Bernhards, Boriss, Rojs

Audēju darbnīca jaunās telpās 

1. novembrī darbu jaunās vietā – Tidaholmas ielā 3 – bijušajās bibliotēkas telpās, sāks Tukuma muzeja audēju darbnīca. Līdz šim tā atradās Smilšu ielā.

26. oktobrī pulkstenis jāpagriež par stundu atpakaļ 

2008. gada 26. oktobrī 4.00 (naktī no sestdienas uz svētdienu) Latvijā notiks pāreja atpakaļ no vasaras laika, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par vienu stundu atpakaļ.

MURZIKS (1)

Šis sešus mēnešus jaunais brīnumiņš meklē mīļu, iejūtīgu, gādīgu saimnieku, kurš piedos kaķītim to, ka labā actiņa ir neredzīga (aizaugusi ar trešo plakstiņu).

«Kas notiek?» – jau 10. gadu 

Piektdien, 24. oktobrī 9.00 26 065 devīto klašu skolēni 825 Latvijas skolās piedalīsies laikraksta «Diena» organizētajā mūsdienu zināšanu konkursā «Kas notiek?».

Hokejam un sportam Engurē būs būt! 

Engures pagasts ir viens no sportiskākajiem Tukuma rajonā. Engurē sporto gan pieaugušie, gan bērni. Arī hokeja spēles tradīcijas pagastā ir gana senas. Agrāk Engurē zem klajas debess bija ledus laukums, kur ziemās uzlēja ledu, un varēja uzspēlēt hokeju.

Māmiņu un bērnu labsajūtai Tukumā (26)

Mēs visi gribam dzīvot sakoptā un skaistā pilsētā. Vēl pārredzamā pagātnē mēs lepojāmies, ka Tukumu Latvijā dēvēja par rožu pilsētu. 2001. gadā Tukums saņēma sakārtotākās pilsētas titulu. Protams, katru gadu tiek labiekārtota kāda iela, neliels skvērs vai puķu dobe. Atsevišķi pilsētas stūrīši kļūst pievilcīgāki. Jaunceltnēs tiek veidota piemērota iekļūšana arī cilvēkiem ratiņkrēslos un māmiņām ar bērnu ratiņiem. Tās visas ir iepriecinošas rūpes par pilsētas labiekārtojumu.

Siltumenerģija Tukumā – lēti vai dārgi? (1)

Ir pienācis rudens, uzsākta jauna apkures sezona. Drīz tiks iesniegti dzīvojamo māju apsaimniekotājam SIA «Tukuma nami» pirmie rēķini par saņemto siltumenerģijas daudzumu. Ņemot vērā to, ka Tukuma pilsētā iedzīvotāju lielākā daļa vasaras periodā maksāja avansa maksājumus, sākot no 2008. gada decembra maksājums tiks samazināts par iemaksāto avansa maksājumu – Ls 0,35 par m².

«Ar šķēpu un rozēm» – izstāde foto salonā «Foto Tev!» 

Tukumā, Brīvības laukumā, Gunta Jēkabsona salonā «Foto Tev!» ir iekārtota izstāde «Ar šķēpu un rozi», kas veltīta Latvijas valsts pastāvēšanas 90. gadadienai un apskatāma vēl līdz oktobra beigām. Leona Pimeneova fotogrāfijas stāsta par NBS Štāba bataljona karavīriem, viņu ikdienu pēdējo gadu laikā. Vairāk izcelts ir Goda sardzes rotas karavīru dienests.

«ASK/Juniors» pārliecinoši uzvar «Kandavu» (2)

17. oktobrī Kandavā notikušajā LBL basketbola spēlē vīriešiem, cīņā SK «Kandava» pret BK «ASK/Juniors» ar rezultātu 68:111 uzvaru guva viesi.
Spēles pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 21:33, bet pirmā puslaika beigās rezultāta starpība bija vēl lielāka – 35:62 BK «ASK/Juniors» labā.

Tukumnieks lielpilsētā (2)

Pagājis jau vairāk nekā mēnesis, kopš iesākušās mācības augstskolā. Galvaspilsētā pienācis rudens, atnesot pirmās sārtās lapas un pārdomas par to, kas tad īsti ir palicis mājās – manā Tukumā. Klusās ielas un pazīstamās sejas uz ielām nomaina nemitīgā lielpilsētas burzma un steiga. Dažreiz šķiet, ka laiks skrien pārāk ātri, neatliek laika apstāties un padomāt par neikdienišķām lietām, par skaisto laiku, rudeni, kurš nemanot ir pienācis, izkrāsojot Rīgu pašās skaistākajās krāsās, it kā viss paskrietu garām, nemaz nemanot.

Spēlē uzvar mājinieki 

Trešdien, 15. oktobrī, Rīgā notika nu jau otrā šīs sezonas LBL basketbola spēle vīriešiem, kur izbraukumā spēlēja SK «Kandava» pret «LU/Rīdzene» komandu. Spēlē ar nelielu punktu pārsvaru (86:80) tomēr uzvarēja mājinieki.

Mainīts VSAA darba laiks 

No 2008. gada 1. oktobra Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) Tukuma nodaļā (Raudas ielā 12a, Tukumā) mainīts klientu apkalpošanas laiks:
Pirmdiena 8.30 līdz 18.00
Otrdiena 8.30 līdz 17.00
Trešdiena 8.30 līdz 17.00
Ceturtdiena 8.30 līdz 17.00
Piektdiena 8.30 līdz 15.00
Šīs izmaiņas tika ieviestas atsaucoties uz pagājušajā gadā veikto klientu apmierinātības pētījuma rezultātiem, par uzlabojumiem VSAA klientu apkalpošanas jomā – nodaļām jānosaka ērtāks darba laiks – jāstrādā ilgāk vakaros, lai strādājošiem klientiem būtu iespējams tās apmeklēt.

Seniori prot un var! 

11. oktobrī, Kandavas Kultūras namā vecākās paaudzes deju kolektīvs «Kandavnieks» sagaidīja savus draugus no deju kolektīva «Nurme» (kaimiņi no Talsu rajona Laucienes pagasta). Pašmāju dejotāju kolektīvs, uzsākot savu 12. sezonu, bija nolēmis dalīties pieredzē ar saviem draugiem un iemācīt viņiem deju «Pagriezies, saulīte!». Šo deju viesiem palīdzēja iemācīties nu jau Kandavas kolektīva bijusī vadītāja Agrita Rožkalne. Lai sadejošanās būtu jautrāka, tad ciemiņi kā dāvanu atveda un iemācīja kandavniekiem savu deju – «Nurmes polku». Draugu kolektīvu vada Agrita Sūniņa.

«Baltais drakons» Tukumā, Latvijā un Eiropā 

Reģionālās karatē federācijas Tukuma pašaizsardzības klubs «Baltais Drakons» aizvadījis vasaras sezonu, visai sparīgi un sekmīgi piedaloties Eiropas mēroga sacensībās.

Arhitekta Bokslafa radinieki apmeklē Jaunmokas un Jaunpili 

Pagājušajā sestdienā izcilā Latvijas baltvācu arhitekta Vilhelma Nikolaja Bokslafa radinieki arhitekta 150. jubilejas svinību ietvaros apmeklēja arī tās pilis Tukuma rajonā, kas saistītas ar jubilāra jaunradi.

Pasākumu kalendārs

2019.08.20 | 11:13

Kapu svētki Kandavā un Zantē 

2019.08.21 | 11:00

Futbols Tukumā 

2019.08.22 | 18:00

Skriešana Engurē 

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool