Ceturtdiena, 2019. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira

«Irlavas interešu klubiņā» gads pagājis kopīgos pasākumos 

Zvaigžņu dienas priekšvakarā Irlavas kultūras namā pulcējās biedrības «Irlavas interešu klubiņš» kolektīvs, lai kopīgā pasākumā atcerētos aizvadītā gada spilgtākos notikumus un plānotu Jaunā gada pasākumus.

Rūķi aktivizējas Engures pagastā (1)

Ziemassvētkos un Jaunajā gadā daudziem cilvēkiem rodas vēlme dot un pateikties labiem cilvēkiem, arī pašiem būt iejūtīgākiem pret līdzcilvēkiem. Īpašu mīļumu gribas sniegt tieši bērniem. To sajuta arī kāda Engures pagasta draugu grupa, kas Plieņciemā un Apšuciemā parasti pulcējas vien skolu un studiju brīvlaikos.

Ziemassvētku kauss volejbolā Irlavā 

Jau trešo gadu pēc kārtas otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī, Irlavas sporta namā valdīja lielais volejbols. Ziemassvētku kauss parasti tiek gaidīts īpaši, jo pats laiks ar Ziemassvētku dziesmām, piparkūku un karstvīna smaržām visapkārt jau ir īpašs.

Rīgu cēla 800 gadus – vēl 800 siltinās! 

Pirms kāda laika medijos publicēju rakstu «Vislētākā enerģija ir tā, kuru netērējam». Tajā dalījos ar savu viedokli par siltumenerģijas taupīšanas un ēku siltināšanas problēmām, salīdzinot situāciju Rīgā un Latvijā kopumā

Pūres bibliotēka dāvina Rūdolfa Plēpja koncertu (1)

Jau no senseniem laikiem bibliotēka bijusi vieta, kur smelties un gūt zināšanas. Pasaulē pirmās bibliotēkas veidojās vienlaikus ar rakstības rašanos. Pūres bibliotēkas pirmsākumi meklējami 1892. gadā, kad to dibināja Sadraudzīgā biedrība, kuras mērķis bija rosināt latvisko izglītību un kultūras dzīvi.

Ziemassvētku turnīrs Kandavā aizvadīts (1)

23. decembrī Kandavā norisinājās tradicionālais Ziemassvētku turnīrs. Dalībnieki sacentās volejbolā – 4 pret 4, «Riču-račā», zolītē un novusā. Turnīru organizēja sporta klubs «Kandava».

Tukumniekiem enduro sezonas kopvērtējumā pilns medaļu komplekts! 

Ar krāšņu balli Saulkrastos, viesnīcā «Minhauzena Unda», Latvijas Motosporta federācijas Enduro komisija atzīmēja 2012. gada sezonas noslēgumu. Svinīgajā pasākumā tika sveikti pirmo trīs vietu ieguvēji Latvijas un Baltijas čempionātā un Kausa izcīņā Enduro un Cross Country, Latvijas čempionātā Piedzīvojumu enduro, kā arī šogad radītajā jaunajā motosporta disciplīnā «Enduro sprints».

Tukuma dzīvnieku patversme saka «Paldies» (1)

Tukuma patversmes iemītnieki saka sirsnīgu un patiesu PALDIES visiem jaukajiem un mīļajiem cilvēkiem, kuri atcerējās par pamestajiem un nodotajiem dzīvniekiem, kuri diemžēl Ziemassvētkus nesagaidīs ģimenē, bet patversmē.

Irlavā sporta diena – pašiem mazākajiem (1)

Jau trešo reizi Irlavas sporta namā pulcējās paši mazākie Irlavas un Lestenes pagastu pārvaldes bērni, lai kopā pavadītu laiku un arī nedaudz pasportotu.

Jaunie mākslinieki saņem starptautiskajā konkursā Ungārijā iegūtās balvas 

30. novembrī 16 Latvijas jaunie mākslinieki tika aicināti uz Latvijas Ārlietu ministriju saņemt apbalvojumus par gūtajiem panākumiem Starptautiskajā bērnu mākslas konkursā «Varavīksne 2012». Balvas pasniedza Eiropas parlamenta direktore Veronika Erta.

TDA «Svīta» dāvina Tukuma dzīvnieku patversmei jaunu aploku (13)

Tukuma dzīvnieku patversme – tā ir vieta, kurā nonāk nelaimē pamestie dzīvnieciņi no malu malām. Dzīvnieku skaits patversmē arvien aug, taču vietas ir ierobežotā un materiāli jaunu izveidošanai – nepietiekamā daudzumā.

«U-9» futbolisti iegūst «Baltic Candels LTD kausu» (4)

25. novembrī Dobelē norisinājās «Baltic Xandels LTD kauss 2012» futbolā 2003. gadā dzimušiem zēniem, kurā astoņu komandu konkurencē piedalījās arī FK «Tukums 2000/Tukuma Sporta skola» futbolisti.

Noskaidroti Kandavas novada čempioni galda tenisā un šautriņu mešanā (1)

19. novembrī K. Mīlenbaha vidusskolas sporta zālē norisinājās novada atklātie čempionāti galda tenisā un šautriņu mešanā. Abus organizēja sporta klubs «Kandava».

Zentenē godina labo darbu darītājus (4)

17. novembra svinīgais pasākums, veltīts Latvijas dzimšanas dienai, Zentenes kultūras namā bija pulcējis necerēti un nepieredzēti daudz ļaužu. Tur bija ne tikai Zentenes centra ļaudis, bet arī no Zentenes tālā gala – Jaunpļavām – un Dzirciema viensētām, no Sēmes pagasta centra un no Kaives apkārtnes sabraukušie.

Dzīvo ar Latviju, elpo ar Latviju! 

No 13. līdz 16. novembrim Vānes pamatskolā jūtama ne tikai darba atmosfēra, bet arī svētku gaisotne un patriotisma gars, jo pie daudzu skolēnu krūtīm rotājas sarkanbaltsarkanā lentīte. Un kā nu ne, visi gatavojas Latvijas 94. dzimšanas dienai.

Pasākumu kalendārs

2019.06.20 | 10:00

Donoru diena Kandavā 

2019.06.20 | 18:30

Skriešana Jaunpilī 

2019.06.20 | 19:00

Ielīgošana Jaunpilī 

2019.06.20 | 20:00

Ielīgošana Jaunsātos 

2019.06.20 | 21:00

Uguns rituāls Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool