Šoreiz uzvaras gūtas Salaspilī

24. februārī Salaspilī notika Zemgales reģiona Jaunatnes telpu futbola čempionāta finālspēles. Tajā piedalījās arī divas FK «Tukums2000/TSS» komandas – «U-10» un «U-14». Norādījumus spēles laikā zēniem deva treneris Sergejs Kovaļovs. Mazajiem «U-10» futbolistiem šī bija veiksmīga diena – viņi godam izcīnīja 1. vietu, bet lielajiem «U-14» šī diena nebija tik izcila, jo viņi ierindojās vien 4. vietā.

«U-10» zēni aizvadīja trīs spēles, gūstot divas uzvaras un vienu beidzot neizšķirti. Spēle pret «Viola 1» komandu bija visai asa. Mūsējie no sākuma nevarēja saprast, kā īsti spēlēt, jo pretinieki bija ļoti agresīvi. Tā kā mūsējie sodiņus īpaši izpelnīties nevēlējās, viņi centās spēlēt visai mierīgi. Protams, bez traumām neiztikt, ja tev ir tik agresīvi pretinieki, bet mūsu zēni tomēr panāca, ka šī spēle beidzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1 (vienīgos, bet skaistus vārtus guva Kristers Misa).

Nākamā spēle – pret «Kauguri 1» komandu. Cīņa bija visai sīva – šie pretinieki ir diezgan stipri – taču vienlīdzīga. Spēles gaita bija interesanta, azartiska, nervus kutinoša un skatāma, ko turklāt mācējām beigt ar pārliecinošu uzvaru 3:0. Izcili mūsu vārtus nosargāja Adrians Misa; komandas labā divus skaistus vārtus guva Kristaps Vilmanis; ļoti interesanti ar skaistu "baleta soli" K. Misa apspēlēja pretinieku vārtsargu, un trešos vārtus guva Artis Miškins.

Enerģijas pārpilnie puiši devās uz spēli ar «Salaspils» komandu. Pirmajā puslaikā momentu bija daudz, bet, ak vai, kaut kā tā bumba vārtos negribēja krist… Un – tavu brīnumu – īsi pirms puslaika beigām vārti "atvērās" un bumba iekšā gan! Un tad jau zēniem azarts rokā un vēlme iegūt kausu pieauga. Spēle aizgāja visai azartiski, un uztraukuma pārņemtie tukumnieki šo spēli uzvarēja ar rezultātu 4:0. Īsi pirms puslaika beigām vārtus guva A. Miškins, otrajā puslaikā dusmu pārņemtais K. Vilmanis metās spēlē kā tanks un guva divus pamatīgus vārtus, bet ceturtos vārtus ar mūsējā K. Misas palīdzību savos vārtos iesita paši pretinieki.

Līdz ar to mūsu zēni izcīnīja 1. vietu. Apsveicam mūsu lielos malačus!!!
Komandā perfekti prata saspēlēties: Adrians Misa, Kristers Misa, Kristaps Vilmanis, Krists Krūmiņš, Artis Miškins un Jānis Klāks.
Latvijas čempionāta finālā piedalījās arī «U-14» zēni. Arī viņi aizvadīja trīs spēles – viens neizšķirts un divas zaudes, līdz ar to – 4. vieta. Žēl! Varēja taču labāk, bet veiksme nebija viņu pusē.
Spēle pret «Multibankas 1» komandu beidzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1, savukārt «Multibankas 2» komandai zaudējām ar 1:3. Bet cīniņš ar «Kauguru» komandu bija mazliet interesantāks – vienu brīdi pat saulīte uzspīdēja, bet nekā, atkal zaude ar 4:8… Kaut kā zēniem īsti nevedās šīs spēles – vai nu vēl nebija kārtīgi atmodušies, vai arī drūmais laiks traucēja koncentrēties: nevarēja saprast ne paši puiši, ne skatītāji. Bet mēs tomēr novēlam šiem zēniem veiksmi turpmākajās cīņās! Viņi var gūt uzvaras, ir to pierādījuši ne vienu vien reizi, tik šoreiz viņiem nebija tā labākā diena…

Šajā komandā spēlēja: Uģis Kampars, Madars Lorencs, Sandijs Joksts, Rihards Purmalis, Raivis Vītolnieks, Edgars Mednis.