Marija, Marika, Marina

Futbolisti aizstāv Tukuma godu Ventspilī un Kauguros (2)

26. un 27. janvārī FK «Tukums 2000/TSS» komandas «U-11» vecuma grupā piedalījās divos turnīros – Ventspilī starptautiskā turnīrā un Kauguros Zemgales reģiona čempionāta kārtējās spēlēs. Abos aizvadītas sīvas cīņas.

Nopietna attieksme – sportistu veiksmes atslēdziņa (7)

Iepriekšējās nedēļas nogalē Rīgā risinājās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikas disciplīnās, kurās aktīvi piedalījās arī Kandavas novada sporta skolas vieglatlēti vidējā (B) un vecākā (A) grupā. Rezultāti apliecina, ka jaunie vieglatlēti ir mērķtiecīgi un allaž gūst atzīstamus rezultātus, lai gan konkurence ir liela.

Tukumnieks – Baltijas čempions! (1)

19. janvārī Mažeiķos (Lietuvā) notika 8. Baltijas valstu karatē čempionāts, kur startēja stiprākie klubi no Igaunijas, Lietuvas, Latvijas un Krievijas. Gandrīz 400 labākie sportisti cīnījās par Baltijas čempionu titulu, arī deviņi tukumnieki no «Tukuma karatē kluba». Un ir mums čempions!

Dots devējam atdodas (1)

Pagājušā gada augustā man tika dota viena no lieliskākajām iespējām manā mūžā – iespēja ar mierīgu sirdi un maksimālu atdevi studēt tur, kur vēlos, un to, ko vēlos. Par šo iespēju man jāpateicas «Vītolu fondam», kas man piešķīra Ādolfa Sīļa stipendiju.

Mani Ziemassvētku brīnumi 

Atsaucoties uz portālā www.ntz.lv izsludināto foto konkursu par Ziemassvētkiem, ielūkojos savā fotogrāfiju vācelītē. Izrādījās, ka tajā ir pietiekoši daudz bilžu, kas stāsta par šo tēmu. Nolēmu, ka tās būtu interesanti apskatīt arī citiem, un tapa izstāde, kas apskatāma salonā «Foto Tev» Brīvības laukumā 10 Tukumā.

Latviešu valoda – piemineklis Kārlim Mīlenbaham 

18. janvārī valodniekam Kārlim Mīlenbaham – 155. jubileja. Daudzi vārda "Kārlis" īpašnieki bijuši un ir diži un pazīstami cilvēki gan pasaulē, gan Latvijā. To vidū – Latvijas valsts prezidents Kārlis Ulmanis, dabas zinātnieks, Buenosairosas nacionālā muzeja direktors Kārlis Bergs, rakstnieks, Latvijas konsuls Zviedrijā Kārlis Ieviņš, aktieris Kārlis Sebris un daudzi, daudzi citi. Viņu vidū – arī valodnieks un skolotājs Kārlis Mīlenbahs.

Pēc piedalīšanās projektā – ekskursija (1)

Nu jau vairāku gadu garumā irlavniekiem ir nodibinājusies cieša draudzība ar Rīgas Starptautisko Soroptimistu klubu. Tā ir sabiedriska dažādu profesiju sieviešu organizācija, kas dibināta 1921. gadā. Rīgas klubs tika dibināts 1999. gadā. Pašlaik pasaulē ir klubi 123 valstīs.

Karatisti, kas nes Tukuma vārdu pasaulē (2)

Beidzies 2007. gads – labs un grūts sportistiem no «Tukuma karatē kluba». Viņi startēja dažādās sacensībās gan Latvijā, gan arī ārzemēs: Horvātijā, Baltkrievijā, Igaunijā. Un nebija tādu sacensību, kurās neizskanēja «Tukuma karatē kluba» sportistu vārdi!

«U-9» komanda izcīna tiesības spēlēt Latvijas čempionātā 

12. janvārī Tukuma sporta un atpūtas kompleksā Lauktehnikā notika Zemgales reģiona atlases spēles telpu futbolā «U-8» un «U-9» vecuma grupās. Piedalījās arī FK «Tukums 2000/TSS» puiši, kas cīnījās par tiesībām spēlēt Latvijas čempionātā Zemgales reģionā.

Pie veikala «Top» neievēro satiksmes noteikumus (5)

Ir novērots, ka pie veikala «Top!» Tukumā regulāri netiek ievēroti Ceļu satiksmes noteikumi. Varbūt ir iespējams uztaisīt rakstu «Neatkarīgajās Tukuma Ziņās», kā tiek ievēroti noteikumi (ne tikai par bildē redzamo auto) pie veikala «Top!»? Šī zīme pie veikala vispār netiek ievērota, un, starp citu, šis nav vienīgais policijas auto, kurš tiek tur novietots stāvēšanai!

Plašajā Krievzemē piedzīvotas mazas neveiksmes 

No 2. līdz 8. janvārim FK «Tukums 2000/TSS» «U-9» un «U-10» vecuma puiši devās uz mūsu sadraudzības pilsētu Krasnogorsku Krievijā – aizstāvēt Tukuma godu starptautiskā turnīrā Krievijas Federācijas Nopelniem bagātā trenera M. K. Deviševa piemiņai. Uz  Krievzemi zēnus pavadīja viņu aktīvie vecāki un treneri – Sergejs Kovaļovs un Artjoms Grudcins. «U-10» grupā mūsējie astoņu komandu konkurencē izcīnīja 5. vietu.

«Ziemassvētku brīnums» 

Jauno gadu deju kopa «Valsis» uzsāka 6. janvārī – Zvaigznes dienā, piedaloties koncertā «Ziemassvētku brīnums» Rīgas Latviešu biedrības namā.

Bib­li­otē­ku mo­za­īka 2007 

Aizvadītais gads Tukuma bibliotēkā bijis gana rosīgs. Realizēti vairāki projekti, ierīkots interneta punkts, noorganizēti vairāki pasākumi, braukts pieredzes apmaiņā pie kolēģiem uz Lietuvu.

Jauntukuma apkārtnes vandaļi (Papildināts) (20)

Kārtējo reizi, ejot no Jauntukuma krustojuma uz Tukumu, nācās pārliecināties par pilsētas varas struktūru bezspēcību dažu vandaļu priekšā, kas nu jau labu laiku nakts aizsegā terorizē šī mikrorajona iedzīvotājus. Nezinu, kā ar tiešiem uzbrukumiem cilvēkiem, bet šī mikrorajona infrastruktūra cieš no šo "varoņu" enerģijas.

«U-9» un «U-11» futbolisti no Tukuma veiksmīgi aizvada Veco gadu 

No 28. līdz 30. decembrim futbola kluba «Tukums 2000/TSS» zēnu komandas «U-9» un «U-11» vecuma grupās piedalījās starptautiskā futbola turnīrā «Super Nova Cup», kur «U-9» vecuma puiši 16 komandu konkurencē izcīnīja 2. vietu, bet «U-11» puiši astoņu komandu konkurencē ierindojās zelta viducītī – 4. vietā. Uz turnīru, kas notika Inčukalnā, mūsu zēnus pavadīja enerģiskais, atraktīvais treneris Sergejs Kovaļovs.

Pasākumu kalendārs

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool