Zaķa gadā Tumē pirmās sacensības volejbolā

8. janvārī Tumes sporta zālē sportiskā gaisotnē risinājās Jaungada turnīrs volejbolā, kas pulcēja piecas komandas. Sacensības risinājās pēc apļa sistēmas, kurā katra komanda tikās ar katru.

Interesantās cīņās, gala rezultātā izcīnot visas uzvaras, par čempioniem kļuva mājinieku komanda «Laaiva»: Artūrs Vītiņš, Ilvars Auseklis un Andis Lācis. Sīvā cīņā 2. vietu ieguva tukumnieku komanda «TTT-Tukums»: Kaspars Krūzmanis, Artūrs Doveiks, Andris Kalniņš un Viktors Vīksne, bet 3. ierindojās tumenieku komanda ar nosaukumu «Bakugani»: Miks Dudko, Aigars Zaķis un Dzintars Sprūģis. Ceturtajā vietā komanda «Saišķis»: Elvijs Dudko, Tālivaldis Krūmiņš, Andis un Māris Ādiņi, savukārt 5. vietā palika viesi no Viesatām «Viesatas»: Arvis Rasa, Toms Rasa, Kristaps Holšteins un Jānis Platacis.
Sacensību organizatori saka paldies visiem sportistiem par līdzdalību Jaungada turnīrā, protams, varēja būt vēl vairāk komandu, ja vien ziemas pārmērīgā bagātība ar sniegu neradītu šķēršļus transportam, lai veiksmīgi nokļūtu līdz Tumei.
Šobrīd Tumes izlases volejbolisti ar vērā ņemamiem panākumiem startē Tukuma novada Rietumu līgas čempionātā, kurā pēc pirmā riņķa sacensībām dala 3. un 4. vietu. Nākošais starts Tumes izlases komandai 2. riņķī paredzēts 20. janvārī. Vēlam veiksmi, izturību un panākumus!