Vērienīga Lieldienu svinēšana Kandavas sociālās aprūpes centrā

12. aprīlī Kandavas sociālajā aprūpes centrā tika svinētas Lieldienas. Tur šobrīd dzīvo 26 pensijas vecuma cilvēki un cilvēki ar īpašām vajadzībām. Ne visiem no centra iedzīvotājiem ir iespēja šo svētkus pavadīt ar saviem tuvajiem, un reizēm svētku sajūta tā arī izpaliek. Tādēļ radās ideja sarūpēt īstas Lieldienu svinības sociālajā centrā uz vietas – ar koncertu, Lieldienu tradīcijām un svētku mielastu.

12. aprīlī Kandavas sociālajā aprūpes centrā tika svinētas Lieldienas. Tur šobrīd dzīvo 26 pensijas vecuma cilvēki un cilvēki ar īpašām vajadzībām. Ne visiem no centra iedzīvotājiem ir iespēja šo svētkus pavadīt ar saviem tuvajiem, un reizēm svētku sajūta tā arī izpaliek. Tādēļ radās ideja sarūpēt īstas Lieldienu svinības sociālajā centrā uz vietas – ar koncertu, Lieldienu tradīcijām un svētku mielastu.

Lai radītu svētku noskaņu, centra iedzīvotāji tika aicināti piedalīties krāsoto olu izstādē. Atsaucība izrādījās necerēti liela. Katrs bija paņēmis līdzi savu krāsotu oliņu. Skaistu koncertu sniedza Latvijas Nacionālā teātra aktieris Juris Hiršs, izpildot dažādas dziesmas no teātra izrādēm un stāstot jautrus notikumus no teātra dzīves, radot mīļu un pozitīvu noskaņu visiem klātesošajiem. Pasākums noslēdzās ar smiekliem, jokiem un īstām olu kaujām! Šim nolūkam organizatori bija sarūpējuši veselu grozu ar raibu raibām olām. Sociālā centra iedzīvotāji bija ļoti priecīgi un pateicīgi par viņiem sarūpēto svētku pārsteigumu. Īpaša pateicība Kandavas iedzīvotājam Rolandam Bārenim un viņa domu biedriem par lielisko ideju un pasākuma organizēšanu.

Komentāri

  1. Kāda tur vairs slēptā! Visi taču zina, kādu partiju pārstāv Bārenis. Laikam tas nav zināms tikai laikrakstam vai arī atcelts agrāk noteiktais princips par šāda veida reklāmas neielašanu avīzē 🙁

  2. Guntim. Kas ta nu! Vai tad tagad tikai labu darīt varēs tikai pēc vēlēšanām, jo citādi var tikt apvainots politiskajā reklāmā?

  3. Solvitai – nē, tradīcijas mūsu valstī nemainās, – labie darbi tiek darīti tikai pirms vēlēšanās, pēc vēlēšanām tas vairāk nav aktuāli un viss tiek aizmirsts. Vēl – es nezināju, ka Kandavā ir sociālās aprūpes centrs, kurā dzīvo 26 pensijas vecuma cilvēki!
    Ieteikums redakcijai – rakstus par partijas cilvēku "labajiem darbiem", "cēlajām sirdīm" ievietot atsevišķā sadaļā, vai vismaz raksta noslēgumā atzīmēt – "šis pasākums un raksts veidots ar …. partijas atbalstu" 🙂

  4. Otrs labo darbu laiks ir Ziemassvētki! Tā, ka neskatoties uz aizdomām par reklamēšanos vai nereklamēšanos ieguvēji no labiem darbiem esam mēs visi. Ja kādam liekas , ka kaut kas nav labi, viņš var darīt pa savam.

  5. Kas tā par šauro domāšanu? Protams, ka labu darbu darīt ir forši un labi. Bet, ja labu darbu dara pirms vēlēšanām un grib, ka par to ieraksta avīzē, tad par to ir jāmaksā – tā tas ir vienmēr bijis un būs. Bet ir daži, kas pamanās tos pāris desmit latus par savu labo darbu reklāmrakstu "nošmugulēt". Ja negrib maksāt, tad nav ko rakstīt uzvārdus, tad neviens arī pretenziju necels – normāls raksts būtu bez pēdējā teikuma, bet pēdējais teikums ir tīrā reklāma. Es, piem., šodien ievietoju aicinājumu avīzē darīt vēl vienu labu darbu, un par to aicinājumu samaksāju cik pienākas, un tas ir normāli, tādi ir spēles noteikumi.

  6. Guntim. Tu grib teikt, ja es šogad būt gribējs , lai taut uzzin , kā šupuls svinēj Lieldienas, ta man pa to būt jāmaksā, jo es i partijā iestājies? Man motivācij i panākt sabiedrības viedoklī prioritāšu maiņu par labu bērniem, bet ja cits tajā saskata , ka es reklamēju sevi, tad tā ir viņa problēma.

  7. Te neiet runa par kāda subjekta personīgajām problēmām. Te iet runa par vispārpieņemtiem noteikumiem. Ja uzraksta tikai, ka bērnu rotaļu istaba svin Lieldienas, tas ir viens, bet ja beigās speciāli piebilst lielo paldies par organizēšanu Solvitai H., kura, kā vietējiem labi zināms, ir vienā no partijām, tad tā piebilde jau ir uztverama kā reklāma.
    Nez kāpēc šo atšķirību mēs spītīgi negribam saprast. Mums agrāk iekš NTZ pat negribēja, ka jebkuru lielu pasākumu aprakstos liek tās daudzās pateicības organizētājiem un atbalstītājiem (ne priekšvēlēšanu laikā ne arī ārpus tā), jo loģika ir vienkārša – organizētājs un atbalstītājs var sevi reklamēt pasākuma laikā. Ja iedzīvotāji ir tik pateicīgi, ka grib pateikties caur avīzi, tad viņi samaksā par sludinājumu un ieliek to pateicību. Tāds noteikums. Vei te ir kaut kas pretdabisks vai grūti saprotams? Par ko vispār diskutēt?

  8. Te neiet run pa labiem darbiem, labs darbs cilvēk ir darījuš un darīs. Ir mums dāsn un izpalīdzīg līdzcilvēk, kaut pašam ir mazumiņš, bet ar otr dalīsies un tas patiesais devējs nemaz negribēs lai viņ vārd piemin, jo viņš pēc savs būtībs ir radīts dod otram. Cit run ir pa tiem kas piecs gads guļ un ka nāk vēlēsans tad dāsn dal un skaļ dal, lai viss zin ka nu šis dod, ka šis tas labais. Es i dzirdējs mazpilsētā runs, ka pieminētais personāžs i ieintresēts uz viss skols kaln privatizācij, kas zin, pie mērķ var tikt arī tā, bet es nu tam ticēt negribēt, es gribēt ticēt ka tā došan nāk no tīrs un dāsns sirds. Lab dar un labs doms nāk atpakaļ. Nāk vēlēšans, lai nu mēs būt gurāk un spēt atsijāt grauds no pelavām. Visād pāv pa priekš grozīsies, tas nu fakts, būs īstais cirks. Šoreiz es i skatītājos, lūrēš vai kādam aplaudēt vai izsvilpt.

  9. to GuntiZ
    Tev taisniiba! Da vienkaarshi cauri izsliideeja shitais rakstagals, jo kursh ta vellos var zinaat, kas tur Kandavaa partijaa sastaajies, kas ne?!

  10. Guntim Zariņam.
    "Skauģi man kapu rok, pidirallā, pidirallā.
    Es kapa nebaudos, pidiridirirallalllā !"

  11. Malacis, RB ! Tā ir ļoti pareiza attieksme pret dzīvi.
    (Tev tur viens "ridi" par daudz tai piedziedājumā. )

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *