Liesma, Elita, Alita

Nodibināta biedrība «Savai Slampei» (1)

Labvēlīgā atmosfērā un aktīvās radošās sarunās Slampes kultūras pilī Lielās talkas dienā, 27. aprīlī, 10 aktīvi cilvēki nodibināja pagasta biedrību «Savai Slampei». Tika apspriesti un balsošanā pieņemti jaunās biedrības statūti.

Putnu dienas Viesatas upesloku takā 

Biedrība «Viesatas upesloki» 22. aprīlī organizēja Putnu dienas. Jau aprīļa sākumā sākās sadarbība ar z/s «Skaras» īpašnieku Vilni Stūri, kas ziedoja materiālus putnu būrīšu izgatavošanai.

Radošums, aktīvais dzīvesveids un fascinējošais miers Somijā 

Darbošanās «Comenius» skolu daudzpusējās partnerības projektā «Ēdamas lietas meža dārzā» ir devusi iespēju paskatīties uz izglītības īstenošanas iespējām Eiropas valstīs, uz šo valstu kultūru, dzīvesveidu. «Comenius» programma dod iespēju doties pasaulē un mācīties.

Uzvaras prieks mūsu līnijdejotājiem 

Sestdien, 6. aprīlī, Baložu vidusskolas sporta kompleksā notika 2. Latvijas līnijdejotāju olimpiāde «Rīgas kauss 2013». Pasākums tika plānots kā grandioza un Latvijas līnijdeju vēsturē ļoti nozīmīga līnijdejotāju kopā sanākšana.

Modes deju studija «Demo» gūst panākumus Baltkrievijā (3)

No 28. līdz 31. martam 58 Tukuma pilsētas modes deju studijas «DEMO» dejotāji piedalījās lielākajā modernās dejas konkursā Eiropā «Чел’z Extreme Games Belarus 2013».

Kas sagaida mājas Slocenes ielā? 

Jautā lasītājs: – Labdien, esmu Slocenes ielas iedzīvotājs. Avīzē rakstīts, ka dzīvojamo māju sāk ārdīt nost – centrālapkures caurules, vannas un citus dzelžus. Vai jūs nevarētu uzrakstīt, kas turpmāk notiks ar šo māju? Šo māju Šulca kungs atļāva jaukt nost…

Priecīgas Lieldienas! 

Kaut gan laukā joprojām mūs ik rītu sveicina itin ziemīgs laiks un asni zem ledus vēl dus, tomēr šonedēļ Engures pusē jau laikus sākās gatavošanās Lielajai dienai, kas ir atdzimšanas simboliskā vēsts, jo atgriežas Saule, gaisma un siltums.

Džūkstes pamatskolā noskaidrots «Supercālis 2013» 

Pavasara atmoda sākas ar putnu skaņām un ūdens čalošanu, bet Džūkstes pamatskolā pavasara atnākšana sākās ar pasākumu «Cālis 2013».

Vienas tautas dēli (1)

Drīz būs pagājuši 70 gadi, kopš beidza grandēt Otrā pasaules kara negaisi, bet, manuprāt, karš vēl nav beidzies Latvijā, vismaz ne cilvēku apziņā, ko parāda 16. marts un 9. maijs. Bet, vai nevajadzētu to mainīt?

Uz hokejmačiem Tumē sabrauca 12 komandas 

Kā uz pasūtījumu, lieliskos laika apstākļos svētdien, 24. februārī, Tumē notika dīķa hokejmači, tāpēc arī komandu pieplūdums no malu malām šturmēja Tumes dīķi un mēs, organizētāji, jau bažījāmies, vai maz dīķa ledus spēs izturēt tādas ļaužu masas (kopā 80 sportsmeni) un vēl ar visu sporta inventāru?!

Zemledus makšķerēšana Bišpēteru ūdenskrātuvē (2)

Lai sacenstos, izrādās, ne vienmēr ir jānovelk virsdrēbes, un tad piemērotā sporta kostīmā – aiziet! Piedaloties Irlavas atklātajās sacensībās zemledus makšķerēšanā sestdien, 23. februārī, 17 vīri bija spiesti skapī sameklēt tās biezākās zeķes un piemērotāko apģērbu.

«Slidošanas svētkos» Irlavā (2)

Ziemā plānot un rīkot sacensības brīvā dabā ir diezgan riskanti, jo laika apstākļi visai bieži veic korekcijas plānos. Tāpēc bez īpaši skaļas reklāmas Irlavā noorganizējām «Slidošanas svētku» dienu.

Vai ceļa zīmei nepareiza darbības zona?! (1)

– Es par ceļa zīmi, kas norāda stāvvietu invalīdiem, ko rudenī izlika pie Kandavas Sociālā dienesta. Tai nav pareiza zīmes darbības zona. Brauc, kad gribi, laukums ar centra darbinieku automašīnām vienmēr pilns un nav, kur nostāties

Noskaidroti Kandavas pagasta čempioni zolītē, šautriņās un riču-račā (1)

Sestdien, 16. februārī, Valdeķu kultūras namā norisinājās Kandavas pagasta atklātie čempionāti zolītē, šautriņu mešanā un riču račā. Pasākumu organizēja sporta klubs «Kandava».

«Irlavas tīnis» – Austra Podniece (21)

9. februārī Irlavas kultūras namā notika ikgadējais radošo talantu konkurss «Irlavas Tīnis», kurā prasmes un talantus izrādīja 10 meitenes vecumā no 10 līdz 14 gadiem.

Pasākumu kalendārs

2019.09.17 | 10:00

Jauno uzņēmēju skola Slampē 

2019.09.18 | 10:00

Dzejas dienu pasākums Tumē 

2019.09.18 | 10:15

Lasīšanas pasākums bērniem Pūrē 

2019.09.18 | 11:15

Kino Lapmežciemā 

2019.09.18 | 17:00

Keramikas nodarbība Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool