Marija, Marika, Marina

Spēlē «Zaļā punkta distanci» Tukumā 

Svētdien, 8. jūlijā Tukumā, Brīvības laukumā, no 11.00 līdz 14.00 ikviens «Rožu svētku» dalībnieks aicināts izmēģināt veiksmi un pārbaudīt savas zināšanas vides izglītībā, izspēlējot «Zaļā punkta distanci» un piedaloties izlozē par vienu no trim «Tallink» jūras ceļojumiem uz Stokholmu 4 personām.

Tukuma Mūzikas skolas koklētāju ansamblim panākumi (1)

Tukuma Mūzikas skolas kokles klases audzēkņi Rietumlatvijas un Pierīgas koklētāju ansambļu skatē, kas norisinājās Latvijas kokļu dienu «Jūrmala 2012» ietvaros, saņēma I pakāpes diplomu.

Vienā elpā ar dabu 

Ne vienreiz vien dzirdēts, ka šajā tehnoloģiju laikā, arvien vairāk zūd attiecības cilvēks – cilvēks. Lai taupītu naudu, sūtām viens otram īsziņas telefonā, lai būtu vēl mazāki izdevumi, sarakstāmies e-pastā ar datora palīdzību. Un tā nemaz nesanāk ne balsi dzirdēt, ne runātāju vaigā redzēt. Tāpat jau arī par Mariju Blūmu-Kauliņu visu var izlasīt un uzzināt, […]

Irlavas velokrosa-2012 pirmā kārta aizvadīta 

No Irlavā rīkotajām sacensībām velokross izceļas ar visplašāko dalībnieku vecuma diapazonu un vislielāko labvēļu atbalstu.

Diabēta biedrībai – 20 

9. jūnijā Tukuma kultūras namā tika atzīmēta Tukuma reģionālās Diabēta biedrības 20. dzimšanas diena.

Izstādē piedalās… 

V. Maļinovska, J. Minajeva, L. Simonaviča, J. Panders, B. Eihmane, S. Želve, Dz. Dērupe, L. Tihonova, A. Skrobko, J. Roze, M. Fībiga, L. Zvaigznīte, I. Liepiņa – tādi uzvārdi bija minēti sarakstā, ko glītā rāmī varēja lasīt pašā Raudas pansionāta rokdarbu izstādes viducī.

Visskaistākās dziesmas un dejas bērnu svētkos Irlavā 

1. jūnijā Irlavā, Studentkalna estrādē pulcējās bērnu vokālie ansambļi, tautisko deju kolektīvi, solisti, kuri piedalījās ikgadējā festivālā «Dziesmu un deju lietus Irlavā».

Gan tiksimies atkal! 

Sestdien, 26. maijā, pirmsvasarsvētku noskaņojumā Ozolpilī notika īsts jampadracis. Vai tā tiešām kļūs par tradīciju, to rādīs laiks… Bet šogad jau otro reizi kopīgā pasākumā tikās Audžuģimeņu biedrība «Loks» un atbalsta grupa «Klausies ar sirdi!», kas apvieno ģimenes, kurās ir bērni ar īpašām vajadzībām.

Tā Jauniešu Sociālā centra jaunieši skrēja maratonu 

Tā Tukuma novada pašvaldības aģentūras «Tukuma novada sociālais dienests» Jauniešu Sociālā centra jaunieši gatavojās 20. maija maratona skrējienam un piedalījās tajā.

Precizēti trūcīgas personas statusa piešķiršanas nosacījumi 

Labklājības ministrija (LM) precizējusi trūcīgas ģimenes (personas) statusa piešķiršanai noteiktos nosacījumus un atvieglojusi administratīvās procedūras šī statusa noteikšanai. To paredz LM izstrādātie grozījumi Ministru kabineta Noteikumos par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu par trūcīgu, kas otrdien, 29.maijā, apstiprināti valdībā. Noteikumu normas attiecībā uz bezdarbniekiem saskaņotas ar pērnā gada decembrī pieņemtajiem grozījumiem Sociālo pakalpojumu un […]

Zantes svētku pasākums ugunsdzēsības muzejā (2)

19. maijs – saulaina, vasarīgi silta diena. Folkloras kopa «Vācelīte» ieskandina Zantes svētkus. Visas dienas garumā paredzēti lielpilsētas cienīgi pasākumi vairākās pagasta vietās.

Bērnu uzticības tālrunis turpinās akciju pret vardarbību 

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu Uzticības tālrunis 116111, tuvojoties Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai 1.jūnijā, turpinās akciju “Redzi, dzirdi? Nepaliec vienaldzīgs!".

Braukšanas biļetes neņemšana par braucienu, var veicināt cenu kāpumu biļetēm un maršruta slēgšanu (9)

Pasažieriem norēķinoties par braucienu sabiedriskajā transportlīdzeklī, bet nesaņemot no autobusa vadītāja biļeti, tas veicina turpmāku biļešu cenu paaugstināšanu vai reisu un pat maršrutu slēgšanu. Tā informē Rīgas Plānošanas reģiona Sabiedriskā transporta nodaļas vadītāja Ligita Olante.

Čaklākie makulatūras vācēji tiekas Laumu dabas parkā 

17. maijā Laumu dabas parkā Talsu novadā satikās vairāk nekā 200 čaklākie makulatūras vācēji no 23 izglītības iestādēm, kas piedalījās konkursā «Palīdzēsim kokiem!»

Palīdzēsim Mārim un viņa vecākiem! (1)

Divdesmitgadīgajam Mārim vienpadsmit mēnešu vecumā sākās epilepsijas lēkmes, kā arī tika konstatēti centrālās nervu sistēmas bojājumi ar kustību traucējumiem, kā arī demence un autisms. Māris sāka staigāt trīs gadu vecumā, bet vēl joprojām to dara tikai uz pirkstgaliem, tāpēc viņš ir jāpietur, lai nekrīt. Patlaban viņam nepieciešama nepārtraukta aprūpe – Māris ir jāapģērbj, jābaro, jāved […]

Pasākumu kalendārs

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool