā pie mājām piebraukt nevarēs

Pirmdien, 12. jūnijā, a/s «Tukuma piens» sanāksmju telpā uz sarunu par gaidāmajiem Slocenes ielas rekonstrukcijas darbiem tikai aicināti šīs ielas iedzīvotāji.

Vēlēšanu komisija savu lēmumu nemaina

Vakar, 14. jūnijā, saņēmām ziņu, ka septiņi jaunievēlētie domes deputāti iesnieguši Tukuma novada vēlēšanu komisijai, tās vadītājai Intai Kaminskai iesniegumu ar lūgumu pārcelt 16. jūnijā ieplānoto pirmo jaunās dome sēdi uz 22. jūnija 10.00. Iemesls – vismaz divi no deputātiem neatliekamu iemelsu dēļ uz sēdi nevarēs ierasties.

Šis stāsts būs par sadzirdēšanu. Vai otrādi – par nesadzirdēšanu

Kad notiek kāda pašvaldības un iedzīvotāju tikšanās un kad tiek uzdots kāds, iespējams, pašpārvaldes pārstāvjiem neglaimojošs, kāds, viņuprāt, nepareizs jautājums, atbilde nereti ir iecirtīga – ”Mēs varam nedarīt neko!” Šie vārdi izskanēja arī Slocenes ielas iedzīvotāju sapulcē, kas tika rīkota, lai izskaidrotu ielas rekonstrukcijas dēļ šovasar gaidāmos apgrūtinājumus un neērtības. Tik daudz (vai vismaz) gudriem […]

Meierovica pieminekļa maketu vērtē dabā

12. jūnijā Jaunās ielas skvērā uz mirkli tika novietots Z. A. Meierovica pieminekļa makets, kuru veidojuši tēlnieki Matīss Kalniņš un Zane Elerte, kas uzvarēja pieminekļa metu konkursā, savukārt skvēra labiekārtojumu plānos ainavu arhitekte Liene Līce.

Durbes pilī atklāta izstāde «Gaišais ceļš»

Piektdien, 2. jūnijā, Durbes pilī atklāja izstādi «Gaišais ceļš» – stāstu par reformāciju, par Mārtiņa Lutera idejām un politiskajām pārmaiņām Eiropā 16. gadsimtā, par evaņģēlisko baznīcu veidošanos un visbeidzot – par visu šo notikumu saistību ar Tukuma pils pārvaldnieku Dītrihu Butlaru.

Tukuma Mūzikas skolā sveikti labākie skolēni /FOTO/

30. maijā Tukuma Mūzikas skolas kolektīvs aicināja uz gada noslēguma koncertu, kurā piedalījās labākie no labākajiem un kurā tika sveikti 35 skolēni, kas šajā mācību gadā guvuši panākumus starptautiskos un valsts konkursos.

Tukuma sociālajam dienestam beidzas telpu nomas līgums

9. jūnijā noslēgsies pašvaldības aģentūras «Tukuma novada sociālais dienests» noteiktais termiņš, kurā interesenti tika aicināti iesniegt savu piedāvājumu telpu nomai. Īsāk sakot, sociālais dienests un bāriņtiesa aicina namu un telpu īpašniekus vai pārvaldniekus piedāvāt telpas.

Pasākumu kalendārs

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Kandavā 

2019.08.24 | 9:00

Bezceļa rallijs Zantē 

2019.08.24 | 10:00

«Abavas ceļotāju diena» 

2019.08.24 | 10:00

Kapu svētki Jaunpilī 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool