Liesma, Elita, Alita

Aicina startēt konkursā „Sunim draudzīgākais gada veikums” 

14. septembrī sākās pieteikšanās konkursam „Sunim draudzīgākais gada veikums". Tajā var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš pēdējā gada laikā ir sniedzis ieguldījumu kāda suņa vai suņu dzīves apstākļu, veselības u.tml. uzlabošanā, kā arī pievērsis uzmanību un risinājis klaiņojošo dzīvnieku problēmu Latvijā.

Mazpulcēni godina Kārli Ulmani un gaida jaunus uzdevumus 

2. septembrī Dobeles «Pikšu» mājas pagalmā pulcējās ļaudis, to vidū mazpulcēni, lai godinātu Latvijas valstsvīra un mazpulku kustības dibinātāja Latvijā – Kārļa Ulmaņa piemiņu viņa 135. dzimšanas dienā.

Bezmaksas latviešu valodas kursi pieaugušajiem (2)

 Programmas mērķis ir paaugstināt LATVIEŠU VALODAS prasmi Latvijas iedzīvotājiem, kuru dzimtā valoda nav latviešu valoda(CITTAUTIEŠIEM).Programmas ietvaros tiks atbalstīti intensīvie latviešu valodas kursi, kur tas ir nepieciešams, nodrošinot iespēju ikvienam interesentam apgūt latviešu valodu līdz valsts valodas prasmes vidējā līmeņa 2.pakāpei (B2).Programmas mērķa grupa ir strādājošie pieaugušie Latvijas iedzīvotāji un studenti. Kā īpaši atbalstāma mērķa grupa […]

Topošie Irlavas pirmklasnieki turpina tradīcijas 

Aizvadītajā nedēļas nogalē piedzīvojumiem bagātu dienu izbaudīja tie bērni, kuri tūlīt mācības sāks Irlavas vidusskolas 1. klasē.

Tumes kora sasniegumi Krievijas ceļos 

Tieši pusnaktī no 2. uz 3. augustu mūsu koris devās uz Sanktpēterburgu, lai piedalītos starptautiskā koru konkursā «The Singing World».

«Vocalica» piedalās starptautiskā festivālā «Europa Cantat» (4)

No 27. jūlija līdz 5. augustam Jaunpils vokālā grupa «Vocalica» atvēra jaunu lappusi savā biogrāfijā: piedalījās starptautiskā festivālā «Europa Cantat», kas notika Itālijas pilsētā Turīnā.

1. septembrī – Slampes un Džūkstes pagastu ģimeņu svētki 

Jau piekto gadu Latvijas Sarkanā Krusta Tukuma komiteja sadarbībā ar biedrību «Fenikss SI» un ar Tukuma novada domes finansiālu atbalstu rīko ģimeņu svētkus.

Tukuma «Vidums» vasaras vidu izdejo Turcijā (3)

Atsaucoties uzaicinājumam piedalīties XIII Eiroāzijas kultūras festivālā (XIII Istambul Euroasia Culture Festival), Tukuma kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīva «Vidums» dalībnieki no 11. līdz 16. jūlijam viesojās Turcijā, Stambulā.

Japāņu TV raidījums apceļo Latviju 

Latvijā divas dienas strādā Japānas televīzijas “BS-TBS" darbinieki, kas izvēlējušies svešas valstis apceļot un saviem skatītājiem parādīt, pārvietojoties ar autobusu.

28 cilvēku ģimenei Tumē vajadzīgs ūdens 

Ūdens ikdienā ir nepieciešams ikvienam no mums. To, ka varam atgriezt krānu un izmantot ūdeni, uztveram kā pašsaprotamu iespēju un tikai brīdī, kad ūdens nav vai tā pieejamība ir ierobežota, spējam patiesi novērtēt tā nozīmi mūsu dzīvē. Poņu ģimene droši vien daudz labāk nekā vairums cilvēku spēj novērtēt ūdens milzīgo nozīmi ikdienas un lauku darbos. Tumes pagasta „Ausmās" ir apgrūtināta piekļuve ūdenim, un dziļurbuma ierīkošana atvieglotu Poņu ģimenes ikdienas gaitas.

Kurš uzņemsies atbildību par tautas muļķošanu ar fotoradariem? (2)

Šā gada pirmajā pusgadā, salīdzinot ar tādu pašu laika periodu pērn, par gandrīz 16% pieaudzis ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaits, savukārt par 6% palielinājies negadījumu skaits ar cietušajiem. Tā liecina Valsts policijas Satiksmes uzraudzības biroja un CSP dati.

Irlavas pagasta svētki aizvadīti! (2)

Pagājušajā nedēļas nogalē Irlavas pagastā jau sešpadsmito gadu pēc kārtas notika pagasta svētki – ar plašu kultūras un sporta programmu!

Lamiņu svētki «Visi radi kopā!» 

Tieši pirms gada – jūlijā – Lamiņos ļaudis pulcējās uz saviem svētkiem. Tas bija pirmais salidojums pēc 25 gadiem, uz kuru bija sabraukuši bijušie lamiņnieki no kaimiņpagastiem, Tukuma, Rīgas, Olaines, Jelgavas u.c. Satikās jaunības dienu draugi, sen neredzēti radi, bijušie kaimiņi un runāja, ka pēc gada atkal jābrauc šurp. Un tā 27. jūlijā 16.00 Lamiņos atkal būs gaidītā satikšanās. «Visi radi kopā!» – tāds ir šī gada svētku moto!

Gatavojoties spēcīgajiem negaisiem 

Gatavojoties prognozētājiem spēcīgajiem negaisiem, AS “Sadales tīkls" personāls strādās pastiprinātā režīmā. Uzņēmums aicina būt īpaši uzmanīgiem negaisa laikā elektroiekārtu tuvumā un sekot elektroierīču drošas lietošanas noteikumiem. Vidējā sprieguma elektrolīniju bojājumu gadījumā klienti tiks informēti ar īsziņas palīdzību.

Improvizēta parfimēru skola Tukumā (4)

Rožu aromāts – viena no plašāk izplatītākajām sastāvdaļām ikvienā parfimērijas kompozīcijā. Tādēļ, Tukuma domes organizētajos rožu svētkos piedalīsies Latvijā parfimērijas un biokosmētikas ražotājs A/S «Dzintars». Svētku laikā Brīvības laukumā pie luterāņu baznīcas pirmoreiz tiks organizēta improvizēta parfimēru skola. Mācīties šajā skolā varēs ikviens interesents pilnīgi par brīvu.

Pasākumu kalendārs

2019.09.17 | 10:00

Jauno uzņēmēju skola Slampē 

2019.09.18 | 10:00

Dzejas dienu pasākums Tumē 

2019.09.18 | 10:15

Lasīšanas pasākums bērniem Pūrē 

2019.09.18 | 11:15

Kino Lapmežciemā 

2019.09.18 | 17:00

Keramikas nodarbība Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool