Ramona, Ritma
Agita Puķīte
Vārds, Uzvārds: Agita Puķīte
Segvārds: agitapukite

Slocenes ielas apbraucamais ceļš Tukumā – tikai vieglajiem auto

Turpinot sekot līdzi darbiem Slocenes ielas posmā, kas kā apbraucamais ceļš izveidots cauri Durbes parkam Estrādes ielas virzienā, 14. augusta rītā apskatījām, cik tālu pavirzījusies apbraucamā ceļa sakārtošana.

Daudz neskaidrību par Tukuma garāžu kooperatīvu «Melnezers»

Tukuma garāžu kooperatīvs «Melnezers» vai, pareizāk, tur nenopļautā zāle mūsu redzeslokā nonāca pirms vairākām nedēļām, kad iedzīvotāji sāka sūdzēties, ka kooperatīvs nekopj savu teritoriju un nepļauj zāli, kas vasaras laikā jau izaugusi cilvēka augumā.

Raimondas Ertneres lielākā vēlme – apkārt redzēt optimisma pilnus cilvēkus

Biedrība «Ligzda» Tukumā, kuras pilnais nosaukums ir papildināts ar vārdiem radošo personību klubs un kur saimnieko Raimonda Ertnere ar saviem palīgiem, ir tā vieta, uz kurieni ejam, kad laikraksta radošajām lapām vajadzīgs kāds padoms.

Kādreizējā salona «Harmonija» ēkā Tukumā būs atpūtas un veselības centrs

Kad tukumnieki beidzot varēs cilvēcīgi nomazgāties? – šāds jautājums uzdots gadiem ilgi – kopš 2011. gada 2. aprīļa, kad Tukumā nav pirts un kopš tā laika, kad tie cilvēki, kam mājās nav ūdensapgādes, šos pakalpojumus izmanto Tukuma ledus hallē.

Beidzot atrisinās peļķu problēmu Dārzniecības ielā Tukumā

SIA «Tukuma ūdens» sācis rakšanas darbus Dārzniecības ielā ar mērķi ierīkot lietus ūdens savākšanas sistēmu gan pie krustojuma ar Pasta ielu, gan pie daudzdzīvokļu mājas Pasta iela 21 iebrauktuves – vietās, kur lietus laikā parasti veidojas lielas peļķes.

Kur nomazgāties tiem tukumniekiem, kam mājās nav ne dušas, ne vannas?

Šāds jautājums uzdots jau gadiem ilgi – kopš Tukumā nav pirts un kopš tā laika, kad tie cilvēki, kam mājās nav ūdensapgādes, šos pakalpojumus izmanto Tukuma ledus hallē. Lai arī tā ir iespēja, ar šo piedāvājumu ne visi ir mierā.

Dzintara ciema svētki Pūrē /FOTO/

4. augusta vakarā, Dzintara ciema asfaltētajā laukumā uzslējās mūziķu telts, bija salikti soli, un tas nozīmēja, ka svētku diena ir klāt. Šoreiz ar bērnu radošo darbošanos pusdienlaikā un koncertu vakarpusē. Jauniešu deju kolektīvs «Pūrenieks» izdejoja savu programmu.

Tukuma Pilsētas parkā būs tualetes un kafejnīca

Tukuma Pilsētas parkā tiks uzstādīts kafejnīcas modulis, kurā būs arī tualetes. Kopējās visu darbu izmaksas ar PVN ir 71 899,50 €, lai gan budžetā šīm būvēm tika plānoti 43 961 €…

Aicina pieteikties konkursā «Tukuma smukums»

Izsludināts gadskārtējais konkurss «Tukuma smukums», kurā vērtēs individuālo un daudzdzīvokļu māju teritorijas, sabiedrisko, tirdzniecības, pakalpojumu objektu teritorijas un “gaisa dārzi” – balkonu un lodžiju “zaļie” noformējumi.

Ir vai nav deputāts cilvēks?!

Nupat kā kādā žurnālā varēja lasīt jociņu: “Kamēr cilvēks nebija deputāts, bija cilvēks; kā kļuva par deputātu, vairs nebija cilvēks.” Varētu jau pasmaidīt, bet kaut kā smaids rokās nedodas, jo tik daudz patiesības reizēm ir šādā teicienā… Jo, piekritīsiet, kad vēlēšanu zīmi ar uzticamākajiem tautas kalpiem iemetam balsošanas kastē, mēs domājam lielākoties par to, ka […]

Slocenes ielas rekonstrukcija Tukumā sāksies bez apbraucamā ceļa

Slocenes ielā Tukumā gaidāmi lieli darbi – gan saistībā ar a/s «Tukuma piens» ražotnes paplašināšanos, gan pašas ielas rekonstrukcija – un tamdēļ būs neizbēgami satiksmes ierobežojumi. Tā kā komunikācijas jāierīko 6-7 m dziļumā, nav iespējams izrakt tranšeju tikai vienā brauktuves pusē, saglabājot otru iedzīvotāju transportam.

No Tukuma centra Stacijas ielu neredz

Tieši ar šādiem vārdiem Tukuma svētku nedēļā savu stāstu par tukumnieku dzīvi Stacijas ielā sāka šīs ielas iedzīvotāji Tamāra, Gaļina, Oļesja, Konstantīns, Roberts un Svetlana.

Tukuma Meža kapu kāpnes sola salabot

Jautā lasītājs: – Es gribēju vaicāt par Tukuma Meža kapiem. Ir tur stāvlaukums, ceļš, bet viens no stāvo kāpņu posmiem ir ļoti satrunējis. Jau šonedēļ ir Kapu svētki, uz kapiem ies daudz cilvēku, un, tā kā daudzi no viņiem ir jau cienījamos gados, viņiem noteikti būs problēmas ar caurumiem kāpnēs.

Bērnu dienu atmiņas

Iespējams, ar cilvēku tā, ka bērnu dienu mirkļi izsauc saldsērīgas atmiņas, notiek tikai tad, kas viņš kļūst vecāks. Un vārds ”saldsērīgas” domāts ne nievājošā vai ironiskā, bet gan sirsnīgi patiesā nozīmē. Šādas sajūtas atnāca pavisam nesen, ejot pa labības lauka malā izpļautu un iestaigātu ceļu, kura malās gluži kā botānikas grāmatā varēja apskatīt pļavas puķes […]

Tukuma jauno afišu stabu izmaksas – pārsteidzošas

11. jūlija laikrakstā rakstījām par betona afišu stabiem, kas dažas dienas pirms Tukuma pilsētas svētkiem tika ierīkoti pie domes un kultūras nama. Minējām, ka par betona stabu izgatavošanu līgums noslēgts ar SIA «Advertex» un līguma summa ir 12 000 eiro.

Pasākumu kalendārs

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

2019.07.20 | 10:00

Irlavas svētki 

2019.07.21 | 13:00

Irlavas svētki 

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool