Oļegs, Vineta

Saulīti gaidot

Autors:
Twitter
FaceBook
print
2010. gada 12. marts 18:46

Katru mācību gadu martā Tukuma Speciālajā internātpamatskolā skolēniem organizē Amatu mācību nedēļu. Šajā gadā dažādiem amatiem veltītie pasākumi ar vienoto nosaukumu "Saulīti gaidot" ilga divas nedēļas.

Pirmajā nedēļā vecāko klašu zēni iepazīstināja jaunāko klašu skolēnus un arī skolas meitenes ar amatu mācības darba rīkiem. Zēni demonstrēja prasmes, ko apguvuši amatu mācību stundās. Katrs skolēns izgatavoja no finiera oliņu, kuru vēlāk izrotāja katrs savā tehnikā. Lieldienās oliņas tiks iekārtas dekorā skolas vestibilā – Lieldienu kokā, kas simbolizēs pavasara atnākšanu. Skolēnus amatu darbos vadīja R. Močs un N. Ingevics.
Otrajā nedēļā katrai dienai bija sava tematika. Tā Puķu dienā meitenes iepazinās ar puķu sēklu daudzveidību, ar sēšanas un stādīšanas paņēmieniem. Rokdarbu dienā vecāko klašu meitenes gatavoja dekorus saules formā. Kulinārijas dienā meitenes veica darbus virtuvē, gatavoja pamatu lielajai Saules tortei, kuru nākošajā dienā dekorēja kulināres Inas Krūzes vadībā. Meitenēm ar padomu palīdzēja amatu mācības skolotājas L. Notte un R. Biezbārde.
1. līdz 4. klašu skolēni skolotājas I. Zanderes vadībā veidoja Lieldienu dekorus, ar kuriem dekorēja skolas zāli. Arī šie mazie darbiņi bija ar lielu rūpību un mīlestību darināti.
Visinteresantākā izvērtās pēdējā mājturības diena, kurā skolēni vērtēja paveiktos darbus. Īpaši garda bija lielā Saules torte, kuru nogaršoja visi skolēni.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.08.17 | 9:30

Viesatu pagasta svētki 

2019.08.17 | 9:30

Sporta svētki Slampē 

2019.08.17 | 11:00

Kapu svētki Cērē 

2019.08.17 | 11:00

Veselības diena Lestenē 

2019.08.17 | 11:00

Svētki Abavniekos 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool