Pirmdiena, 2019. gada 22. aprīlis
Armanda, Armands

«Tumes šķēpiem» – 17 

Sestdien, 3. maijā, Tumes sporta laukumā risinājās tradicionālās Tukuma Vieglatlētikas kluba organizētās Tālivalža Krūmiņa balvas izcīņas sacensības «Tumes šķēpi», kurām šogad aprit 17 gadi.

«Irlavas cālis 2014» – Annija Jēgere 

Aizvadītajā nedēļas nogalē Irlavas kultūras namā pulcējās dziedošie irlavnieki, lai piedalītos mazo vokālistu konkursā «Irlavas Cālis 2014». Šogad tajā piedalījās 10 bērni.

Oliņsvētkus Irlavā nosvin ar volejbola turnīru 

Irlavas sporta nama Lieldienu kausa izcīņas sacensībām volejbolā bija pieteikušās četras komandas: «Riekstiņi», «Senjuniori» un «Sēta» no Irlavas, kā arī ciemiņi no Jaunpils – «Aizkapliča».

Pūres bērni palīdz avotam tecēt uz Abavu (3)

Piektdien, 25. aprīlī, Pūres bērnudārza «Zemenīte» bērni, jautrā Sauleszaķa pavadīti, devās pētīt, kur rodas ūdens Abavā, kur tek strautiņi un kur avotiņš – ar tīru, dzidru ūdeni. Un, protams, palīdzēt tam tecējumā uz upi.

A. Šablovskis: “Mūsu izvēles Lielās piektdienas klātbūtnē” (2)

‘Brīvība ir pastāvīgi jāizcīna, to nav iespējams tikai paturēt. Tā nāk kā balva, bet to izkaro cīņā. Par brīvību maksā ar sevi visu – un to par brīvību sauc, kad maksājot allaž atgūsti sevi no jauna.

Konkurss «Kopā gudrāk» Vānē (3)

Katru gadu kādā no Kandavas novada skolām notiek ikgadējais matemātikas konkurss «Kopā gudrāk». 8. aprīlī tas notika Vānes pamatskolā. Konkursā piedalījās Kandavas novada 7. klašu komandas.

Cēres pamatskolēni viesojās Zviedrijā /FOTO/ (1)

No 2012. gada 1. augusta līdz 2014. gada 31. jūlijam Cēres pamatskola ir iesaistījusies Comenius daudzpusējā skolu sadarbības projektā «Apvienotā Eiropa – ideālas mājas, lai dzīvotu» ( «United Europe – a Perfect Home to Live in»).

Putnu dienās Jaunmokās 

Kad putni dedzīgi skandina savus treļļus visapkārt, skaidrs, ka pavasaris klāt ar Putnu dienām. Jaunmoku pils ļaudis jau vairākus gadus aicina pie sevis gan ornitologus, gan skolēnus uz jauku pasākumu. Šoreiz bija sabraukuši Tumes, Džūkstes un Zemītes skolu ļaudis.

Zemītes, Irlavas un Pūres bērni stāda priedītes (2)

Pirmdien, 14. aprīlī, Zemītes pamatskolas Vides pulciņa dalībnieki skolotājas Lauras Bergmanes vadībā un zaļi domājošie piekritēji devās stādīt priedītes Latvijas valsts mežos.

Evai Blumbergai uzvara Starptautiskajā jauno pianistu konkursā 

19. martā Siguldas Mākslu skolā «Baltais Flīģelis» notika III Starptautiskais Lūcijas Garūtas jauno pianistu konkurss, uz kuru devās arī Tukuma Mūzikas skolas jaunā pianiste Eva Blumberga kopā ar savu skolotāju Mārīti Zuti.

Tukuma Mūzikas skolas audzēkņu panākumi (2)

12. martā Saldus mūzikas un mākslas skolā norisinājās IX Kurzemes mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkurss.

Tukumniekiem veiksmīgi starti un rekordi ložu šaušanā 

Pēdējo divu nedēļu nogalēs Tukuma Sporta skolas audzēkņi demonstrēja savu prasmi un meistarību ložu šaušanas sacensībās. Kā mūs informēja ložu šaušanas trenere Agrita Stepanova, no 7. līdz 9. martam jau otro gadu pēc kārtas tukumniekiem bija iespēja piedalīties starptautiskās sacensībās Igaunijā – Hāpsalā.

Sēmē vecvecāki sporto kopā ar mazbērniem 

Pavasara gaidās un 8. marta izskaņā Sēmes sākumskolā pulcējās pirmsskolas grupu vecvecāki, bērni un arī vecāki. Visiem gribējās būt klāt šai lielajā dienā, kad mazbērni aicināja savas vecmāmiņas un vectētiņus kopā ar viņiem pasportot.

Jaunsātos noskaidrots «Mazais zvirbulēns» 

Kad laukos jau saulīte pa zemes virsu staigā un putniņi čivina, Jaunsātu skoliņā pirmsskolas vecuma bērni, skolotājas Līgas Leidumas rosināti, mācās izteiksmīgi dzejoļus deklamēt, lai kāptu uz Tautas nama skatuves pasākumā «Mazais zvirbulēns».

A. Šablovskis: Dāvana draudzīgajai krievu valstij un viņu draugiem Latvijā (4)

Ukrainas notikumi parādījuši acīmredzamo, ko tik daudzi negribēja ieraudzīt – tādas kompānijas kā «Saskaņas centrs» un «Negods kalpot Rīgai» ir Krievijas fašistu 5. kolona Latvijā, kas ik katrā piemērotā brīdī ir gatavas rīkoties paklausīgi sava saimnieka norādēm.

Pasākumu kalendārs

2019.04.22 | 11:00

Izstādes atklāšana Jaunpilī 

2019.04.22 | 12:00

Lieldienas Jaunpilī 

2019.04.22 | 12:00

Skrējiens Engures pagastā 

2019.04.22 | 12:00

Pasākums «Mēs Engurei» 

2019.04.22 | 13:00

Lieldienas Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool