Bernhards, Boriss, Rojs

Ticot! Cerot! Mīlot! (1)

Trīs atpazīstami cilvēki – publicists Arnis Šablovskis, pianiste Santa Jākobsone un Latvijas Nacionālās operas soliste Evita Zālīte – sestdien, 8. maijā, Tukumā «Brīvās akadēmijas» zālītē ļāva vien īsu brīdi būt tuvumā pasaulei, kas pirmajā mirklī var šķist tik tāla…

Irlavas bērnudārza audzēkņi mācās šķirot atkritumus 

27. aprīlī Tukumā, SIA «Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrības «Piejūra»» birojā, viesojās Irlavas pirmsskolas audzēkņi, kas kopā ar savām audzinātājām vēlējās uzzināt, kur nonāk sadzīves un dalītie atkritumi.

Ko atceras bijušie un esošie deputāti? 

4. maijā par godu Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas 20. gadskārtai Jaunpils novada dome sadarbībā ar muzeju organizēja svinīgu pieņemšanu, kurā piedalījās esošie domes deputāti un bijušie Jaunpils un Viesatu pagastu LPSR Tautas deputātu padomes deputāti, kas pagastu pārvaldīja pirms 20 gadiem, kā arī Jaunpils vidusskolas skolēnu eseju konkursa dalībnieki.

Kustību festivāla «Jaunpils 2010» uzvarētāji 

23. aprīlī Jaunpils pili pieskandināja bērnu un jauniešu kustību festivāls «Jaunpils 2010», kas šogad pulcēja aptuveni 650 lielus un mazus dejotājus.

«Demo» panākumi Latvijas deju čempionātā 

25. aprīlī Slampes kultūras pilī notika Latvijas šova dejas čempionāts, kurā piedalījās labākās Latvijas grupas un cīnījās par čempiona titulu.

Kustību festivālā «Jaunpils 2010» 

Jau šo piektdien, 23. aprīlī Jaunpils pili ieskandinās jautrais un dzīvespriecīgais bērnu un jauniešu kustību festivāls «Jaunpils 2010», kas ir kļuvis par Latvijas nozīmīgāko notikumu aerobikā un dejā.

Karatistu panākumi Ziemeļvalstu karatē čempionātā 

10 un 11. aprīlī Tallinā (Igaunija) notika Ziemeļvalstu karatē čempionāts, kur startēja tikai valsts izlases sportisti no septiņām valstīm: Īslandes, Norvēģijas, Somijas, Dānijas, Zviedrijas, Igaunijas un Latvijas.

Projekts «Fosforam – Nē!» Zemītes pamatskolā (3)

Pagājušā gada oktobrī skolēniem tika piedāvāts iesaistīties vides projektā «Fosforam – nē!». Projekta laikā bija jāizpēta, kas ir fosfors un fosfāti, kur tie dabā atrodas, kāda nozīme tiem ir cilvēku dzīvē.

Dziedošo un dejojošo ļaužu sadraudzības pasākums Zentenē 

17. aprīļa pēcpusdienu Zentenes kultūras namā pieskandināja dziesmas un dejotāju soļi. Skanēja patiesi vareni – "pār pļavā, pār norām, pār mežu galiem"! Citādi nemaz nevarēja būt, jo šajā sadziedāšanās un sadancošanās pasākumā piedalījās pieci senioru vokālie ansambļi, trīs senioru deju kopas un pašmāju aktieru kopa. Tā bija iepazīšanās tiem, kuri satikās pirmo reizi, savukārt atkalredzēšanās tiem, kuriem šādas tikšanās kļuvušas jau par tradīciju.

Par tīru, sakoptu Latviju arī Jaunsātos 

Jaunsātu pagasta iedzīvotāji talkas ideju atbalstīs jau trešo gadu. Par to, ka arī šogad "talkosim" liecina jau nedēļu atpakaļ sētā pie pagasta ēkas izvietotais lielais grozs ar krāsainiem talkas maisiem un grābeklīšiem ,kurš nepārprotami aicina ikvienu, kam svarīgs savs pagasts un sakopta Latvija piedalīties talkā.

Ir robežšķirtne. Pietiek! (5)

Ceturtdienas balsojums saeimā par ģenerālprokuroru ir, šķiet, pēdējā laika lielākā robežšķirtne izvēlei par ceļiem, pa kuriem mūsu valstij tālāk doties. It kā jau nepietiktu ar tā jau novājināto un novārdzināto valsti – līdzšinējās politikas pasūtītāji tomēr nevēlas, lai tie tiesiskās valsts aizmetņi, kas vēl palikuši, nodrošinātu spēju analizēt viņu darbību no tiesiskā viedokļa. Nezin jau, […]

Vai tukumniekiem ir vajadzīga māksla? (9)

Rakstu vilcienā, braucot no Rīgas. Nupat piedalījos Mākslas dienu atklāšanas gājienā un izstādes atvēršanā Rīgas Mākslas telpā, Vecrīgā. Jūtos pacilājoši kā daudzi citi jauni un veci mākslinieki, mākslas skolu un augstskolu audzēkņi, vienkārši mākslas mīļotāji. Šogad Mākslas dienu moto – Imanta Ziedoņa dzejolis: Es tieši uz ielas eju tev klāt, Es gribu ar tevi parunāt… […]

Ugunsdrošības apmācības Irlavas bērnu namā 

31. martā ugunsdrošības un darba aizsardzības uzņēmuma SIA «FN-SERVISS» darbinieki devās viesos uz Irlavas bērnu namu. Tikšanās mērķis – izglītot bērnus un pedagogus ugunsdrošības jomā.

«Lieldienu kausa» izcīņa sportā 

Nu jau tradicionāli Engurē Lieldienu nedēļas nogalē tika rīkotas sporta galda spēļu daudzcīņas un minifutbola sacensības.

Bezmaksas atpūta bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu ģimenēm 

Saukas dabas parka biedrība, ES pasludinātās programmas «Cīņā pret nabadzību un sociālo atstumtību 2010 gadā» ietvaros, izsludina zīmēšanas konkursu ģimenēm, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām. Konkursa balvas – bezmaksas brīvdienas Saukas dabas parka teritorijā, lauku mājā «Bincāni».

Pasākumu kalendārs

2019.08.20 | 11:13

Kapu svētki Kandavā un Zantē 

2019.08.21 | 11:00

Futbols Tukumā 

2019.08.22 | 18:00

Skriešana Engurē 

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool