Ceturtdiena, 2019. gada 24. janvāris
Krišs, Eglons, Ksenija
Agita Puķīte
Vārds, Uzvārds: Agita Puķīte
Segvārds: agitapukite

Nozāģēti pīlādžkoki pie represēto piemiņas vietas Tukumā

Jautā lasītājs: – Represēto dienā 25. martā aizgājām pie Piemiņas akmens pie Tukums II stacijas – bijām pārsteigti par to, ka ierastā celiņa vienā pusē vairs nav pīlādžu, bet gan tukša vieta ar jaunu ielu blakus.

Viens no labākajiem sociālajiem darbiniekiem Latvijā – tukumniece Jeļena Hodakovska-Migunova

Jau četrus gadus Labklājības ministrija rīko konkursu «Labākais sociālais darbinieks» un piešķir balvas dažādās nominācijās. Nominācijā «Darba devēja izvirzīts sociālās institūcijas nodaļas vadītājs 2016» balvu ieguva Tukuma novada Sociālā dienesta Sociālo pakalpojumu nodaļas vadītāja Jeļena Hodakovska-Migunova.

Gleznu un keramikas izstāde Tukuma galerijā «Durvis»

Tukuma galerijā «Durvis» apskatāma gleznu un keramikas izstāde «… ir tur, kur esi tu…». Izstādes atklāšanā piedalījāmies sarunās ar māksliniekiem 25. martā Vēsma Ušpele, Ilze Griezāne, Vija Stupāne un Agra Ritiņa, kas apvienojušās apvienībā «V.I.V.A.».

Kā kļūt par saimnieku?!

Katra dzīvokļa īpašnieka, kas dzīvokli privatizēja 90. gados, pirkuma līgumā ir ierakstīts, ka pircējs (dzīvokļa īpašnieks) apņemas mēneša laikā iesaistīties kopīpašuma apsaimniekošanā, slēdzot apsaimniekošanas līgumu vai dibinot apsaimniekošanas sabiedrību. Kopš tā laika pagājuši vairāk nekā 20 gadi, bet ar apsaimniekošanu iet kā pa celmiem. Un neviļus jāsecina, ka par apsaimniekošanu samaksātā nauda nereti tiek palaista […]

Rakšanas darbi radījuši plaisas Tukuma 3. pamatskolas ēkā

Sākot rakšanas darbus pie Tukuma 3. pamatskolas, lai varētu celt piebūvi, skolas ēkā parādījušās plaisas. 27. martā pabijām skolā un tikāmies ar direktores pienākumu izpildītāju Svetlanu Hadakovsku. Kopā ar viņu apskatījām plaisas kāpņu telpā, tostarp arī vislielāko – 1. stāvā pie rezerves izejas.

Konkursa «Latvijas toņi un pustoņi» 1. kārta Tukumā /FOTO/

17. martā Tukuma Raiņa ģimnāzijā notika konkursa «Latvijas toņi un pustoņi» 1. kārtas tērpu kolekcijas skate, kurā piedalījās Tukuma Raiņa ģimnāzijas vizuālās mākslas pulciņš «Mazā ota» un Tukuma Vakara un neklātienes vidusskolas mākslas pulciņš.

Tukumā tiekas dejotāji no visas Latvijas /FOTO/

19. martā Tukuma kultūras namā notika koncerts «Pavasara sarunās ar deju», kurā satikās Eiropas, dāmu un senioru deju kopas un kolektīvi no visas Latvijas.

Slampē nestrādā apkures katls

Naktī no svētdienas uz pirmdienu no darba kārtības izgājis Slampes katlumājas apkures katls. Visu pirmdienu apkures Slampē nav. Bojājumu, kas radies starp katlu un priekškurtuvi, kur no ilgstošas lietošanas izbiruši ķieģeļi, mēģinās novērst, taču tam vajadzīgs laiks.

Lai Brīvības laukums pilsētas rota!

Marta pašā sākumā Tukuma novada domē notika sanāksme par Brīvības laukuma attīstību, pareizāk, par to vīziju, kādu projektētāji piedāvāja pilsētas centrālā laukuma sejai šobrīd ar konkrētu gadu neapzīmētai nākotnei. Tiesa, labi iecerētā tikšanās tik laba neizvērtās, jo, kā tas nereti notiek – viena lieta ir ieceres un sapņi, bet pavisam kas cits – šo sapni […]

Māra Zālīte: “Cilvēkiem iekšēji jāmainās. No darba ņēmēja – uz darba devēju”

Piektdien Tukuma kultūras namā izskanēja teātra dziesmu koncerts «Sapnis un mīlestība» ar Māras Zālītes dzeju. Šis koncerts nebūt nav vienīgais īpašais notikums šī gada sākumā – aiz muguras nozīmīga jubileja un ap to pašu laiku iznācis autobiogrāfiskā romāna «Pieci pirksti» angļu valodas izdevums, piepulcējoties tulkojumiem igauņu, gruzīnu un lietuviešu valodā.

Lems par ārkārtas situāciju uz lauku ceļiem Tukuma novadā

15. martā Tukuma novada domes Saimniecības un uzņēmējdarbības veicināšanas komitejas sēdē notika diskusijas par lauku ceļu stāvokli. Uz to bija mudinājusi 1. martā saņemtā Sēmes un Zentenes iedzīvotāju vēstule, kurā lūgts izskatīt jautājumu par bīstamo ceļu Brīvnieki-Dzirciems-Jēči.

Slocenes ielas rekonstrukciju Tukumā veiks SIA «Strabag»

13. martā Tukuma novada domē noslēdzās piedāvājumu iesniegšanas termiņš Slocenes ielas rekonstrukcijas konkursā. Tajā saņemts tikai viens – SIA «Strabag» – piedāvājums. Šo projektu plāno īstenot līdz daudzdzīvokļu mājai Slocenes ielai 3.

Tukumā uzstādīts vēl viens satiksmes spogulis

Jautā lasītājs: “Nupat braucu pa Talsu ielu un ieraudzīju, ka tur, rotaļlaukuma pusē pie Dārza ielas, ir uzlikts spogulis, lai tie autovadītāji, kas uz šo ielu nogriežas no Tidaholmas ielas, redzētu visus tos, kas brauc pa Talsu ielu. Bet, manuprāt, šis nav lietojams…

Tukuma pašvaldības mājā tek jumts un koridori pilni ar sniegu /FOTO/

Otrdienas, 7. marta, rīts pēc puteņa redakcijā sākās ar zvanu no Dārza ielas 16, kuras iedzīvotāji aicināja apskatīties, cik daudz sniega iepriekšējā naktī sasnidzis… viņu 2. stāva gaitenī. Kad, iedzīvotāju mudināti, apskatījām jumta konstrukciju, kas ar visu šīferi no apakšas labi apskatāma, secinām, ka par sniega klātbūtni laikam nebūtu jābrīnās…

Par Brīvības laukuma pārbūvi Tukumā – asas diskusijas

3. martā Tukuma novada domē uz Brīvības laukuma jaunā tēla apspriešanu tika aicināti nekustamo īpašumu saimnieki un uzņēmēji, lai kopā ar pašvaldības un projektēšanas uzņēmuma «Mark arhitekti» pārstāvjiem pārrunātu laukuma pārbūvi.

Pasākumu kalendārs

2019.01.23 | 10:00

Māmiņu kluba atklāšana Engurē 

2019.01.23 | 17:00

Pērļošanas nodarbība Smārdē 

2019.01.23 | 19:30

Galda teniss Lapmežciemā 

2019.01.23 | 19:30

Volejbols Pūrē 

2019.01.24 | 10:00

Karjeras diena 2. vidusskolā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool