Verners, Muntis
Vārds, Uzvārds: Linda Kalniņa
Segvārds: LinK

Tukuma NVO Apvienības biedrības aicina uz Atvērto Durvju Dienu!

18.decembrī, no plkst. 12:00-16:00, Tukuma NVO Apvienības biedru organizācijas aicina ikvienu interesentu uz Atvērto Durvju Dienu Tukuma NVO mājā jeb biedrību namā, Talsu 20, Tukumā. Pirms svētkiem Tukuma NVO Apvienības biedri aicina Tukuma novada iedzīvotājus un ikvienu interesentu uz brīdi apstāties ikdienas steigā un apmeklēt radošas un praktiskas darbnīcas Atvērto Durvju Dienas ietvaros. Iepriekšējā Atvērto […]

Lauz stereotipus un līdz 12.septembrim piesakies par brīvprātīgo Tukumā!

Ja līdz
šim neesi bijis saistīts ar nevalstisko organizāciju (NVO) darbību,
bet vēlies līdzdarboties Tukuma NVO Apvienības (Tukuma NVOA)
projektos un aktivitātēs, tad izmanto iespēju un līdz 12.septembrim
piesakies "Brīvprātīgo stažieru programmai"!
Tukuma NVOA meklē brīvprātīgo palīgu ar IT zināšanām un vēlmi gūt
pieredzi NVO.

Izmēģini braucienu ar velosipēdu tandēmā!

Tukuma NVOA biedrības 28.augustā aicina iedzīvotājus un citus interesentus uz biedru organizāciju Atvērto Durvju Dienas aktivitātēm no plkst. 12:00 – 16:00, Tukuma NVO Apvienības mājā Talsu ielā 20, Tukumā.

Atvērto Durvju Dienā apmeklētāji varēs izbraukt ar Tukuma rajona Neredzīgo biedrības tandēma divriteņiem, improvizētā āra kino seansā kopīgi skatīties sieviešu tiesību biedrības “Tumes mežroze” prezentēto dokumentālo filmu par dzīvības pirmsākumiem uz Zemes, pēc filmas piedalīties diskusijā, kopā ar Tukuma Invalīdu biedrību praktiski izmēģināt velo-trenažieri, galvas un pēdu masāžas aparātu asinsrites uzlabošanai, kā arī iesaistīties citās biedrību radošajās un praktiskajās darbnīcās.

Piesakies NVO publiskā tēla veidošanas apmācībās!

Tukuma NVO Apvienības biedru organizācijas tiek aicinātas līdz 20.augustam pieteikt savus pārstāvjus apmācībām “NVO publiskā tēla veidošana".

 Apmācību mērķis ir attīstīt Tukuma NVO Apvienības biedru zināšanas un prasmes NVO publiskā tēla veidošanā, lai turpmāk tās izmantotu praksē. Apmācību ietvaros dalībnieki attīstīs savas zināšanas un prasmes komunikācijā, mediju attiecību un preses relīžu veidošanā, sociālo mediju un dažādu publicitātes rīku izmantošanā.

 

Tukuma NVO Apvienības biedriem ir ar ko lepoties

Tukuma NVO Apvienības biedru organizācijas piedalījās Rožu svētku rīkošanā un iepazīstināja apmeklētājus ar savu darbību, dažādiem netradicionāliem gardumiem, interesantiem rokdarbiem, rotaslietām, piedāvāja izbraukt ar tandēma divriteni un pagatavot rozes no dabas materiāliem.

Turpinot iepazīstināt iedzīvotājus un ikvienu interesentu ar savu darbību, biedrības 31.jūlijā, no plkst. 12:00-16:00, Tukuma NVO mājā jeb biedrību namā, Talsu 20, Tukumā rīko Atvērto Durvju Dienu. 

Tukuma NVO Apvienība Rožu svētkos cienās ar atkāzu zupu

Tukuma NVO Apvienība (Tukuma NVOA) piedalās Rožu svētku rīkošanā un aicina ikvienu interesentu uz biedru organizāciju aktivitātēm šī gada 8. jūlijā, no plkst. 12:00 Tukumā Brīvības laukumā, Rožu svētku laikā.

Tukuma NVOA svētku apmeklētājiem piedāvās nobaudīt atkāzu zupu, degustēt priežu pumpuru sīrupu, un netradicionālus ievārījumus, vērot teātri dzejas kompozīcijā, sacerēt pašiem savu dzeju, piedalīties rožu izgatavošanā no dabas materiāliem un piedalīties daudzveidīgās TNVOA biedru rīkotajās aktivitātēs. 

NVO grāmatvedības un finanšu vadības apmācības

No 7. jūnija līdz 8. augustam, katru ceturtdienu no plkst. 13:00 – 20:00, Tukuma NVO Apvienības biedriem tiek rīkotas apmācības “NVO grāmatvedība un finanšu vadība”, kas īstenotas projekta "Biedrības "Tukuma Nevalstisko Organizāciju Apvienība" kapacitātes stiprināšana un darbības attīstība" (Līgums Nr. 1DP/1.5.2.2.2/11/APIA/SIF/026/77) ietvaros.

Atnāc un iegūsti!

Tukuma NVOA biedrības aicina iedzīvotājus un citus interesentus uz biedru organizāciju Atvērto Durvju Dienu šī gada 29. maijā, no plkst. 12:00 – 16:00, Tukuma NVO Apvienības mājā Talsu ielā 20, Tukumā.

Atvērto Durvju Dienā apmeklētāji varēs uzzināt par Latvijā vienas no populārākajām kāršu spēlēm – zoles – spēlēšanas stratēģijas noslēpumiem, praktiski piedalīties Tukuma pilsētas Pensionāru biedrības organizētajā kāršu spēlē, iegūt noderīgu informāciju par vasaras ceļojumiem un to plānošanu no Ceļotāju kluba, piedalīties biedrības "Tumes mežroze" vadītajā pārdomu brīdī "Kādu ūdeni dzeram". Interesentiem jāņem līdzi 300ml ūdens, lai ikviens varētu pārbaudīt tieši savu dzeramo ūdeni. Kā katru reizi, apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par to, kā iesaistīties un līdzdarboties biedrību rīkotajās aktivitātēs, un piedalīties daudzās citās biedrību vadītajās nodarbībās. Atkarībā no laika apstākļiem, Atvērto Durvju Dienas ietvaros veselības grupa “Možums” vadīs veselības uzlabošanas vingrojumu nodarbību un nūjošanas tehnikas paraugdemonstrējumus.

Jaunieši un brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs rietumvalstīs ir vērtība un iesakņojusies tradīcija, kamēr Latvijā brīvprātīgā darba kustība ir ne visai sena parādība, kas aizsākusies pirms vairākiem gadiem un maz pamazām attīstās, galvenokārt, balstoties uz sabiedrisko organizāciju iniciatīvām. Pagājušajā gadā, kad 2011. gadu Eiropā pasludināja par brīvprātīgā darba gadu, sabiedrībā ir aktualizējušies jautājumi – kas ir brīvprātīgais darbs un kādas ir iespējas, ieguvumi un izaicinājumi piedaloties brīvprātīgajā darbā?

Nāc uz tikšanos ar pavasara zaļo asniņu un nogaršot konditorejas gardumus

Tukuma, Engures, Kandavas un Jaunpils novada biedrības aicina iedzīvotājus un citus interesentus uz “Tukuma NVO Apvienības” biedru organizāciju Atvērto Durvju Dienu šī gada 24.aprīlī, no plkst. 12:00 – 16:00, Tukuma NVO Apvienības mājā Talsu ielā 20, Tukumā.

Atvērto Durvju Dienā apmeklētāji varēs degustēt  kulinārijas un konditorejas izstrādājumus, zāļu tējas, aplūkot rokdarbus – adījumus un tamborējumus, iegūt praktiskus padomus adīšanai ar adāmmašīnu, piedalīties “Pavasara sveiciena” gatavošanā, tikties ar pavasara zaļo asniņu, izmēģināt velo trenažieri, galvas un pēdu masāžas aparātu asinsrites uzlabošanai un uzzināt par iespējām iesaistīties un līdzdarboties biedrību rīkotajās aktivitātēs un piedalīties daudzās citās biedrību vadītajās nodarbībās.

Pasākumu kalendārs

2019.09.19 | 11:00

Dzejas dienas Pūrē 

2019.09.19 | 15:00

Izstādes atklāšana Tukumā 

2019.09.19 | 17:00

Mobilitātes diena Jaunsātos 

2019.09.20 | 12:00

Dzejas dienas sarīkojums Lapmežciemā 

2019.09.20 | 13:00

Deju izrāde Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool