Tukuma karatē kluba dzīve un panākumi

Tukumnieks Dāvis Spriņģis, dobelniece Viktorija Rezajeva un abu karatistu treneris Aleksandrs Stoļarovs devās uz pasaules čempionātu Rabatā (Marokā), kas norisinājās no 11. līdz 15. novembrim. Tur Latvijas izlases pārstāvji startēja ļoti veiksmīgi: Kalvis Kalniņš no Jelgavas izcīnīja 2., bet V. Rezajeva – 5. vietu. D. Spriņģis pirmajā aplī uzvarēja Slovākijas čempionu, bet pēcāk piekāpās Spānijas čempionam.

22. novembrī notika sacensības «Rīga Open», kur D. Spriņģis un Toms Logins ieguva 1. vietu, Armands Rožkalns – 2., bet Mārtiņš Dambis un Elvis Baumanis – 3. vietu.
5. decembrī Ļvovā (Ukraina) notika starptautiskais karatē čempionāts «Union Cup 2009», kurā piedalījās Tukuma karatē kluba labākie sportisti līdz 14 gadu vecumam. 1. vietu izcīnīja E. Baumanis (kategorija kata, 12 līdz 13 gadi) – jaunais sportists mācas Zemgales vidusskolā. 2. vietu kategorijā kumite (11 līdz 13 gadi) ieguva T. Logins no Lapmežciema, ka arī 3. vietu kategorijā 14 līdz 15 gadi (līdz 57 kg); 3. vietā kata (12 līdz 13 gadi) Jorens Rancāns un M. Dmabis (abi karatisti no Smārdes, bet mācās Zemgales vsk. Tukuma karatē kluba komanda (kata, 12 līdz 13 gadi) – Elvis, Mārtiņš un Jorens izcīnīja 3. vietu.
6. decembrī Rīgā notika Latvijas karatē čempionāts, kurā piedalījās gan D. Spriņģis, gan A. Rožkalns. Dāvim 1. vieta (14 līdz 15 gadi, svara kategorijā +70 kg), bet Armands apvienotajā kategorijā līdz 55 kg un līdz 61 kg ieguva 3. vietu, līdz ar to abiem tukumniekiem būs gods pārstāvēt Latviju Eiropas čempionātā, kas notiks no nākamā gada 4. līdz 7 februārim Izmirā (Turcija).
12. decembrī Tallinā notika 2. posms Igaunijas karatē līgas čempionātā, kurā 2. vietu izcīnīja Toms Logins.