Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Noskaidroti Kandavas novada čempioni galda tenisā un šautriņu mešanā (1)

19. novembrī K. Mīlenbaha vidusskolas sporta zālē norisinājās novada atklātie čempionāti galda tenisā un šautriņu mešanā. Abus organizēja sporta klubs «Kandava».

Zentenē godina labo darbu darītājus (4)

17. novembra svinīgais pasākums, veltīts Latvijas dzimšanas dienai, Zentenes kultūras namā bija pulcējis necerēti un nepieredzēti daudz ļaužu. Tur bija ne tikai Zentenes centra ļaudis, bet arī no Zentenes tālā gala – Jaunpļavām – un Dzirciema viensētām, no Sēmes pagasta centra un no Kaives apkārtnes sabraukušie.

Dzīvo ar Latviju, elpo ar Latviju! 

No 13. līdz 16. novembrim Vānes pamatskolā jūtama ne tikai darba atmosfēra, bet arī svētku gaisotne un patriotisma gars, jo pie daudzu skolēnu krūtīm rotājas sarkanbaltsarkanā lentīte. Un kā nu ne, visi gatavojas Latvijas 94. dzimšanas dienai.

Jauna tradīcija – patriotisko dziesmu konkurss (4)

”Dzimtene nav novadu, ieražu, bagātību summa, ko prāts var vienmēr aptvert. Tā ir Būtība,” šie Antuāna de Sent-Ekziperī vārdi bija Tukuma 2. pamatskolas patriotisko dziesmu konkursa moto. Dziesma visos laikos ir bijusi mūsu tautas skumjo un priecīgo brīžu līdzgaitniece, mūsu būtības apliecinātāja.

Milzkalnē ieskandina novembri 

11. novembrī Milzkalnes Tautas namā Lāčplēša dienu ieskandināja senioru kolektīvi. Koncertu atklāja mājinieces senioru ansamblis «Tīne» un vadītāja Gita Vanaga. Turpinājumā skanēja senioru koru «Atvasara» no Talsiem (diriģente Astrīda Priekule), «Gaisma» no Jelgavas (dir. Zita Kurševa un Gunta Paškovska), «Rudens gaisma» no Rīgas Kultūras pils, «Ziemeļblāzma» (dir. Bruno Cabulis) un «Skandīne» no Tukuma (dir. Gita Vanaga) dziedātās dziesmas.

Jaunsātu līnijdeju kolektīvam – pieci gadi 

«Sensus» tulkojumā nozīmē sajūtas, un tieši tā sauca līnijdejotāju kopu, kas piektdien Jaunsātu Tautas namā piedzīvoja savu piecgades jubileju. Pasākumā sabrauca viesi no Džūkstes, Tukuma, Jaunpils, Irlavas, Strazdes, Dobeles, Sēmes un Smārdes.

«Brīvās versijas» panākums Sanktpēterburgā 

Sanktpēterburgas prestižā teātru festivāla konkursā starp 12 izvēlētām izrādēm iekļūst Tukuma pilsētas Jaunatnes teātris «Brīvā versija».

Jauka diena labā kompānijā 

Pavisam nesen, kad zemi vēl neklāja sniegs, bet izskatījās kā Ulda Stabulnieka tik populārajā dziesmā, kas stāsta, kā rudens izgrezno Latviju, Tukuma Invalīdu sporta kluba aktīvisti devās tradicionālajā ekskursijā

„Grib mūsu bāleliņš līgavu ņemt(i)…” jeb Pasaka ir sākusies… 

Sestdien „Randas” pārtikas veikalā „Top” uz mirkli pieklusa iepirkšanās drudzis un straujā kustība kļuva gausa, jo katram gribējās tuvāk redzēt šo neikdienišķo skatu… Starp plauktiem graciozi un lepni, brīžiem jautri iesmejoties, pārvietojās jaunais pāris.

Nedēļas nogales pasākumi Tukuma pusē (2)

Arī oktobra pirmajā nedēļā Tukumā un apkārtnē norisinās daudz dažādi pasākumi, kuri kopā sauc visus interesentus Ir pienācis tas laiks, kad jāsāk lūkot pēc ērtiem apaviem, siltām vējjakām un noteikti pēc tālskatiem, jo jau 6. un 7.oktobrī ikvienam dabas un putnu mīļotājam tiek dota iespēja vērot cik daudz un dažādu sugu putnu mitinās Ķemeru nacionālajā […]

Sarma Upesleja un Anita Stikāne tiekas ar savām klausītājām 

26. septembrī Viesatu pagasta kultūras namā ar saviem klausītājiem tikās Tukuma novada dzejniece Sarma Upesleja un mūziķe Anita Stikāne. Īpaši veidotā muzikālā kompozīcijā izskanēja liriskā Sarmas dzeja, kurā atklājās vienkāršas dzīves patiesības, dzīves gudrība un dabas mīlestība. Savukārt Anitas komponētās dziesmas ir ar Sarmas vārdiem. Tās rosina cilvēkus nesadegt dzīves straujajā gaitā un atrast sev […]

Jaunpils vidusskolas 2.b klase piedalās konkursā «Mūsu mazais pārgājiens» 

Jaunpils vidusskolas 2.b klase skolotājas Tamāras Juzupas vadībā piedalās Zemkopības ministrijas izsludinātajā konkursā Latvijas skolu jaunatnei «Mūsu mazais pārgājiens». Šā gada konkursa mērķis ir vairot bērnu un jauniešu zināšanas un izpratni par koka daudzveidīgajiem izmantošanas veidiem un iespējām Latvijā. Konkursa moto: «Iepazīsties – Koks!» Lai piedalītos konkursā, kolektīvam jāveic avotu izpēte par koka daudzveidīgajiem izmantošanas […]

Velokross Mammasdabas takās noslēdzies 

Irlavā noslēdzies atklātais čempionāts velokrosā Mammasdabas takās. Uz pēdējo kārtu velokrosā ceļu uz Irlavu bija mērojuši 82 dalībnieki. Šoreiz laika apstākļi netraucēja parādīt savu labāko sniegumu sportistiem un līdzi just atbalstītājiem. Pēdējā sacensību kārta bija svarīga daļai sportistu, kuri nopietni pretendēja uz Irlavas velokrosa čempiona kausu kopvērtējumā. Tas cīņas padarīja spraigākas starp sportistiem un to […]

Bērnu slimnīcā bezmaksas plaušu pārbaude 

Pasaules Spirometrijas dienu ietvaros, kas Latvijā norisinās jau kopš augusta beigām, tiek rīkotas dažādas aktivitātes, lai pievērstu cilvēku uzmanību tam, cik ļoti svarīgi ir regulāri pārbaudīt savu plaušu veselību. Viena no šādām aktivitātēm ir iespēja vairākās Latvijas pilsētās bez maksas veikt spirometriju jeb ātru un vienkāršu plaušu pārbaudi. 19. un 20. septembrī tāda iespēja būs Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā.

Mazie Latvijas lidlauki – drauds valsts drošībai? (30)

Pagājušajās brīvdienās, 14. un 15. septembrī, tukumnieki bija liecinieki skaistam lidmašīnu šovam gandrīz virs savām galvām.

Pasākumu kalendārs

2019.08.17 | 9:30

Viesatu pagasta svētki 

2019.08.17 | 9:30

Sporta svētki Slampē 

2019.08.17 | 11:00

Kapu svētki Cērē 

2019.08.17 | 11:00

Veselības diena Lestenē 

2019.08.17 | 11:00

Svētki Abavniekos 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool