Asja, Asnate, Dāgs

VUGD svin dzimšanas dienu un aicina ciemos (2)

17.maijā, dienā, kad Ugunsdzēsība Latvijā svin 146.dzimšanas dienu un pirmo reizi oficiāli tiek atzīmēta Ugunsdzēsēju un glābēju diena, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) rīko atvērto durvju dienu un aicina ciemos visus interesentus.

Tumes šķēpi lido jau 13. reizi 

Tradicionāli katru gadu maija pirmajā sestdienā Tumes sporta laukumā pulcējas šķēpmetēji uz Tālivalža Krūmiņa kausa izcīņas sacensībām, kuras organizē Tukuma Vieglatlētikas klubs. Arī šoreiz sacensības risinājās lieliskos laika apstākļos. Un atkal visvairāk dalībnieku startēja no Kandavas novada – Sporta skolas treneru Andreja Grosa un Elvīras Juhņēvičas vadībā. Piedalījās arī šķēpmetēji no Tukuma, Rīgas, Siguldas, kā arī Irlavas, Jaunsātu un Tumes pagastiem.

Feldmanis un Jese vasaras sezonu atklāj ar uzvaru «Kalnamuižas» rallijsprintā 

Ar tukumanieka Jāņa Feldmaņa un viņa pārinieka Anrija Jeses uzvaru noslēgušās šī gada rallijsprinta vasaras sezonas pirmās sacensības «Kalnamuiža 2011».

Irlavā apbalvoti ziemas sezonas galda spēļu uzvarētāji (2)

30. aprīļa vakars Irlavas sporta namā bija īpašs. Pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal tika nolemts ziemas sezonas galda spēļu uzvarētājus apbalvot svinīgā pasākumā. Protams, ka pie reizes netrūka arī citu sporta aktīvistu, kurus sumināt un izcelt. Visa vakara garumā bija iespēja arī katram uzspēlēt šahu, dambreti, novusu, galda tenisu, pamest šautriņas un, protams, paralēli dejošanai vērot Latvijas izlases hokeja spēli. Ar īpašu skatītāju atbalstu tika uzņemtas sporta namā savus mēģinājumus aizvadošās līnijdejotājas. Šajā vakarā tika dota iespēja visiem dalībniekiem apgūt specifiskos dejas soļus un kļūt par līnijdeju zvaigzni. Sporta dzīves vadītāja vārdā liels paldies par pasākuma kuplo apmeklētību.

Tukuma 2. pamatskolā svin māmiņas dienu 

“Skaistāko visu pasaulē Es dāvāšu tev tūlīt Tik pacieties kamēr vēl zvaigzne krīt Mīļo māmulīt…" Šos Ivara Fībiga dziesmas «Tev, māmiņ» vārdus piektdien, 6. maijā, Tukuma 2. pamatskolā saviem vecākiem, bet jo īpaši māmiņām veltīja visi Pavasara koncerta dalībnieki. Vārdi, mūzikas skaņās ietērpti, tie gāja no sirds uz sirdi. Pavasara koncerti Tukuma 2. pamatskolā jau […]

«Demo» – Latvijas čempioni (7)

1. maijā Ādažu kultūras centrā notika «Latvijas šova dejas čempionāts 2011». Ar prieku un lepnumu paziņojam, ka deju grupa «Demo», kas trīs gadus šajā čempionātā bija 3. vietas ieguvēji, šogad ar deju «Ubaga sapnis» pirmo reizi ieguva 1. vietu un Latvija čempiona titulu, kā arī tiesības pārstāvēt Latvijas Valsti Pasaules čempionātā Vācijā. Vecākajā grupā, kā vienmēr, cīņa bija sīva, bet šoreiz tukumnieces atstāja aiz sevis Liepājas «Ekstru», Daugavpils baleta studiju «Vizāža», kā arī trīskārtējos Latvijas čempionus – Jelgavas deju studiju «Benefice» un citus …

Tradicionālais Lieldienu turnīrs Tumē 

Šogad tradicionāli jau astoto reizi Tumes vidusskolas sporta zālē risinājās volejbola sacensības seniorēm, kur piedalījās četras komandas: Tukuma, Talsu «Kamparkalna», Irlavas un Tumes sportistes.

103 komandu konkurencē triumfē Anitas Liepiņas komanda 

30. aprīlī un 1. maijā Kandavas apkārtnē notika starptautiskas sacensības orientēšanās sportā «Kandavas rogainings 2011». Sacensībās piedalījās 103 komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas.

Tukuma Mākslas skolas audzēkņi godam pārstāv savu skolu 

8. un 9. aprīlī Valkā notika Latvijas profesionālās ievirzes mākslas skolu skolotāju metodiskais seminārs. Valstī pašlaik darbojas aptuveni 90 mākslas skolu un šādi – skolotājus izglītojoši – pieredzes apmaiņas semināri notiek katru gadu.

«Gada prece 2010» – Tukuma piena Exporta produkti 

Šodien, 27. aprīlī, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības namā tika sumināti Latvijas Tirgotāju asociācijas piešķirtā apbalvojuma “Gada prece 2010" uzvarētāji, ko nosaka ņemot vērā produktu pārdošanas apjomus. Par pircēju iecienītāko preci 2010.gadā atzīti arī divi “Tukuma piens" zīmola Exporta produkti – Exporta skābais krējums 25% un Exporta sviests 82.5%.

Speciālās Olimpiādes apvienotajā sporta turnīrā Lietuvā (1)

21. un 22. aprīlī Lietuvas pilsētā Kedaiņos notika Speciālās Olimpiādes apvienotā sporta turnīrs futbolā, kurā piedalījās Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un Polijas komandas. Latvijas komanda, kurā kopā ar Kokneses un Daugavpils zēniem spēlēja arī trīs Dzirciema speciālās internātpamatskolas audzēkņi – Artūrs Balodis, Ainis Zāģeris, Ivo Mers – izcīnīja bronzas medaļas.

Bezmaksas diagnostika automobiļu svētkos 

Pie tirdzniecības centra «Spice» no 29. aprīļa līdz 1. maijam notiks automobiļu svētki, kuru laikā tiks piedāvāta bezmaksas automobiļu diagnostika.

Palīdzēsim bērnam attīstīt valodu…. (1)

Pirmsskolas bērnība – cilvēka dzīvē ir ļoti īss laika posms, pavisam tikai pirmie septiņi gadiņi. Šajā periodā kā nekad strauji mainās un ātri notiek bērna attīstība.

Palīdzēsim bērniem izzināt dabu 

Izziņas process sākas ar sajūtām. Dabas daudzveidība un norišu mainīgums saista bērna uzmanību, izraisa interesi, zinātkāri, rosina rotaļām un darbam. Daba stimulē bērna uzmanību, attīsta sajūtas un uztveri, rosina domāt, fantazēt un ir pozitīvu emociju avots. Bērniem vienmēr ir saskarsme ar dabu. Viņus saista zaļās pļavas un meži, spilgtie ziedi, tauriņi, vaboles, putni, zvēri, strautiņi, peļķes.

Džūkstes skolas ēkai – 50 (1)

15. aprīlī mūsu skolai apritēja 50 gadu. Diena bija jauka un sulaina, tāpat kā mūsu noskaņojums.

Pasākumu kalendārs

2019.09.17 | 10:00

Jauno uzņēmēju skola Slampē 

2019.09.18 | 18:00

Runās par Vecupes projektu Engurē 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool