Tukumnieks – Baltijas čempions!

19. janvārī Mažeiķos (Lietuvā) notika 8. Baltijas valstu karatē čempionāts, kur startēja stiprākie klubi no Igaunijas, Lietuvas, Latvijas un Krievijas. Gandrīz 400 labākie sportisti cīnījās par Baltijas čempionu titulu, arī deviņi tukumnieki no «Tukuma karatē kluba». Un ir mums čempions!

Edgaram Skrīveram (16 un 17 gadu vecuma grupa, līdz 68 kg) pirmajā mačā bija jācīnās ar Igaunijas čempionu. Viņš grūtā cīņā papildlaikā uzvarēja ar 1:0; pēc tam uzvarēja Lietuvas sportistu, nākamais bija LR čempions no Rīgas, kas zaudēja E. Skrīveram ar 4:0. Finālā ar rezultātu 5:0 E. Skrīvers uzvarēja sportistu no Krievijas. Tagad viņš Latvijas izlases sastāvā gatavojas pārstāvēt Latviju Eiropas čempionātā Itālijā.

Pirmo vietu izcīnīja arī Artūrs Dreimanis (kategorija 14 un 15 gadi, +65 kg).

Citi rezultāti: Ruslans Popenkovs (14 un 15 gadi, -55 kg) – 2. vieta, Armands Rožkalns, Renārs Repiņš un Rihards Grūbe savās kategorijās ieguva 3. vietu. Cīņu pret ļoti stipru pretinieku uzvarēja Dāvis Spriņģis, bet traumas dēļ viņam neizdevās turpināt sacensības.

Tātad: mūsējie parādīja, ka Tukumā dzīvo lieliski un stipri sportisti! Šobrīd mūsējo vidū ir trīs Latvijas izlases sportisti: Edgars Skrīvers (16 gadi), Matīss Cīrulis (18) un Gita Berga (18). Viņi gatavojas startēt Eiropas karatē čempionātā Venēcijā (Itālijā). Ceram, ka viņiem izdosies izcīnīt medaļas un nest Tukuma un Latvijas vārdu Eiropā!